Iskustvo!!

da luka

Početnik
Poruka
15
Zanima me kakva su vasa isustva,sa koliko ste devojaka spavali?
Da li ja preterujem u tom ponekad se zapitam?Mozda mi necete verovati,ali ja pojma nemam
sa koliko sam devojaka spavao.I ovo sto se secam mogu knjigu da napisem.
Ko sam ja?Sta ovaj radi i kako izgleda pitate se,u cemu je fora?
Imam skoro 35g,kazu da sam zgodnjikav,ali vec 15g radim u nocnim klubovima kao konobar.
Beograd,Kopaonik,Budva,H. Novi...Uvek na izvoru,u epi centru!U 80% slucajeva same mi se nabacuju.
Nikada nisam imao puno muke.Desavalo se za 10 minuta je odvojim,pojma nemam ni kako se zove!
Pre neki dan odem na salter da platim nesto!Kad riba:pa gde si bre ti covece!?
Jedva sam je prepoznao,H Novi,"97...Izamislite zakacim samo jednom picajzle!Nikad nista!
Ali zato znam da sam spavao sa njih 5 bez kondoma,moje zvanicne duge veze!!
Malo sam eto pricao o sebi u pokusaju da ne mislite da vas baronisem.
U ostalom bas me briga,ovo je moja mala ispovedaonica.....
 
Još ti je rano, sačekaj još neku desetinu godina pa podvuci crtu.
A što se tiče naziva teme, nije ti to neko iskustvo. Bićeš iskusan kad teško smuvaš devojku za ceo život, a ne za petnaest minuta, i to za jedno veče ili nekoliko večeri, a plus radno mesto gde ih nalaziš.:|

I čemu brojanje i poređenje sa drugima?

Nemam ništa protiv teme, može da bude simpatična.
 
ni ja ne mogu da se setim sa koliko sam zena spavala. mogu da se, sa sigurnoscu setim 9. to su mama, baba, sestre, drugarice, ali sigurno je bilo tu jos nekih kojih sada ne mogu da se setim. a i kad sam bila mala, ko zna sa kim sam sve spavala. tako, eto nisi sam. imamo isti problem.
 
Bravo da Luka.... 7 zena ..na tvojoj temi...Ha..i shta kazes ..samo picajzle jednom ..i njih 5 bez kondoma..i nicega se ne secas....
 
Problem je mozda jer ih nalazim na takvim mestima,mozda sudbina neka,ko ce ga znati...
:lol: A šta nije u redu sa mestima? One tu izađu, a ti tu gradiš karijeru :lol:
Mislim, možda sam te ja nešto pogrešno razumela... ali možda je zaista stvar u njima, ne u tebi. Nijedna ne razmišlja o ozbiljnoj vezi (35 godina ili koliko već... pa i o braku, zar ne?) sa osobom koja je ceo život provela radeći kao konobar i muvajući se s kim je stigla baš zahvaljujući radnom mestu jel'te...

Ne, super je biti konobar, samo ne znam da je nekome to baš stalno zaposlenje i da danas prima penziju od konobarisanja..... i da je uopšte ostao na istom mestu duže od godinu dana :?
 
Imas 35 godina, a 15 godina radis kao konobar i jos nisi otvorio svoju kafanu.... to je srz problema a ne svaka srecnica ili nesrecnica koja ti je dala...
 
Zanima me kakva su vasa isustva,sa koliko ste devojaka spavali?

Ja se kresala sa (+/-) 30 likova ove godine, do avgusta, i od tada apstiniram. Od svih njih ako se secam desetorice. Jbt .. cak ni toliko. Definitivno takav seks nema smisla, osim tada, trenutno, a to mogu da resim i drkanjem .. mada mi fali dodir, ljubljenje .. vrlo sam blizu da se opet vratim `ebanjima, poshto za ovo vreme apst. nisam usla ni u kakvu vezu.
 
a sta djeca kazu? jel im drago sto imaju tako kul kevu?

