Škola bez nasilja

Neko94

Zainteresovan član
Poruka
103
Da imate temu...I anketu.Kakvi ste po karakteru: povuceni, agresivni ili neutralni.Kada se neko bije da li i vi ulecete na bolju stranu, razdvajate ih ili gledate i navijate.Koliko puta ste se pobili u postednjih 3 meseca?Na onom pitanju ,,шта би сте урадили да спречите насиље,, ja napisao: treba da nosimo pancire, šlemove i suzavac u školu a posebno da obratimo pažnju na beli luk i spanac
899224.gif
! I dodao sam da treba da sprecimo Božidara da se penje na Jelen tocilicu
 
Hahaha,koji si ti lik...:lol:
Ja se ne bijem,osim ako mi se neko ne popne na zadnji preostali zivac,pa ga onda...nabijem :lol:
Inace,u nasoj skoli su retke tuce,ali kad se neka desi,samo stojim i gledam,kako da razdvojim dva jaka decka bre...ali devojcice razdvajam,njih je lako.
 
Не бијем се често, само кад ме неко жешће изнервира...онда буде срања.Задњи пут сам се побио пре 2 месеца(у самоодбрани).Дакле из овога се може сконтати да нисам без разлога агресиван, али ако ми се неко курчи,Не проведе се добро.
 
Ko sto rece Tasha444 stvarno si lik! Tema je super!
@ tema: neutralna sam ali sam obicno ja ta koja rastavljam i mirim. U zivotu se nisam pobila u skoli, ali sa bratom..... A kad me neko iznervira samo duboko uzdahnem i pomislim na nesto lepo inace bih ga razbila ( salim se).
 
Odma preko puta nase skole se nalazi druga tako da je rivalstvo veliko. To se desava jednom mesecno i ispadnu strasne tuce. Svi se tuku: i mladi i stari. U vecini slucajeva dobijaju se ukori... Mada je i medju odeljnjima cesto. Decaci iz mog i drugog odeljenja su se dogovorili da se biju na rancu, ali kukavice iz mog odeljenja nisu dosli pa su se ovi ispalili.
 
Tacno 56,34 kg!!:lol:Ali kod nas je skoro stalno da mali psuju velike...pih...pa im mi demonstriramo kako bi bilo kada bi ih prebili,pa se oni razbeze...a za to su najbolji decaci iz razdreda...kada su maloj koja je 3.razred dosli otpozadi,kao da je yebu,a ona se uplasila jadna...:lol:...a mi pali u komu...:lol:
 
kada samo neko pisne u skoli kod nas odmaz izbija tuca.e a ne mozete verovati kolika je masa kad se potucemo.Skola je kod nas na sest spratova.i dole su najmanji a gore najsteriji.i odmax se mob.telefonima javlja da je izbila tuca.posle toga obicno idemo kod nekog manijaka koji se kao i obicno izdere na nas a mi mu psujemo sve po spisku na srpskom......
 
ja sam taj upitnik kad sam ga u osnovnoj dobio ozibljino shvatio i popunio iskreno

ja sam se u osvnoj puno fajtovao znaci svake nedelje...sada retko kad...ako imam nesto protiv nekoga to resim van skole...ali nikakva sranja ne trpim...nekad znam da puknem u skoli pa da se pobijem ali eto idem vec 1,5 dinu u govnaziju i samo sam se 3-4 puta pofajto zesce...ako se neko fajta nekad i ja pripomognem :D ali uglavnom razdvajam
 
Ja sam se danas zesce pokacio sa drugom iz razreda,majmun ide i uvrce ruke kome stigne pa sam ga malo prevaspitao.....Inace ja volim da se bijem iako nepokazujem,ali kad mi pukne film onda predstava pocinje....
 
ja sam opusten...ne bijem se...samo kad moram tj u samoodbrani...sad zavisi ko se bije...ako se bije neko od mojih drugova protiv nekih tamo uletecu za druga naravno...a ako se 2 druga e onda razdvajam...
a nisam se pobio ne pamtim odkad...
 

Back
Top