Sve o macama ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Od miline.
To im je valjda neki zaostao refleks sisanja, cure im sline koliko su srećni. Verovatno uz umiljavanje i balavljenje ide i mešenje šapicama?
Ništa strašno, mnoge mačke to rade. Često još i sisaju ćebe ili gazdaricin džemper.
 
Stan mi je kao da je atomska bomba pala, i dalje ne mogu da disciplinujem macu, BTW voli kada ga prsnes obozava jer i kada se kupam on je ispred kade, tako da ni to ne pomaze, pljeskanje dlanovima ma samo me pogleda, cak sam i primenila meru da ga malko lupnem ma nista, ali bas nista ne pomaze.... sve mi je izrondao poobarao katastrofa.....
 
Dobro jutro, mackoljupci. :kafa:

527312_359945377423701_656837499_n.jpg
 
zna li neko gde najpovoljnije u bgd-u mogu naci lezaljke/krevete za macke? ili za vece pse, posto mi treba za dve velike macke : )
planiram da im stavim neki kao jastuk, lezaljku, krznenu, ususkanu pored radijatora u dnevnoj sobi posto ce im vise nije dozvoljen ulaz u spavacu sobu, pa da im bude udobno, toplo i ususkano
 
svaka cast na sivenju, preslatke su :)
iskreno i ja se bojim da je nece ni pogledati, mada zato hocu neki materijal krzno/plis/cebe, tako nesto, plus deblji jastuk,posto znam da to obozavaju

napravila sam probu i na mestu gde planiram da bude lezaljka, uvucen deo pored radijatora, sam stavila neke njihove stare prekrivace i minja je odmah legla cak i tu, iako nije to to, tako da sam sigurna da ce ona koristiti a gasu niko ne moze da uhvati sta i kako voli

ovako nesto sam nasla, precnik je 70 cm, ima i manjih, krzno je i mikrovelvet, taj jastuk se vadi, punjen je sililkonskim punjenjem itd, kosta ta najveca 3.000 din, nema sanse da nadjem nista ispod te cene a da bude takvo..
Pogledajte prilog 254663
 
uopste mi nije padalo na pamet datrazim po marketima ili kod kineza opremu za kucne ljubimce : )
ova fora sa duxom je odlicna, samo nemam toliki dux da stane dovoljno veliki jastuk

A da staviš dve kutije, i unutra jastuče ili tako nešto? U našem slučaju kutije su vrh vrhova nad svim vrhovima i nema takvog kreveta koji može da parira kutiji, makar i od cipela br 36 :lol:
 
Da, svete kutije! :worth: Meni su Mirko i Marinko kao mali spavali u starom Bilijevom wc-u, samo sam im ubacila neke stare carsave kad sam ih videla da su tu polegali. :lol: A i sad, Mirko, kad vidi kutiju, mora da je "overi". Inace, kod Kineza ima svasta, cetke, posudice, povodnici, amovi, ogrlice (cak i macecih dimenzija), transporteri, igrackice... Recimo dupla posuda od solidne plastike kosta 150 u KV, transporteri, oni poput putnih torbi, su oko 1500-1900...

2440_g.jpg


macja-torba.jpg


55012.jpg


56011.jpg


55420.jpg
Slike su sa sajta Pet centra ali u tom tipu su proizvodi koje sam vidjala po lokalnim kinezarama, sto reklo moje dete.
 
Poslednja izmena:
kutije sam probala pre nekoliko meseci, vise velicina, pa oblazi cebetom, pa njihovim prostirkama, pa jastuk, pa prazne, znaci samo su me belo gledali kao da sam poludela i zaobilazili ih u sirokom luku : I

mm, ne vidim slike u spojleru, ali kinezi ne prestaju da iznenadjuju : )
 
kutije sam probala pre nekoliko meseci, vise velicina, pa oblazi cebetom, pa njihovim prostirkama, pa jastuk, pa prazne, znaci samo su me belo gledali kao da sam poludela i zaobilazili ih u sirokom luku : I

mm, ne vidim slike u spojleru, ali kinezi ne prestaju da iznenadjuju : )

:lol: Meni je ravno svetskom čudu da mačka ne uleti u zaletu u kutiju čim je vidi :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top