Sve o macama ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa ovako je bilo sa našom pokojnom Majom: da sam joj ja dala čorbu, fraz bi je udario. Ali pošto je to jela baba, onda je i njoj bilo super! Jela je i hleb udrobljen u supu, i bećar paprikaš, palentu, slaninu i bilo šta drugo - samo da je iz babinog tanjira:rumenko:

flgf95.jpg
[/IMG]

Heheh, sto je dobra fotka...
 
I JA IMAM MACKU I MAZIO SAM JE POSLE TOGA OTISAO SAM DA JEDEM A NISAM OPRAO RUKE.UVECE SAM OSETIO DA ME NESTO BODE U GRLU I MISLIMJ DA JE TO MACIJA DLAKA.MOJE PITANJE JE DA LI MOGU DA UMREM OD MACIJE DLAKE.ODGOVORITE STO PRE AKO ZNATE

Prvo,Caps Lock se na forumu tretira kao vikanje. Nema potrebe za tim, svi dobro cujemo tj. vidimo. Drugo, nije valjda da stvarno verujes u to sto si napisao/la?! :eek:

I ulazim danas u kucu, a oni se igraju u sudoperi. Kako su uspeli da se popnu, veze nemam. Znam samo da sam morala da ribam ko konj.

:zcepanje: Mogu da zamislim prizor! :heart:

pomisli samo da su to isto mogli da rade a da ih ti ne vidiš :lol:

Upravo! :super:
 
Uh, moram da se požalim..
Pisala sam da bilbo ima problem sa šapom. Gnojio mu je nokat.. i to je rešeno terapijom. Taman se sve (naoko) zacelilo, kad ono..
..jedno veče, njemu to oteklo, krv i gnoj izlaze iz jastučića :eek: ..
Opet kod veta.
Opet čišćenje, terapija... sumnjao je da su ga napale anaerobe, dobio je pored antibiotika i Orvagyl da pije..
I evo, stanje se znatno popravilo, al nikako da mu prođe skroz!
Ako ne prođe za nedelju dana potpuno, mora na snimanje šapice, pa na operaciju :(.

Vet sumnja da se napravila fistula..

Pazi, postoji jedna muva koja hoce svoja jaja da stavi na telo zivotinje. Posle se legu larve koje se ubusuju u tkivo i tamo se hrane. To moze da prouzrokuje smrt zivotinje, psa ili macke ako se ne intervenise na vreme.
 
I JA IMAM MACKU I MAZIO SAM JE POSLE TOGA OTISAO SAM DA JEDEM A NISAM OPRAO RUKE.UVECE SAM OSETIO DA ME NESTO BODE U GRLU I MISLIMJ DA JE TO MACIJA DLAKA.MOJE PITANJE JE DA LI MOGU DA UMREM OD MACIJE DLAKE.ODGOVORITE STO PRE AKO ZNATE
umreces sigurno! ...mislim jednog dana... ali od macije dlake svakako neces, osim ako ja, kojim slucajem, nisam duh, a da toga nisam jos svesna, kao ni ljudi oko mene xD

@classicjp, lepo rece pozitivno xD

@latisa, kitty voli da ulazi u sudoperu, onako malo da istrazi sta tu ima xD inace, ja je pustam da ide svuda, jer ce ionako ici kad je niko ne vidi, pa sto da se nerviram onda uzalud x) samo da ne hoda po simsu, e tamo kad je vidim - nije mi dobro :S
 
I JA IMAM MACKU I MAZIO SAM JE POSLE TOGA OTISAO SAM DA JEDEM A NISAM OPRAO RUKE.UVECE SAM OSETIO DA ME NESTO BODE U GRLU I MISLIMJ DA JE TO MACIJA DLAKA.MOJE PITANJE JE DA LI MOGU DA UMREM OD MACIJE DLAKE.ODGOVORITE STO PRE AKO ZNATE

Umreces sigurno i to u najgorim bolovima, vidis kako mi ovde sto imamo macke pocrkasmo svi, a niko nikad dlaku progutao nije. Idi vadi krv odmah. Kako neko ko ima macku uopste moze da pita ovako nesto? Ja stv nisam odavno videla nesto gluplje. Je li on ovo zeza?
 
ovako ljudi mojoj mladjoj maci se pojavilo ispod kapka sa unutrasnje strane, kao neka kvrzica, i to joj je bilo upaljeno. krmeljavila je dosta, i kao da je malo gnojilo.
odvela sam se je kod veta, rekao mi je da joj 5 dana kapljem gnetamicin kapi u oci. ja sam to uradila.
sada vise ne krmeljavi, i ne curi joj ta sluz, nije vise upaljeno.
ali je ta kao kvrzica ostala.
pa me zanima da joj mozda treba malo vise vremena da se povuce? ili da je vodim opet?
 
ovako ljudi mojoj mladjoj maci se pojavilo ispod kapka sa unutrasnje strane, kao neka kvrzica, i to joj je bilo upaljeno. krmeljavila je dosta, i kao da je malo gnojilo.
odvela sam se je kod veta, rekao mi je da joj 5 dana kapljem gnetamicin kapi u oci. ja sam to uradila.
sada vise ne krmeljavi, i ne curi joj ta sluz, nije vise upaljeno.
ali je ta kao kvrzica ostala.
pa me zanima da joj mozda treba malo vise vremena da se povuce? ili da je vodim opet?
Ne zna se poreklo toga ali moguće je da će se povući vremenom....
 
Ako je do macecih dlaka, ja sam vec godinama mrtva, ali me niko nije obavestio. :sad2:

I 2 bandere i 4 lustera su ti na glavi,ako nisi znala, kad imas crne macke, ko ti je kriv :D A ima da crknes od dlake, to je poznata cinjenica, pise u svim novinama. Ako niste znali, uzrok smrti od macke moze da bude razlicit, i to da umres vise puta.
 
Poslednja izmena:
ovako ljudi mojoj mladjoj maci se pojavilo ispod kapka sa unutrasnje strane, kao neka kvrzica, i to joj je bilo upaljeno. krmeljavila je dosta, i kao da je malo gnojilo.
odvela sam se je kod veta, rekao mi je da joj 5 dana kapljem gnetamicin kapi u oci. ja sam to uradila.
sada vise ne krmeljavi, i ne curi joj ta sluz, nije vise upaljeno.
ali je ta kao kvrzica ostala.
pa me zanima da joj mozda treba malo vise vremena da se povuce? ili da je vodim opet?

Ja bih je nosila o5
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top