Ратко Младић очитао буквицу ратном злочинцу Karremansu

Oko Sokolovo

Primećen član
Banovan
Poruka
552
Све што је рекао је тачно. Погледајте како се бедни Karremans стиди кад му Ратко Младић очитава буквицу. Све што му је рекао Ратко Младић је истина, помагали су муслиманима и хрватима са оружјем да убијају Србе. Западна мафија је упропастила бившу Југославију. Ратко Младић брани свој народ од истребљења. Вечна му слава.
Karremans, Hollbruk, Olbrajtova, Blair, сви западњачки ратни злочинци су награђени.


Јомини, и ове истине што Ратко Младић износи ти сметају можда. Како то да хвалоспеве о србомрзачком лдповцима ти не сметају на форуму, а теме о геноциду над србима ти сметају?
 
Ovo pred streljanje? To je jedna od onih potvrdi-sve-sto-ja-kazem-i-postedecemo-ti-zivot situacija?!

Ти већ отео Војводину од Србије видим. Ваше лажи о Ратку Младићу су патетичне. Јел није запад шверцовао оружје муслиманима у Сребреници да убијају Србе. Јел није запад спровео Олују. Јел запад није за отимање Косова. Ти си за фашизам, све док је србомрзачки.
 
Све што је рекао је тачно. Погледајте како се бедни Karremans стиди кад му Ратко Младић очитава буквицу. Све што му је рекао Ратко Младић је истина, помагали су муслиманима и хрватима са оружјем да убијају Србе. Западна мафија је упропастила бившу Југославију. Ратко Младић брани свој народ од истребљења. Вечна му слава.
Karremans, Hollbruk, Olbrajtova, Blair, сви западњачки ратни злочинци су награђени.


Јомини, и ове истине што Ратко Младић износи ти сметају можда. Како то да хвалоспеве о србомрзачком лдповцима ти не сметају на форуму, а теме о геноциду над србима ти сметају?

Jes vala,propade covek u zemlju od stida.Stvarno sramota pred tolikim narodom da ga tako ponizi.E moj Ratko jesi dzukela.
 
Ja evo nekako i razumem sto neki u Srbiji zele da se Gen.Mladic uhapsi i posalje u Hag jer je optuzen za zlocin u Srebrenici, ali nije mi jasno zasto su svi generali "SRJ" u Hagu koji su branili "suverenitet i teritorijalni integritet" svoje drzave protiv teroristicke grupe UCK (US ih je stavila na teroristicku listu) i NATO agresije (koja nije imala UN odobrenje) ???

Kako danas/sutra ocekivati da i jedan general ili komandant vojnih/policijskih snaga brani zemlju kad vidi sta ga sutra ceka ?
 
Ти већ отео Војводину од Србије видим. Ваше лажи о Ратку Младићу су патетичне. Јел није запад шверцовао оружје муслиманима у Сребреници да убијају Србе. Јел није запад спровео Олују. Јел запад није за отимање Косова. Ти си за фашизам, све док је србомрзачки.
raTko je bio glavni švercer zato se i uprpio-Junačina
 
Ja evo nekako i razumem sto neki u Srbiji zele da se Gen.Mladic uhapsi i posalje u Hag jer je optuzen za zlocin u Srebrenici, ali nije mi jasno zasto su svi generali "SRJ" u Hagu koji su branili "suverenitet i teritorijalni integritet" svoje drzave protiv teroristicke grupe UCK (US ih je stavila na teroristicku listu) i NATO agresije (koja nije imala UN odobrenje) ???

Kako danas/sutra ocekivati da i jedan general ili komandant vojnih/policijskih snaga brani zemlju kad vidi sta ga sutra ceka ?

"Ratko Mladić jeste u Srbiji"
25. decembar 2007. | 10:11 -> 16:17 | Izvor: B92, Beta
Beograd -- Tužilac Vladimir Vukčević izjavio da se Ratko Mladić nalazi u Srbiji, a da je Radovan Karadžić "negde u regionu".

Vladimir Vukčević (Beta)

Pitanje hapšenja odbeglog haškog optuženika Ratka Mladića ponovo je u žiži interesovanja javnosti, nakon što je tužilac za ratne zločine Srbije Vladimir Vukčević izjavio da se on nalazi u Srbiji, a Karla del Ponte ponovila da je Beograd 2006. godine s njim pregovarao o dobrovoljnoj predaji. Ministar odbrane demantuje da je Mladić u Srbiji.

