ЧЕДА СЕ ИЗВИНИО ШАМИЈУ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

PAC-PAC

Domaćin
Poruka
3.894
Чедомир Јовановић се јуче извинио Зорану Шамију због клевете да је горепоменути посећивао Шилерову. Занимљиво је што још увек у јавности нема извештаја о Чедином извињењу.
 
Нема линка буразере, за сад се чува тај податак, бем ли га из којег разлога. До податка сам дошао другим каналима јер је Шамијев адвокат бивши високи функционер СПО-а. Лично мислим да ће испливати ових дана.
 
Pa lepo od njega ako se izvinuo ,nego kakve veze ima prethodni zivot Samijevog advokata sa verodostojnoscu ove vesti ?

Имаш обичај да неке друге учеснике нападаш да су неписмени - а ево какву грешку правиш.
Када напишеш извинУо - то значи да се неко ИСКРИВИО као рецимо УШИНУО...треба да пише извинио...:lol::lol::lol:
 
Мислим да би извињотина (ако је има) ишла више Чеди у корист и да би дотични инсистирао да то иде у јавност ...

За мене је гест извињења јако позитивна ствар. Без обзира о коме се ради.
 
Pa u pravu si Laci da je gest generalno pozitivan i da je preko potreban na nasoj politickoj sceni ,mada nisam bas siguran da bi odgovaralo Cedi da se to sazna jer je on optuzio Samija da je isao u Silerovu koliko znam i to je vise puta javno ponavljao ,pa bi sad ispalo da je lagao ili u najboljem slucaju imao pogresne informacije .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top