Konvertovanje fotografije u crtez

pozdrav...
... evo linka koji možda može da zadovolji tvoje potrebe: http://www.lunacore.com/photoshop/tutorials/tut011.htm
...evo nekih mojih pokušaja konvertovanja fotografije u crtež uradjenih u Photoshopu na brzaka....
3.jpg


2.jpg


1.jpg
 
Moram da se složim s tab-om, alexandarxe.
Igraj se još malo s filterima ( a i ja ću, pa ću okačiti ovde).
Nisi dovoljno "ubio" fotografičnost, ako shvataš šta hoću da kažem..
Hajde okači originalnu fotografiju da se malo ja (a i ko god hoće da se oproba) vežbam na njoj.
 
Ah. Vot a mistejka aj mejka! :lol:

Kriv je moj gazda, majkemi.
Kako forume uglavnom pregledavam s posla, a tamo mi je imageshack censored, na mestu slike vidim - ništa.




Edit: Lažem. Sad vidim da sam post pisao od kuće u 23h. Znači ipak sam lenština. ;)
Mlogo se izvinjavam.
 
Pozdrav ljudi.Vidim da se ovo rasirilo pa evo dva crteza uradjena u Photoshopu 7 uz malu pomoc ..... Sketch v4 plugina.Za bolje rezultate treba primeniti nekoliko filtera a neko spretniji moze u Photoshopu i prethodno da pripremi fotografiju.:)Pozzz
 

Prilozi

  • castledapearbiterup4 copy 2.jpg
    castledapearbiterup4 copy 2.jpg
    109,9 KB · Pregleda: 22
  • castledapearbiterup4 copy.jpg
    castledapearbiterup4 copy.jpg
    131,9 KB · Pregleda: 28
Aj majke ti uvecaj tu sliku i uporedi je sa onom tvojom,pa onda reci nesto.
Jeste da lici da je radjeno markerom ali za razliku od tvoje moguce je tako nesto uraditi na papiru.Ono tvoje more ni Pikaso ne bi mogao na odradi tako.Sto znaci da je vise fotografija nego crtez.
Mrzi me da podesavam taj filter tako da ni meni nije dobro ispalo.Ali na papiru bi mogao nacrtati dosta dobro,obzirom da mi se to nekada jako svidjalo i da sam crtao sve i svasta.
Nemoj me pogresno razumeti,ne kudim ja tebe,samo ti kazem na sta lice ti crtezi jer znam kako treba crtez da izgleda i koliko je tesko uraditi tako nesto.
 

Back
Top