Ko josh deci polaze rachune? A ni svecu mi ne drze .. moj seks - moj problem .. sa svojim telom imam pravo da radim sta hocu i kad hocu .. kao sto nikoga ne pitam ni u vezi drkanja .. da li smem i kad smem da drknem, tako se nikoga ne tiche da li cu umesto drka da se dohvatim kite.
 
Imas 35 godina, a 15 godina radis kao konobar i jos nisi otvorio svoju kafanu.... to je srz problema a ne svaka srecnica ili nesrecnica koja ti je dala...

Bilo je i toga dosta,nije bas ambiciozno.Sasvim slusajno sam to i pceo da radim.Pokusavao sam
dosta puta da pobegnem.Lokal je u planu,ima i ponuda,naravno da mi je vreme vise,ali verujte,nigde
ne mozete toliko zaraditi,sinoc je mog kolegu "gadjao" tip 300e.Bruka je i sramota koliko neki ljudi
para imaju i koliko trose,a upravo na takvim mestima radim i vec godinama tako.Sada da mi neko kaze evo ti plata 6 glava i samo sedi i kuckaj nesto rekao bih hvala!Jeste tesko!Gledao sam 2 ubistva,pucalo se
oko mene,tuce ne brojim!Stres uzasan ali kada naviknes na kes jako je zeznuto,,,,
 
I znas u cemu je fora?Jos uvek ne kapiram zene!Tako dragi moji ne trudite se,sve je uzalud...
Nije uspeo Frojd za ceo svoj zivot!Ne rasipajte energiju uzalud....

e neki ljudi mi stvarno idu na zivce. ko se trudi da te preokrene? boli me uvo. nauci da se zezas. nista gore od osobe koja nema trunke smisla za humor u sebi. fuj. eto ti, usput, i odgovor zasto nemas zenu koja valja.
 
Ma ja bih odavde pozelela par pametnih likova za vezu .. ako su isto toliko i dobri jebachi :) Ali samo za trpanje ne .. hocu mirno da forumashim, a ne da se mislim kome se 'pohvalio' i ko sve zna s kim se ja odavde ka-ram .. i da li ce da zloupotrebi taj podatak.

Net je idealan za pretvaranje i definitivno nije dobar za pronalazenje partnera :lol:, narocito sto znas da ako je probao s tobom probace sa milion njih...Ali to iz mene govori lose iskustvo, pa mozda nisam sposobna da budem objektivna...Lazi koje sam ja imala prilike da osetim na svojoj kozi, opametile su me...Neznam sta bi neko trebao da uradi da uspe da me impresionira na ovaj nacin da bih pozelela da ga vidim :roll:
 
Ma ja bih odavde pozelela par pametnih likova za vezu .. ako su isto toliko i dobri jebachi :) Ali samo za trpanje ne .. hocu mirno da forumashim, a ne da se mislim kome se 'pohvalio' i ko sve zna s kim se ja odavde ka-ram .. i da li ce da zloupotrebi taj podatak.

Au bre Vesela, kako sad ovo?
Šta ti to znači "hoću mirno da forumašim" ?
Za nekoga sa tako liberalnim pogledima na seks i odnose između ljudi, mnogo si ti opterećena šta će forumashki svet reći...
 
Ja ove ribe ne razumem!Uopste nisam trazio njihova iskustva niti sam pokusavao bilo
koga da upoznam ili fasciniran.U stvari ja i ne znam okud ovde!?
Hteo sam sa momcima da diskutujem,u nadi da cu naici na nekog ko ima slicna iskustvaBio sam jako iskren i otvoren,cak previse to sada vidim,suvise podataka a to se lako zloupotrebi.Jednom sam u nekoj dokolici
usao ovde pre 2 godine pokusavajucu najiskrenije da dam savete o ishrani jer sam uspeo
da smrsam cak 15kg,kad ono neka sprdnja poce..
Zelim mnogima,posebno ovim pametnicama,da prevazidju razne komlekse,sexualne
frastracije i da izadju opusteno medju svet a ne da se kriju iza monitora.
Cast sa izuzecima,a svako ce lako prepoznati!
SRECNI PRAZNICI!
 

Back
Top