Virtualni egzibicionizam

D

divlja

Gost
Sta je za vas virtualni egzibicionizam, gde mu leze koreni i gde je granica dobrog ukusa? :razz:

Da li sebe smatrate egzibicionistom ove vrste i da li prelazite pomenutu granicu po vasem misljenju?
 
Virtuelni egzibicionizam za mene bi bile fotke golotinje druga chlana/chlanice ili polnog organa recimo.
Sve granice zavise od vrednosnih kriterijuma jednike koji su individualistichki i subjektivni.
Volem sve shto vole mladi.
 
Ima tri pitanja, a ne dva. :-)

NovaIsta, sta je mentalno drkanje? :lol:

mentalno drkanje je kad se neko verbalno izivljava na nekom, a u stvari mu to dodje kao stimulans, mentalno-seksualni. ta prica uopete ne mora da bude seksualnog karaktera. slicno je i sa mentalnim egzibicionizmom. i oni koji posecuju politiku podforum su egzibicionisti, samim tim sto se muvaju tamo gde svako, tj, hiljade ljudi cita to sto oni pisu. a tema ne mora da je seksualna.
 
Slazem se skroz, to sam izvalila jos prve godine na Krstarici. Par njih ti se zakaci i ma gde god pisao i na bilo kojoj temi, eto pit bulova da ujedaju. :lol:
Imala sam izraz za to "virtualno trljanje". :lol:

Mada bolje da se skoncentrisemo na iznosenje intime. Ovako odosmo u sirinu.
 
za mene je virtuelni egzibicionizam preterano iznosenje intime na forum i detalji na tu temu.

1)zasto pola foruma mora da zna svaki korak tvoje veze i svaki trenutak iz kreveta
2)odakle potreba da se neke licne stvari koje se zaista ticu samo dve osobe u detalje prenesu ostalima

druga vrsta egzibicionizma mi je fizicka - tipa kacim svoje gole slike i tako do besvesti,pri cemu mi je ovo prvo ipak manje simpaticno od ovog drugog.
 
za mene je virtuelni egzibicionizam preterano iznosenje intime na forum i detalji na tu temu.

1)zasto pola foruma mora da zna svaki korak tvoje veze i svaki trenutak iz kreveta
2)odakle potreba da se neke licne stvari koje se zaista ticu samo dve osobe u detalje prenesu ostalima

druga vrsta egzibicionizma mi je fizicka - tipa kacim svoje gole slike i tako do besvesti,pri cemu mi je ovo prvo ipak manje simpaticno od ovog drugog.
mrtva trka
 
To se i ja pitam- zato, zasto? :razz:
potreba da se pohvalis?da svi znaju kako ti imas decka/devojku?kreses se redovno,kako si maher u krevetu,kako imas mngostruke orgazme,kako....(dopisati).
potreba za afirmacijom?
nemam pojma ja u principu ne zelim da delim informacije o tom polju zivota ni sa mnogo bliskijim ljudima tako da samo pretpostavljam.

inace cesto kada dodjem na lj&s imam utisak kako su svi savrseni,kako se dozivljavaju kao bog zna kakvi ljudi i jebaci i to sve...sto je malo bolesno...i onda se pitam ko koga tu laze...:) i tako :)
 
potreba da se pohvalis?da svi znaju kako ti imas decka/devojku?kreses se redovno,kako si maher u krevetu,kako imas mngostruke orgazme,kako....(dopisati).
potreba za afirmacijom?
nemam pojma ja u principu ne zelim da delim informacije o tom polju zivota ni sa mnogo bliskijim ljudima tako da samo pretpostavljam.

inace cesto kada dodjem na lj&s imam utisak kako su svi savrseni,kako se dozivljavaju kao bog zna kakvi ljudi i jebaci i to sve...sto je malo bolesno...i onda se pitam ko koga tu laze...:) i tako :)


...zato sto nama koji smo loshi yebachi zatvaraju teme, i ne dozwoljawaju da sebi nadjemo pomotj, tako da mi koji nemamo sex godinamasmo osudjeni i owde kao i u rl.:oops:
i progone nas....
 

Back
Top