Sve o Dreamboxu

Srecna vam nova 2 0 0 8​
 

Prilozi

  • 75dbfc77203ce349.jpg
    75dbfc77203ce349.jpg
    22,6 KB · Pregleda: 136
Interesuje me,sta je razlika izmedu DM 500 i DM 600 PVR,osim sto da ovaj 600 ima mogućnošću ugradnje 2.5" HDD.I gde se moze kupiti DM 600,i da li vredi da ga zamenim moj 500 za 600.
Hvala.
 
pa vredi uvek uzeti nesto bolje,ali ako hoces onda bolje uzmi tj zameni ili kupi DM 7000s ili 7020 ili 7025 ...to je prava stvar...iznad njih je samo DM 8000...na pojedinim forumima sam procitao da se ljudi malo zale na taj DM 600 PVR...reko sam ti moje misljenje...Poz-Zor@n...
 
Hvala
Ako mozes mi reci,da od prilike kolko kosta 7000,7020,7025,jer na netu samo pise u DM 500(sto ja imam)u tehnomaniji(14999din),i nigde ne nadjem info.Ako dobro sam video DM 8000 je negde oko 700eur:shock:
 
molim vas dali moze neko da mi pomogne,zivimo u danskoj i imam bolesne roditelje koji uglavnom sjede kuci.negledaju danske programe jer neznaju dobro jezik.cuo sam da preko dream boxa mogu gledati programe iz bivse jugoslavije.posto se nerazumijem u to kako i koji treba kupiti.hvala unaprijed
 
molim vas dali moze neko da mi pomogne,zivimo u danskoj i imam bolesne roditelje koji uglavnom sjede kuci.negledaju danske programe jer neznaju dobro jezik.cuo sam da preko dream boxa mogu gledati programe iz bivse jugoslavije.posto se nerazumijem u to kako i koji treba kupiti.hvala unaprijed


Mogu ali je nabolje da im kupis Total TV paket o istom mozes da se informises ovde
na forumu.

Bilo koji Dreambox 500.600.7020 ili 7025 neces pogresiti.
 
da nema neko dream box 500s polovan na prodaju? :) i ako moze neko da mi posalje na pm gde bih mogao da nadjem povoljno nov...Ovi HD risiveri su skupi jos uvek pa cu to sledece godine a ovu cu provesti uz dream box :)
 
da nema neko dream box 500s polovan na prodaju? :) i ako moze neko da mi posalje na pm gde bih mogao da nadjem povoljno nov...Ovi HD risiveri su skupi jos uvek pa cu to sledece godine a ovu cu provesti uz dream box :)

ako saznam za neki javljam ti....a zelim ti da ovu i naredne provedes uz DM ...jel su stvarno naj....od podrske pa skroz...ko ga jednom kupi-tesko ga menja....;) Poz-Zor@n....
 

Back
Top