Dobrovoljac

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

valheru

Aktivan član
Poruka
1.701
Ovako kopka me to vec dugo koliko bismo imali dobrovoljaca ako bi poceo rat na kosovu pa eto ako ne mogu sve da pitam pitao bih vas uopste da li biste pobegli samo iz zemlje ili bi ostali da je branite i za nju poginete ako treba.:arrow:
 
Не ради се о рату, него о категоричности и модерацији, мислим да се то не слаже. Мислим да би модератор морао бити мало еластичан а не категоричан.
 
Svašta....:roll: Ala ti lupetaš...

Ako ti se ratuje idi ratuj....neću da te držim, al ja neću u rat...Pa isto i za moderisanje....Ako se meni ne svidjaju teme vezane za II sv. rata, a mrzim taj period, sigurno zato neće ići pod ključ...
 
decko iz doline kraljeva je potpuno upravu.....svaka cast
ja sam bio...i mogu ti reci da e to nesto najgore sto covecanstvo sebi moze da ucini....da nekazem dozvoli u 21. veku pogotovo
da je vise pametnih kao ti,mnogo bi se lepse zivelo

a ti vujadine...rekao bih po nekim postovima..imas dovoljno...da nekazem i previse godina da bi i dalje...posle svega sto se desilo...tako razmisljao
 
Да, само то ти се мора веровати, али да ли ће тако и бити? Са друге стране, ја очекујем од модератора да се уздржавају у комуникацијама и односима према форумашима, јер форум сам по себи то захтева. Ако они не покажу пример онда се не може ни од форумаша очекивати неки ред. И како онда поступити? Опет наводим да нема ништа лично према теби, него опћенито о модераторима па и админима.
 
decko iz doline kraljeva je potpuno upravu.....svaka cast
ja sam bio...i mogu ti reci da e to nesto najgore sto covecanstvo sebi moze da ucini....da nekazem dozvoli u 21. veku pogotovo
da je vise pametnih kao ti,mnogo bi se lepse zivelo

a ti vujadine...rekao bih po nekim postovima..imas dovoljno...da nekazem i previse godina da bi i dalje...posle svega sto se desilo...tako razmisljao

Ни ти ни дечко из долине нисте прочитали шта сам ја написао, ја кажем да није реч о рату, а ви ми пришивате рат, јел то модератор, да изврће написано или да провоцира са " лупетањем ".
 
Prvo: Ja još nisam moderator, i ko zna hoću li biti..Samo sam predložen za to. Konačna odluka nije doneta, niti sam j jedini predloženi...
Drugo: Ako ti se ne svidja predlog, izvoli na Brod pa predloži Gazdarici nekog drugog. Lepo je pitala za mišljenje....i svi imaju pravo da ga iznesu, a ona će već odlučiti koga da predloži "vrhu"....što opet ne znači da će se oni složiti.
Treće: I moderator ima pravo na svoje mišljejne u vezi bilo koje teme.

Četvrto (vezano za temu): Moje obrazloženje zašto ne želim u rat...a pogotovo ne za Kosovo.

'El znaš ti, vujadine, šta je gangrena? Pretpostavljam da znaš...E Kosovo je isto što i tkivo zahvaćeno tom bolešću...Kad ti se jave prvi zdravstveni problemi, pa ti doktor priča: Ne jedi masno, zdravije se hrani, ne puši, kreći se češće, a ti žmuriš na jedno oko i praviš se blesav...pa dođeš u fazu kad te zahvati to čudo i krene od noge...Jedini spas, ako želiš da produžiš sebi život je da isečeš to bolesno mesto , nogu na primer....Ako ne želiš, za 6 meseci se proširi i ishod je fatalan...
Isto i sa Kosovom, to je problem koji se počeo javljati pre nekoliko decenija, pa i vekova, trebalo je mnogo ranije preuzeti odredjene korake da ne dodje do ovoga što jee danas došlo, do Kosova kao bolesne tačke, truleža....Kad smo do toga došli, jedini način da opstanemo kao država je da to bolesno tkivo- Kosovo odsečemo, da ne bi došli u situaciju da za nekoliko decenija ne zahvati celu državu, da postanemo manjina u svojoj državi i da nam neki Ajdemi ****** bude predsednik.
 
Ни ти ни дечко из долине нисте прочитали шта сам ја написао, ја кажем да није реч о рату, а ви ми пришивате рат, јел то модератор, да изврће написано или да провоцира са " лупетањем ".

Ajd ti opet pročitaj naslov teme i uvodni post, koliko ja vidim naslov nije "moderator"...A i na moje lično mišljenje o tome, a to je kategorično NE ratu, ti mi pripisuješ nekakvu netoleranciju ili šta već. Nije tebi dobro...:roll:
 
Ни ти ни дечко из долине нисте прочитали шта сам ја написао, ја кажем да није реч о рату, а ви ми пришивате рат, јел то модератор, да изврће написано или да провоцира са " лупетањем ".

