Rapishare fore

Rapidshare fore

  • Premium accounts

  • Bez cekanja

  • Download menadzeri koji rade za Rapidshare

  • Pretraga Rapidshare-a

  • Vase misljenje o Rapidshare


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
apsolutno se slazem.
Ako neko ima para da plati hiljadu i vise dinara mesecno internet, sigurno ima i par hiljada da godinu dana skida do mile volje.

A da ne ispadne da popujemo da odgovorim na temu.
Efikasan nacin ne postoji,. jedini nacin je menjanje IP broja ali to je jako mukotrpan posao dok ne nabodes IP koji radi a onda posle 100MB ajde jovo nanovo. (znaci moras non stop da budes uz racunar)
Ne isplati se.
JA vec vise od pola godine koristim premium i odusevljen sam. Poubacujem sve fajlove u flashget i kad se vratim kuci film , serija ili igrica sta sam vec snimao me ceka. Milina.
 
apsolutno se slazem.
Ako neko ima para da plati hiljadu i vise dinara mesecno internet, sigurno ima i par hiljada da godinu dana skida do mile volje.

A da ne ispadne da popujemo da odgovorim na temu.
Efikasan nacin ne postoji,. jedini nacin je menjanje IP broja ali to je jako mukotrpan posao dok ne nabodes IP koji radi a onda posle 100MB ajde jovo nanovo. (znaci moras non stop da budes uz racunar)
Ne isplati se.
JA vec vise od pola godine koristim premium i odusevljen sam. Poubacujem sve fajlove u flashget i kad se vratim kuci film , serija ili igrica sta sam vec snimao me ceka. Milina.


Jer si bre ti normalan!Ja koritim Mozilu, 2.0.0.11 i odlicno cisti coockies.Koristim i ostali anti-sljam programe koji mi sve brisu (Spyware doctor,Spyware Terminator...).Samo cistite racunar i eto vam.A obavezno idite i na http://rapid.mirror.host.fosi.eu.org/? .Samo je tu potrebno da imate tri racunara ukljucena i da jedan skida.To se radi organizovano ;)
 
Jer si bre ti normalan!Ja koritim Mozilu, 2.0.0.11 i odlicno cisti coockies.Koristim i ostali anti-sljam programe koji mi sve brisu (Spyware doctor,Spyware Terminator...).Samo cistite racunar i eto vam.A obavezno idite i na http://rapid.mirror.host.fosi.eu.org/? .Samo je tu potrebno da imate tri racunara ukljucena i da jedan skida.To se radi organizovano ;)
Prvo, budi pristojan.
Drugo, ne kaže se niti piše "Jer", već ako pitaš pita se sa "Je l'".
Treće, na kraju pitanja se stavi i znak pitanja (a može pored njega i uzvičnik).
Četvrto, sve što je tab503 napisao je ispravno i nema potrebe za takvim ponašanjem.
Peto, 80% od ovoga što ti pričaš nema veze sa temom, a ni sa životom.
 
ja licno kombinujem free rapidshare i utorrent. imam napravljenu adsl konekciju pa lako menjam ip adresu- nikada vise od 2 pokusaja tj. dve nove adrese mi nije bilo potrebno da ponovo pocnem da skidam novih 100ak MB... a torrenti idu saasvim solidno... za potrebe koje nisu prevelike, ova varijanta je vise nego dovoljna.
 
U pravu ste....kupicu premium ubacim link u FlashGet i cepaj celu noc...
ja za sada koristim foru koja uvek uspeva.Ubacim link u Operu,kada skine idem na Tools-Delete Private Data,ugasim operu,ugasim pa upalim ADSL modem i opet jovo nanovo....
HVALA LJUDI....
 
Meni je dovoljno da pristupim mom ruteru preko lokalne mreze , diskonektujem ga , pa konektujem ( softverski , ne da iskljucujem kablove ) i normalno skidam opet sa rapidshare.a ;)

Nekad se desi da dobijem istu IP adresu kao i prije , ali retko ;)
 
Ja sam podelio sa drugom tromesecni premium account za rapidshare. Kosta 1780 din,znaci moj deo je 890 din za tri meseca sto je manje od 300 din mesecno. za te pare mozes da kupis tri piratska diska na ulici. Ili ti u najboljem slucaju jedan dvd sa 6 filmova. Dnevno skidam oko 2 G raznih fajlova tako da je ovo najbolja solucija. Pre toga sam probao razne rapidhackere i ostala cuda i nista nije radilo. Fora je sto mozes da stavis da ti skida ceo film odjednom,svih osam delova npr. Znaci,premium je zakon
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top