SMILEY

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
amazy.gif
Da,da nije moguce ubacivati smajlije ovde..
sasmokin.gif
 
pa, mogao si lepo da objasnis kako se to radi!

dakle, ovako:

[.img]http://www.adresa_sajta.com/ime_smajlija.gif[/img]

(bez tacke na pocetku! ovde je stavljena da forum ne bi "mislio" da se stvarno radi o nekoj slici!)
 
Hm..Ko bese ima onu slikicu od 9 i kusur MB?... Buahahahah Inco,mislim da smo ustanovili sta i kako sa smajlijima i slikama,te da ova tema ne zauzima dragoceno mesto na serveru,lepo stavish kljuc u bravu ili jednostavno obrishes...
 
ZoNi:
pa, mogao si lepo da objasnis kako se to radi!

dakle, ovako:

[.img]http://www.adresa_sajta.com/ime_smajlija.gif[/img]

(bez tacke na pocetku! ovde je stavljena da forum ne bi "mislio" da se stvarno radi o nekoj slici!)

E ovo ti bas i nije trebalo, sad ce svi da se popale (nadam se da gresim) pa ce ucitavanje da traje godinama, i ovako traje dugo.
 
Ma.. nije to bash toliko bitno za uchitavanje.. Znam za gomilu foruma gde ima i avatara i to do 50 kb.. i gomila slika.. pa se otvara brzo..
 
Tya:
Ma.. nije to bash toliko bitno za uchitavanje.. Znam za gomilu foruma gde ima i avatara i to do 50 kb.. i gomila slika.. pa se otvara brzo..

Pa ne znam kakav protok imas, ali meni su sasvim dovojni ovi smajliji, a slicice ako mi trebaju rovaricu ih po netu a ne po forumu

Kazes do 50kb, a ovo Logitech-ovo cudo zauzima ravno136kb jos 2-3 takva komada i eto zastoja u saobracaju
 
20.jpg

Ma opushteno.. ako vam je i ovako bledoliki forum Ok.. meni je josh vishe.. Ovo je samo mogutjnost.. Uostalom.. shto se mene tiche.. Neka dragi Inco brishe ove dve strane.. (koje koche chak celu temu zvanu 'Smileys')..

Ponekad Krstarica kochi i bez ovoga.. dakle.. normalno je da treba malkice da potraje dok se slike ochitaju.. Ali.. ako ne vredi .. ne mora.. Bar shto se mene tiche..

E sad... smajliji.. i nisu bash neshto veliki da bi napravili kochenje.. (uostalom.. uvek tje biti ljudi koji netje umeti da ih koriste)..
Poz. :D
 
Кулиража:
Pa ne znam kakav protok imas, ali meni su sasvim dovojni ovi smajliji, a slicice ako mi trebaju rovaricu ih po netu a ne po forumu

Mislim da nisi shvatio poJentu.. Nije ovde stvar kachenja lepih slika na forum.. vetj ukoliko se govori o nechemu.. zashto da se ne okachi slika koja prati tu prichu..
Pa.. niko nije loood da pretrazuje forume radi skupljanja zanimljivih slika.. (ali se naleti na svashta.. )
 
Ma da znas ono jedna slika = hiljadu reci :arrow: 5S = 10min.

Jos samo da pocnemo kaciti i video zapise i poneki film od 1-2 i sve ce biti super, pa ni T1 veza mi nece biti dovoljna onda da normalno otvaram stranice a kamoli ovaj kukavni Dial-up
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top