ujela me buva! buva me ujela!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Upravo. Prost primer. Mi imamo sve uslove da zivimo normalno, mozemo da imamo fantasticnu privredu, cega god da se dohvatis, da sada ne detaljisem. Nismo tupavi, odnosno imamo pametan skolovan svet, ali smo bedni. Jevreji, koje svi toliko pljuju, zive u pustinji, okruzeni neprijateljima, oduvek proganjani, svima trn u oku i vladaju svetom. Ko tu nije normalan? I o cemu se ovde radi? Pa, mislim da nece nista smo od sebe. Kada to shvatimo, onako svi odreda, a ne samo par ljudi koji se trude nesto da urade, onda mozda i ne budemo toliko na vetrometini.
 
Ma, rad oslobađa:wink:....Al' ne mož ti utuviti to ovom polu-komunističkom narodu...Oni bi i dalje da im država...Mis'im...Ma, nek žive u komunističkim bajkama, dok još mogu...

Можда су радни и концетрациони логори решење проблема.
Или понеки гулаг да не буду полу, већ тотално комунистички народ и да их рад ослободи.......живота.
 
images
 
Upravo. Prost primer. Mi imamo sve uslove da zivimo normalno, mozemo da imamo fantasticnu privredu, cega god da se dohvatis, da sada ne detaljisem. Nismo tupavi, odnosno imamo pametan skolovan svet, ali smo bedni. Jevreji, koje svi toliko pljuju, zive u pustinji, okruzeni neprijateljima, oduvek proganjani, svima trn u oku i vladaju svetom. Ko tu nije normalan? I o cemu se ovde radi? Pa, mislim da nece nista smo od sebe. Kada to shvatimo, onako svi odreda, a ne samo par ljudi koji se trude nesto da urade, onda mozda i ne budemo toliko na vetrometini.

Мани ме само Јевреја, као примера... То су такве крвопије, још од како их је Шекспир описао у Млетачком
трговцу (Шајлок), па до данашњих дана. :evil:
Управо је један познати београдски Јеша својим запосленима поделио новогодишње пакетиће, који су
се састојали од кинеских папуча (макс 100 динџи) и једне анти-стрес лоптице (макс 30 динџи)...
:shock: :arrow: :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top