Sve o macama ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zdravo Nensi :)
I mi smo dobro... malo se mlatimo, malo se volimo...(Fro i Bilbo :lol: ).

Saškice, kako ti je Beban, da li se sredilo njegovo dremljivo stanje?
Mislim da jeste izasao iz te neke depresije, doduse spava jos uvek,dosta se smirio,ali i izlazi kad hoce napolje. Primetila sam da je smanjio skitnju,vise sedi na sims prozora i gleda. Izadje na sat i eto ga. Danju spava dosta,ali i noc provede u slatkom snu.Konacno i mi opet spavamo mirno.
 
e, evo da vidite malo Vuka; kako se snasao, u... sta raste i tako : )))

picture.php


picture.php


picture.php
 
Kastriran macak a pravi haos. Resio Beban da bude sef i tacka,bije se kao lud. Napada sve macke ovde,izgreban je sav i ne dao bog da neko pridje merdevinama. A mama sve tu ostavlja hranu za ostale macke,resila da ih ugoji ali on ih ubi. Pre je dozvoljavao da druge jedu u starom komsiluku,ali ovde ne.razumem njegovu zelju da bude glavni ali,mislila sam da kastrirani macori nemaju zelju za borbom...
 
Poslednja izmena:
Ljudi, je l' može maci da bude nešto ako joj se odseku brkovi?
Jutros oko 9 sam pustila Lazu napolje i tek oko 19h sam ga pronašla nakon sat vremena dozivanja. Neko ga je maltretirao 100%. Brkovi na levoj strani su mu SKROZ odsečeni (ili iščupani :sad2:), ima ranicu na uvetu, a primetila sam da ga boli stomak, jer je mjauknuo kada sam ga pomazila (sigurno ga je neko šutnuo). Komšinica, blizu čijeg dvorišta sam ga našla, kaže da se sigurno tukao sa mačorima. Ali - mačori jedni drugima ne seku brkove makazama! Pojeo je tri zalogaja belog mesa, popio par gutljaja jogurta i zaspao. Ja se mnogo raspisala, ali ne možete da zamislite koliko sam ljuta! Ako nekome mačka toliko smeta, neka je otera, ne mora da je šutira i secka! :dash: A baš sam se juče pohvalila Saškici kako je Laza dobro... :sad2:
 
Ljudi, je l' može maci da bude nešto ako joj se odseku brkovi?
Jutros oko 9 sam pustila Lazu napolje i tek oko 19h sam ga pronašla nakon sat vremena dozivanja. Neko ga je maltretirao 100%. Brkovi na levoj strani su mu SKROZ odsečeni (ili iščupani :sad2:), ima ranicu na uvetu, a primetila sam da ga boli stomak, jer je mjauknuo kada sam ga pomazila (sigurno ga je neko šutnuo). Komšinica, blizu čijeg dvorišta sam ga našla, kaže da se sigurno tukao sa mačorima. Ali - mačori jedni drugima ne seku brkove makazama! Pojeo je tri zalogaja belog mesa, popio par gutljaja jogurta i zaspao. Ja se mnogo raspisala, ali ne možete da zamislite koliko sam ljuta! Ako nekome mačka toliko smeta, neka je otera, ne mora da je šutira i secka! :dash: A baš sam se juče pohvalila Saškici kako je Laza dobro... :sad2:

Jooj duso,bas mi je zao,ja sam cula da kad se maci odseku brkovi da gube osecaj za ravnotezu ali ne znam koliko je to tacno,ne zelim da te plasim,bolje sacekaj da ti neko ko bolje zna kaze,bas mi je zao Lazice,znam da si ljuta i ja bih bila,ne mogu da skontam zasto nekom smeta tako malo stvorenje,meni se desilo pre neki dan da je doso predsednik kucnog saveta i zatrazio da sklonim merdevinice koje su ispod MOG prozora :dontunderstand:,sta on ima sa tim sta ja drzim na mom prozoru...Nadam se da ce Laza biti dobro,javljaj kako tece situacija...:zag::heart:
 
Jooj duso,bas mi je zao,ja sam cula da kad se maci odseku brkovi da gube osecaj za ravnotezu ali ne znam koliko je to tacno,ne zelim da te plasim,bolje sacekaj da ti neko ko bolje zna kaze,bas mi je zao Lazice,znam da si ljuta i ja bih bila,ne mogu da skontam zasto nekom smeta tako malo stvorenje,meni se desilo pre neki dan da je doso predsednik kucnog saveta i zatrazio da sklonim merdevinice koje su ispod MOG prozora :dontunderstand:,sta on ima sa tim sta ja drzim na mom prozoru...Nadam se da ce Laza biti dobro,javljaj kako tece situacija...:zag::heart:

Nisam uspela veta da dobijem da ga pitam... Pratiću ga večeras, pa ću ujutru da ga odvedem ako treba, ako mu ne bude dobro. Mada, nadam se da će biti ok.
A taj što ti je rekao za merdevine je od onih što ni sami sebe ne mogu da podnesu, pa tako idu okolo i smaraju ljude. Samo oštro sa takvima! Ja više nemam nameru da budem fina. Evo šta se desi kad si fin. :(
 
Nisam uspela veta da dobijem da ga pitam... Pratiću ga večeras, pa ću ujutru da ga odvedem ako treba, ako mu ne bude dobro. Mada, nadam se da će biti ok.
A taj što ti je rekao za merdevine je od onih što ni sami sebe ne mogu da podnesu, pa tako idu okolo i smaraju ljude. Samo oštro sa takvima! Ja više nemam nameru da budem fina. Evo šta se desi kad si fin. :(