"Čim je izvršeno određeno lociranje na jednom većem prostoru, predstoji bliže lociranje, hapšenje i transfer." Tim rečima je tužilac za ratne zločine Srbije Vladimir Vukčević opisao potragu za Mladićem i tako podgrejao sumnje javnosti da vlast zna gde se on nalazi.

Vukčević je pojasnio da se, prema saznanjima i njegovoj ličnoj proceni, Mladić krije u Srbiji, a da je Radovan Karadžić negde u regionu.

On je kazao da je Srbija do sada Haškom tribunalu izručila 42 osobe, optužene za ratne zločine na prosoru bivše Jugoslavije i da je rad Akcionog tima proteklih godinu dana rezultirao i izručenjem generala koji "nisu tako beznačajni".

Ne treba prenebregavati da četvoro optuženih nisu, ali proteklih godina ceo vojni i politički vrh je izručen", kazao je Vukčević koji očekuje da bi se i oni uskoro mogli naći u Hagu.

Tužilac za ratne zločine Srbije rekao je da je, zaključno sa 2007. godinom, zbog ratnih zločina u Srbiji procesuirano 112 osoba, a 57 je optuženo.

"Primetno je da se javnost u Srbiji suočava sa činjenicom da su u njeno ime činjeni zločini i da to nisu bili nikakvi heroji već obični zločinci", ocenio je Vukčević.

Povodom kritika i pritisaka na rad tužilaštva, Vukčević je kazao da je "evidentna promena državnih institucija" i podrška tužilaštvu u procesuiranju ratnih zločina.

"Najozbiljnija dela su ratni zločini i jedino oni ne zastarevaju", rekao je tužilac uz ocenu da je najveći pomak u ovoj godini u svetu napravljen osnivanjem Triibunala za Kambodžu gde su se dogodili najveći ratni zločini posle Drugog svetskog rata, a u kojima je stradalo oko 2,5 miliona ljudi.

Prema Vukčevićevoj oceni, parafiranje Sporazuma o pridruživanju i stabilizaciji Srbije sa Evropskom unijom najvažniji je događaj za Srbiju u 2007. godini.

"Zadovoljan sam što sam sa kolegama iz Akcionog tima doprineo tome i što je naš rad na lociranju i hapšenju haških optuženika, iako nije do kraja realizovan, ocenjen pozitivno", kazao je Vukčević.
 
Све што је рекао је тачно. Погледајте како се бедни Karremans стиди кад му Ратко Младић очитава буквицу. Све што му је рекао Ратко Младић је истина, помагали су муслиманима и хрватима са оружјем да убијају Србе. Западна мафија је упропастила бившу Југославију. Ратко Младић брани свој народ од истребљења. Вечна му слава.
Karremans, Hollbruk, Olbrajtova, Blair, сви западњачки ратни злочинци су награђени.


Јомини, и ове истине што Ратко Младић износи ти сметају можда. Како то да хвалоспеве о србомрзачком лдповцима ти не сметају на форуму, а теме о геноциду над србима ти сметају?
Da je Karremans (kakvo prezime :D ) ispao beda, to jeste....trese se pred Mladicem ko baba neka, samo sto nije poceo da place :)
 
Da gledala sam taj razgovor vise puta

I neka se niko ne cudi zasto se voli Ratko Mladic
;)
Svaka mu cast:))

Volim ga!!!

Koja je bolest voleti tog sivonju. Vice budala. Sivonje su inace posebna rasa zivotinja. Pametniji od majmuna, ali ne dovoljno razvijeni da budu ljudi. Pitaj Rena i Stimpija :lol:

A sto volis masovnog ubicu da ne pricamo.
 
mladic je glup ko **** da ja vama kazem!
a vi vidite sta cete


on da ima mozga nebi sad bezao po pecinama ili gde vec,
nego bi iste sekunde kada se sranye zavrsilo otisao tamo da objasni sta se desilo, da potera i pola holandjana onih jadnih zajedno sa sobom na sud, i da malo natera vodu na nasu vodenicu.
ovako dok on bezi, lako je nas opljuvati i da smo mi krivi jer je on begunac
 
mladic je glup ko **** da ja vama kazem!
a vi vidite sta cete


on da ima mozga nebi sad bezao po pecinama ili gde vec,
nego bi iste sekunde kada se sranye zavrsilo otisao tamo da objasni sta se desilo, da potera i pola holandjana onih jadnih zajedno sa sobom na sud, i da malo natera vodu na nasu vodenicu.
ovako dok on bezi, lako je nas opljuvati i da smo mi krivi jer je on begunac

Nije moguće da stvarno vjeruješ da bi tebi tada bilo nešto bolje i da će svi oni odjednom prestati da te pljuju!!!:confused::shock:
 

Back
Top