Hm, auuuu...:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Eve... ja nijesam viđen za funkciju pa ću ti ondak ja reć... a pročital sam šta si napisao... vako, jopet vujadine lupetaš...:lol:
 
Ипак си требао прочитати, пре него лупнеш и ти. Ја сам само хтео напоменути да модератор треба бити мало примернији а не категоричан. Ја немам ништа против администратора ни админа. али бих волео да се форум мало подигне из простатлука који се испољава на сваком кораку. Ако то спада у лупетање онда се извињавам, али не мислим да је то нека национална особина.
 
E jesam promasio forum za temu ali nism mislio da se plasite da kazete jednostavno da ili ne takodje ,,AKHENATONE,, zar mislis i dalje da ti to ime pristoji posle izjave o gangreni.Bolje je bilo da se zadrzis na jednostavnom ne kapiram ja da ti znas mnogo vise od mene ali ovo bas i ne ocekujem od nekog ko je otvorio temu vezanu za heraldiku.Smatram heraldika i patriotizam valjda imaju neke veze ali uostalom svako ima pravo na svoje misljenje ma kakvo ono bilo.
 
E jesam promasio forum za temu ali nism mislio da se plasite da kazete jednostavno da ili ne.

Ko se plaši? Ja rakao - NE...odmah...

takodje ,,AKHENATONE,, zar mislis i dalje da ti to ime pristoji posle izjave o gangreni

O itekako mi pristaje....AKHENATON, faraon jeretik, buntovnik, sa jasnom vizijom budućnosti...neshvaćen, kaoi i svi ispred svog vremena...

Bolje je bilo da se zadrzis na jednostavnom ne kapiram ja da ti znas mnogo vise od mene ali ovo bas i ne ocekujem od nekog ko je otvorio temu vezanu za heraldiku.Smatram heraldika i patriotizam valjda imaju neke veze ali uostalom svako ima pravo na svoje misljenje ma kakvo ono bilo.

Što bi heraldika i patriotizam išli zajedno?
Tema je otvorena zbog drugih, a ja sam bio slobodan da to uradim, jer sam nešto osnovno iz heraldike MORAO da učim na faksu.

Moje vidjenje situacije na Kosovu, nema veze s patriotizmom, nego sam samo realan....Ako želimo da država Srbija, postoji u budućnosti, Kosovo je cena koju moramo da platimo, kad nismo to na vreme sredili, kada se još moglo spasiti....
Pustimo mi istoriju, podatke, prošlost....iz toga smo trebali na vreme da izvučemo pouke (a nismo kao po običaju), a ne da se pozivamo na to da je Kosovo "srpska kolevka" i da samo zato treba da je držimo kod nas, da jednog dana pojede ostatak Srbije...

Bila naša kolevka, al sad u toj kolevci spava malo Albanče....Realnost, jbg.
 
I da zaboravio sam, a pošto ne mogu da editujem post ovako ću:

@valheru

Kad govorimo o patritizmu, ja sam strašan patriota, ali:

MOJA DRŽAVA, TO JE MOJA PORODICA, MOJA DEVOJKA, PRIJATELJI....
Dragi ljudi, čijih života nije vredna ni jedna teritorija, ni jedna država, ni jedan grad....Samo je to bitno...:wink:
 
Pa i ratovanje je za ljude ali mi se u rat ne ide iako sam patriota i volim Srbiju. Bez obzira ko sta misli o ratovanju Srbima rat trenutno uospte ne odgovara vec naprotiv nama odgovara mi i politicko-diplomatska borba a nasuprot nama su siptari kojima savrseno odgovara da ratuju jer diplomatski ne ogu da ostvare nista sto ce biti u skladu za medjunarodnim pravom.

Moramo da izvucemo pouke iz istorije pa da prvo ojacamo ekonomiju pa mnogo popravimo demografsku sliku, ojacamo vojsku .. a kad to postignemo nece nam ni trebati rat jer cemo biti dovoljno jaki da svako ko pomisli da nas napade u startu ce znati da je naebo :)

Takodje, kad to sve obavimo a mozda bude bilo potrebe za ratom, sve ce se zavrsiti vrlo brzo jer koga tako jaki napadnemo taj je ugasio :)

E, fora je da do tada ima da radimo kao mravi i da prolijemo mnogo znoja... za sta su male sanse sa ovakvom bednom elitom, losim obrazovanjem itd...
 
Da da ...Opet ista prica dakle gluvima da ne ponavljam mada ipak ovako znaci zaobidjite politiku zanima me samo da li biste kojim slucajem bili dobrovoljci ili se u opste odazvali pozivu doduse tu je vojna policija za to ne ja.A sto se tice rada to stoji .
 
Ako ti je cilj da prebrojiš dobrovoljce, bez objašnjenja, trebao si da turiš anketu sa opcijama DA i NE i proveravaš samo rezultate, bez čitanja komentara....A i to opet na drugom pdf-u. Ovde joj definitivno nije mesto.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top