moj decko je slagao da sam ga prevarila

Krenpita

Zainteresovan član
Poruka
196
Imam decka koji me vara vec duze vreme. ja mu sve to uglavnom prastam ali zadnji put me je bas prevario stvarno.mislim,on kad me vara on se ustvari samo malo povata sa nekom devojkom i onda to prode , nikada nije bilo seksa.istovremeno meni se svida jedan drugi decko.
I mi smo raskinuli posle toga Ali problem je u tome sto je on razglasio svima da sam ja prevarila njega i sada nemogu da nista kazem tom decku koji mi se stvarno svida jer on misli da sam ja neka koja vara na sve strane . A to nije istina,nego je to moj sada bivsi decko sve izmislio da nebi ispao on nesto kriv u drustvu,jer mi imamo isto drustvo,samo je to prvobitno bilo sve njegovo drustvo.

Jeli biste vi presli preko toga i sta da radim?da odustanem od njega ? mnogo me muci taj decko stalno mislim na njega:-(
 
Imam decka koji me vara vec duze vreme. ja mu sve to uglavnom prastam ali zadnji put me je bas prevario stvarno.mislim,on kad me vara on se ustvari samo malo povata sa nekom devojkom i onda to prode , nikada nije bilo seksa.istovremeno meni se svida jedan drugi decko.
I mi smo raskinuli posle toga Ali problem je u tome sto je on razglasio svima da sam ja prevarila njega i sada nemogu da nista kazem tom decku koji mi se stvarno svida jer on misli da sam ja neka koja vara na sve strane . A to nije istina,nego je to moj sada bivsi decko sve izmislio da nebi ispao on nesto kriv u drustvu,jer mi imamo isto drustvo,samo je to prvobitno bilo sve njegovo drustvo.

Jeli biste vi presli preko toga i sta da radim?da odustanem od njega ? mnogo me muci taj decko stalno mislim na njega:-(

Vrati se starom jer ste i jedno i drugo ocrnjeni pa necete ni ti ni on moci naci:roll: novu vezu, a tog sto ti se svidja pitaj da te istorba ponekad kad ima vremena.
 
Imam decka koji me vara vec duze vreme. ja mu sve to uglavnom prastam ali zadnji put me je bas prevario stvarno.mislim,on kad me vara on se ustvari samo malo povata sa nekom devojkom i onda to prode , nikada nije bilo seksa.istovremeno meni se svida jedan drugi decko.
I mi smo raskinuli posle toga Ali problem je u tome sto je on razglasio svima da sam ja prevarila njega i sada nemogu da nista kazem tom decku koji mi se stvarno svida jer on misli da sam ja neka koja vara na sve strane . A to nije istina,nego je to moj sada bivsi decko sve izmislio da nebi ispao on nesto kriv u drustvu,jer mi imamo isto drustvo,samo je to prvobitno bilo sve njegovo drustvo.

Jeli biste vi presli preko toga i sta da radim?da odustanem od njega ? mnogo me muci taj decko stalno mislim na njega:-(


:):):) dizaster:)
 
Cao Barbara, mislim da ti mogu pomoci!!!
Potrebno je da se opustis... zatvoris oci.... i zamislis svoje srecno mesto.... ...ponovljaj u sebi: vrati mi se vrati mi se VRATI MI SE... od tog trenutka nece proci 24 sata kako ce bit ispred tvojih vrata kukajuci za tobom. Zaboravio sam da je pre toga potrebno da imas krilo slepog misa, vodu sa tri izvora i vlasi njegove kose koje ces zalepiti na svoju omiljenu lutku dok ovaj mali obred prizivanja traje...
 
To li je ta tema??! :?
Ajd , da odgovorim i ja ko Divlja- šutni ga u pedu... Muškarci su gadovi!

a koga da sutnem?Bivseg ili sadasnjeg to jest onog koji mi se svida?
meni je dosta njegovih gluposti i neyelim da imam nista sa njim ali ovaj stariji mi se mnogo vise svida. ne znam kako da mu pridem i kazem da ja nisam kriva sto smo nas dvoje raskinuli .
 
Ali problem je u tome sto je on razglasio svima da sam ja prevarila njega i sada nemogu da nista kazem tom decku koji mi se stvarno svida jer on misli da sam ja neka koja vara na sve strane . A to nije istina,nego je to moj sada bivsi decko sve izmislio da nebi ispao on nesto kriv u drustvu,jer mi imamo isto drustvo,samo je to prvobitno bilo sve njegovo drustvo.
e, a što ne kažeš ton novom dečku:
"jao, zamisli kakav je moj bivši *****, prevario me, a svima razglasio da sam ja prevarila njega."
suludo, a? nema veze, probaj da živiš opasno..
=D

još nešto... kakva bi prepreka tom budućem odnosu bila činjenica da si ti tiog bivšeg prevarila? mislim, varao je i on tebe.. boli te uvce.
i poslednje: koliko vi imate godina? i jel imaš ti neko društvo koje nije vaše zajedničko?
 
Imam decka koji me vara vec duze vreme. ja mu sve to uglavnom prastam ali zadnji put me je bas prevario stvarno.mislim,on kad me vara on se ustvari samo malo povata sa nekom devojkom i onda to prode , nikada nije bilo seksa.istovremeno meni se svida jedan drugi decko.
I mi smo raskinuli posle toga Ali problem je u tome sto je on razglasio svima da sam ja prevarila njega i sada nemogu da nista kazem tom decku koji mi se stvarno svida jer on misli da sam ja neka koja vara na sve strane . A to nije istina,nego je to moj sada bivsi decko sve izmislio da nebi ispao on nesto kriv u drustvu,jer mi imamo isto drustvo,samo je to prvobitno bilo sve njegovo drustvo.

Jeli biste vi presli preko toga i sta da radim?da odustanem od njega ? mnogo me muci taj decko stalno mislim na njega:-(

Колико ти имаш година?
 

Back
Top