POMAGAJTE!

da velika je razlika izmedju sintetickog i vunenog...sa vunenog ces lakse da skines nego sa sintetickog...neces smeti da peglas sinteticki tom jacinom da se istopi vosak...a ako uspes da skines vosak onim postupkom -pegla i papir- ostatke masnoce skinuces belim alkoholnim sircem....
 
Maloprije sam skidala nausnice sa woskom,i sluchajno sam wosak prosuLa po tepihu i po mojim charapama(ala sam smotana:()...Kako se wosak miche sa toga?Ko zna neka odg.please...


Ем накапала WOSAK, ем јој се заглавило слово V на тастатури. Два проблема одједном! :roll:
 
eeeeeee, mi forumasice imamo jake brkove, pa ufati :)
mada na one reda velicine banshee verovatno da ne deluju :D

salim se, meni skida, naravno, trakice moraju prvo da se zagreju
a ima ih i puno vrsta...sigurno da nisu sve istog kvaliteta...
 
Maloprije sam skidala nausnice sa woskom,i sluchajno sam wosak prosuLa po tepihu i po mojim charapama(ala sam smotana:()...Kako se wosak miche sa toga?Ko zna neka odg.please...

Nije važno da li je tepih od vune ili sintetike, staviš belu krpu preko njega, najbolje trostruku ili još deblju i peglaj na najjače, posle pospi običnim belim puderom i iščetkaj.
 
Imala sam slican problem, prosula vosak od svece (mirisljave) na tepih, pa probala sa peglom, ali posle bilo jos gore, onda sam pokusavala da oribam to, ali naravno da nije upalilo...i sad imam haos u stanu, uzas... :(
 
Imala sam slican problem, prosula vosak od svece (mirisljave) na tepih, pa probala sa peglom, ali posle bilo jos gore, onda sam pokusavala da oribam to, ali naravno da nije upalilo...i sad imam haos u stanu, uzas... :(

Možda nisi pravilno peglala. Krpu treba menjati ili pomerati, u suprotnom samo je razmažeš. Posle svake N.G. imam bar jednu takvu fleku, što na tepihu što na stolnjacima i uvek ih na isti način eliminišem.
 
Stavi tepih na sneg i zovi komšiluk neka se svi igraju po njemu , grudvaju, prave sneška i slično. Kad se ukruti ko John Holmsu što je nekad bio, samo ga istresi tresačem za tepih. Za aplikacije ako otpadnu ne snosim odgovornost.
 

Back
Top