Ma mene tinejdzera ignorisu,zato samo moja mama bude gruba sa takvima,opasno se posvadjala a ovde smo tek nedelju dana :mrgreen:,nego briga me,vazno je da nase mace budu samo dobro...da Lazi ne bude nista i da beban prestane da se bije i bude dobar :),Javi ujutru kako je Laza:cmok2:
 
Ljudi, je l' može maci da bude nešto ako joj se odseku brkovi?
Jutros oko 9 sam pustila Lazu napolje i tek oko 19h sam ga pronašla nakon sat vremena dozivanja. Neko ga je maltretirao 100%. Brkovi na levoj strani su mu SKROZ odsečeni (ili iščupani :sad2:), ima ranicu na uvetu, a primetila sam da ga boli stomak, jer je mjauknuo kada sam ga pomazila (sigurno ga je neko šutnuo). Komšinica, blizu čijeg dvorišta sam ga našla, kaže da se sigurno tukao sa mačorima. Ali - mačori jedni drugima ne seku brkove makazama! Pojeo je tri zalogaja belog mesa, popio par gutljaja jogurta i zaspao. Ja se mnogo raspisala, ali ne možete da zamislite koliko sam ljuta! Ako nekome mačka toliko smeta, neka je otera, ne mora da je šutira i secka! :dash: A baš sam se juče pohvalila Saškici kako je Laza dobro... :sad2:

joj, nadam se da je laya ok
macama brkovi služe za orijentaciju, koliko ja znam, i vrlo su im bitni! srce malo, iskreno se nadam da ga skot, ko god da je, nije povredio nešto ozbiljnije!
kako se on ponaša, kreće?
izmazi ga, držim mu fige da bude dobro :heart:
ali se bojim da ako ponovo izadje napolje ne anelti na istog manijaka : (
 
joj, nadam se da je laya ok
macama brkovi služe za orijentaciju, koliko ja znam, i vrlo su im bitni! srce malo, iskreno se nadam da ga skot, ko god da je, nije povredio nešto ozbiljnije!
kako se on ponaša, kreće?
izmazi ga, držim mu fige da bude dobro :heart:
ali se bojim da ako ponovo izadje napolje ne anelti na istog manijaka : (

A, je l' će da mu izrastu ponovo? Samo na levoj strani ih nema, na desnoj su tu...
On je ustao oko 22h pojeo je sve granule što sam mu sipala i pio je vode. Hoda normalno, koliko sam uspela da primetim, ali mi ne da da mu pipnem stomak.
Ja ću se potruditi da otkrijem ko je to uradio i planiram da se obračunam sa idiotom. Živim ovde 11 godina, dobro poznajem komšiluk i znam ko bi to mogao da bude. Žao mi je da mu uskraćujem izlaske. Joj, valjda će sada da nauči da ne prilazi svakome. On čim vidi da je neko ispružio ruku ka njemu misli da je to poziv za maženje...:dash:
 
Ljudi, je l' može maci da bude nešto ako joj se odseku brkovi?
Jutros oko 9 sam pustila Lazu napolje i tek oko 19h sam ga pronašla nakon sat vremena dozivanja. Neko ga je maltretirao 100%. Brkovi na levoj strani su mu SKROZ odsečeni (ili iščupani :sad2:), ima ranicu na uvetu, a primetila sam da ga boli stomak, jer je mjauknuo kada sam ga pomazila (sigurno ga je neko šutnuo). Komšinica, blizu čijeg dvorišta sam ga našla, kaže da se sigurno tukao sa mačorima. Ali - mačori jedni drugima ne seku brkove makazama! Pojeo je tri zalogaja belog mesa, popio par gutljaja jogurta i zaspao. Ja se mnogo raspisala, ali ne možete da zamislite koliko sam ljuta! Ako nekome mačka toliko smeta, neka je otera, ne mora da je šutira i secka! :dash: A baš sam se juče pohvalila Saškici kako je Laza dobro... :sad2:

Dragi Boze.... Stvarno su neki ljudi stoka! Bas mi je zao sto je Laza, jadnicak, morao da trpi maltretiranje nekog kretena, potpuno te razumem i ja bih poludela i pobesnela na tvom mestu!
Ne znam pouzdano sta sad moze da mu se desi, i ja sam citala, kako Saska i Tara kazu, da im brkovi sluze za orijentaciju i odrzavanje ravnoteze, i posebno su im bitni nocu, kada slabije vide. Hajde, ako saznas nesto na ovu temu, napisi da znamo, i mene zanima! I zanima me da li mogu da izrastu novi brkovi, jer je mojoj Mici pre neki dan ispao jedan brk, sam od sebe, iz korena...
 
A, je l' će da mu izrastu ponovo? Samo na levoj strani ih nema, na desnoj su tu...
On je ustao oko 22h pojeo je sve granule što sam mu sipala i pio je vode. Hoda normalno, koliko sam uspela da primetim, ali mi ne da da mu pipnem stomak.
Ja ću se potruditi da otkrijem ko je to uradio i planiram da se obračunam sa idiotom. Živim ovde 11 godina, dobro poznajem komšiluk i znam ko bi to mogao da bude. Žao mi je da mu uskraćujem izlaske. Joj, valjda će sada da nauči da ne prilazi svakome. On čim vidi da je neko ispružio ruku ka njemu misli da je to poziv za maženje...:dash:

bilo bi dobro da saznaš, mada je to vrlo teško dokazivo, na žalost, tj niko neće oko toga da se bakće pa se ti mučitelji osile i misle da su iznad zakona
izrašće mu ponovo, gaša je kada je bio mali oprljio brkove na sveću i izrasli su mu, tako da što se toga tiče ne brini...
videćeš do ujutru kako mu je stomak, tj da li reaguje na dodir, ako i dalje bude sumnjivo zvrcni veterinara
uh, nadam se da će laza biti ok
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top