Od ljubavi se ne zivi

Vuk_Novobeogradski

Zainteresovan član
Poruka
210
Cesto se susrecem sa tom recenicom..po meni ova recenica nema smisla ali pronalazim da vecina zena ne misli tako...pa htedoh da cujem vas... po meni se od para ne zivi nego se upada u gadnu kolotecinu,opasnu igranku gde se gube prave i istinske drustvene vrednosti..
 
pa pare nisu sve
kad ih imas ni ne osetis
a kad ih nemas,veoma osetis - da li tako sto ne mozes da placas racune ili tako sto si gladan.ljubav ti na kraj pameti nije tada.
da se ne lazemo,prosecnom coveku je potreban neki minimum koji ce da podmiri osnovne egzistencijalne potrebe.

ali pare ne supstituisu ljubav,i to je fakat.samo neko tako moze da zivi,a neko ne...eto :)
 
dobro.
glavni problemmuskaraca na ovom podneblju je njegov mozak. ali to se ne da promeniti, pa hajde da se onda pravimo da je novac.
jeste dano, u pravu si, oni su odluili da je nama novac, njihov, najvaznija stvar na svetu i treba, kako Vuk kaze, da ih ispostujemo. dakle, novac na sunce, pa onda da vidimo sta cemo.
eto aleksa, kupio BMW pa ga sve udavace jurimo da nam napravi blizance koje cemo zvati vec prema dogovoru, napravljene liste na nekoj temi, pa da vidimo. ostali forumasi se bas nisu hvalili imetkom, pa im preporucujem da pozure. aleksa se povukao na vecanje ili ja nisam upoznata sa situacijom.
 
Ne zaboravi na abortus. Abortus treba zabraniti i naterati nas da sve rodimo njihovu grešno začetu decu, kako bi se seme raširilo i kako bismo se množili u blagostanju, posmatrajući ih kako se mudro voze do posla i nazad.
 
Jedva čekam da kupim svoja prva kola. I da kažem kako me frajeri saleću zbog njih i kako su isprazni jer ne vide moju inner beauty..... van činjenice da sam kola kupila zbog njih, ne da bih sebi udovoljila. Ionako ne umem da vozim. Ne uleće se u brak tek tako, bez ičega :?
 
Abortus ne treba zabraniti nego stimulisati novchano zene koje ne bi da rode a posle ako nece da zadrze da dete do punoletstva bude potpuno na grbachi drzave bez svake zenine odgovornosti(naravno ako je preko 18,nije silovanje itd.).To za nas nije nikakvo moralno pitanje mi nemamo taj luksuz kao narod,vec politichko i nacionalno.Naravno treba uvesti i porez na luxuz ako nemash decu a recimo preko 25. si,za oba pola i od poreskih olakshica do novchane stimulacije proporcionalno tome koliko dece imash....
E sad ovo nema veze sa temom ali ima sa novcem i belom kugom...a meni nekako mislu u ove sitne sate u tom pravcu krenule.
 
Novac se petlja svuda pa i u ljubav...Cinjenica je da nemam od cega da trosim na tipa i da mi odgovara sto sadasnji ne kosta nista :D...Da me mnogo kosta nebih bila sa njim...Jedan od razloga zasto sam raskinula sa predhodnim je sto sam se crpela finansijski da bi se videli i culi i to vise nisam mogla da izdrzim...
 
Abortus ne treba zabraniti nego stimulisati novchano zene koje ne bi da rode a posle ako nece da zadrze da dete do punoletstva bude potpuno na grbachi drzave bez svake zenine odgovornosti(naravno ako je preko 18,nije silovanje itd.).To za nas nije nikakvo moralno pitanje mi nemamo taj luksuz kao narod,vec politichko i nacionalno.Naravno treba uvesti i porez na luxuz ako nemash decu a recimo preko 25. si,za oba pola i od poreskih olakshica do novchane stimulacije proporcionalno tome koliko dece imash....
E sad ovo nema veze sa temom ali ima sa novcem i belom kugom...a meni nekako mislu u ove sitne sate u tom pravcu krenule.

A da li bi novčano stimulisali i recimo Mađarice, ili samo Srpkinje?
Šalu na stranu, i ja sam za tu "prinudom protiv bele kuge" varijantu.
Poznata je stvar da se ukupan broj ljudi na planeti smanjuje iz dana u dan. Mora se nešto preduzeti.
 

Back
Top