seksualna diskriminacija

MYOB

Ističe se
Poruka
2.046
Zena vise ne moze ni da se posvadja sa nekim kada joj se svadja! :evil:
Otisla na Politiku i otvorila neku temu, dala komentar na drugoj, ocekivala nesto, makar u stilu cuti zeno sta se petljas, ali ne, svi fini i obazrivi sa komentarima. Dokle vise sa tom diskriminacijom? Hocu i ja da se svadjam bez obzira sto sam zena!
 
gde se sve susrecete sa diskriminacijom?

Na forumu?

Decko i kolega-cimer stalno zahebavaju celi zenski deo smera , kao zene nisu za inzenjere i bla bla , ali to samo da bi se smejali kad se ove prime. Pa su me vec smorili s tim :roll: . A vidim da i dosta profesora i asistenata uzivaju u istom vidu zabave. Neko bi pomislio da je to diskriminacija.

Onda najgore sto pamtim je kad je moj bivshi naseo na jedan trik sa shibicarima , i dao mu 400din u fazonu ako pogodi gde je kuglica , dobice 800. I ja uzmem njegove pare tom shibicaru , ciganinu , iz ruke , i kazem mu da se ne glupira i da idemo. I taj kreten ciganin mi otme pare iz ruke , i kaze ''Sta se ti zenska meshas , on igra a ne ti!''
I naravno izgubi sve pare.Kreten.:roll:
 
Zena vise ne moze ni da se posvadja sa nekim kada joj se svadja! :evil:
Otisla na Politiku i otvorila neku temu, dala komentar na drugoj, ocekivala nesto, makar u stilu cuti zeno sta se petljas, ali ne, svi fini i obazrivi sa komentarima. Dokle vise sa tom diskriminacijom? Hocu i ja da se svadjam bez obzira sto sam zena!
sa mnom se svadjaju,naucila sam uz njih razne gadosti i vestine pijacnog svadjanja :)
al su onda postali dosadni pa sam se preselila.uglavnom :)
da se požalim. čini mi se da nikad nisam doživela seksualnu diskriminaciju.
šta mislite, jel to zbog brkova?
mene su diskriminisali i kad nisam bila brkata
onda sam odlucila da pustim brke pa kud puklo :)
kladim se da imam duze i gusce od tebe 8-)
 
i ja kazem. da mu deca sede u krilu, nije ga sramota pedofil nijedan. i one seksualne igrice, ako budes dobra devojcica, deda mraz ce da ti pokloni nesto, m,m, pa osmeh, pa za obrascic, pa... ma, ...
e odavde mogu na politici, o uticaju zapade kulture na jadan srpski narod. :)
 
Zena vise ne moze ni da se posvadja sa nekim kada joj se svadja! :evil:
Otisla na Politiku i otvorila neku temu, dala komentar na drugoj, ocekivala nesto, makar u stilu cuti zeno sta se petljas, ali ne, svi fini i obazrivi sa komentarima. Dokle vise sa tom diskriminacijom? Hocu i ja da se svadjam bez obzira sto sam zena!
Na politici? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Back
Top