Sve o Dreamboxu

Kako pregledati(videti) backup fajlove sa ekstenzijom img,fwz pomocu kojeg programa?
Kako aktiviram jezik srpski(cro.) napominjem da mi je Download sekcija do koje se dolazi pritiskom na plavi taster tj. Blue panel (internet,server) prazna.
Kako da je popunim ranije sam tu imao sve isvasta za Download?
 
Poslednja izmena:
Moj image je Gemini,a backup.img sam napravio pomoću mreže i FlashWizarda 5.0 pro.
Fajl backup.img zeleo bih da vidim preko nekog pregledaca da odstampam neki deo .. ??
Inace mreza mi je proradila,sada sam tacno uneo Nameserver.
 
Poslednja izmena:
Zdravo dobri ljudi imam problem sa dm 500s resiver nece da okrece motor i kad premestim samo na jedan satelit signal samo stoji na 60 do 63 i nista nema signala izgleda je tuner otiso jal se moze to<nekako resiti inace promenio sam i image opet nista poz.
 
Zdravo dobri ljudi imam problem sa dm 500s resiver nece da okrece motor i kad premestim samo na jedan satelit signal samo stoji na 60 do 63 i nista nema signala izgleda je tuner otiso jal se moze to<nekako resiti inace promenio sam i image opet nista poz.

odnesi resiver kod dobrog majstora pa ce on da ga pogleda i meni je tako bio otisao u svoje vreme pa se popravilo ako mislis da je do tjunera
mada moze da bude i drugo nesto softver podesavanja i sam motor
 
New Predr@g settings E1/E2 42E-30W 16.10.2012


Kod:
https://rapidshare.com/files/483065421/Predr_g%20E1%2042E-30W.rar
-E1-


Kod:
https://rapidshare.com/files/573358490/Predr_g%20E2%2042E-30W.rar
-E2-
 
Najbolji image od kolege muzossa.

MediaSat ME (muzoss edition) v.3.0 za orginal DM800

- OE 1.6
- kernel 2.6.18.7.4
- ssl84
- driver 02.16.2012
- enigma OpenPli 23.06.2012
- default skin NexGenGradient.Mod
- bootlogo by ado
- novi spiner by ado
- backup settings
- full backup dm 800
Image je namenjen za orginal dm800 za flash i usb instalaciju.
Ovaj image podrzava stream preko favorit liste, i nema potrebe od instalacije dopolnitelnih stream plugina
i ovo je jedini image za sada koi podrzava rtmp, i rtps stream.
Da bi vam ispravno funkcionirao image pozeljno je da instalirate u flash.

Download: http://media-sat.net/forum/viewtopic.php?f=231&t=541
 
-Dreamset ver 2.37 31/12/2012

Added: Organize List Page: Quick search, filters as you type services having as part of their names the text you type.
Added: Organize List Page: Support for Audio/Video Stream Services, option 'Insert Video/Audio Stream' added on services popup menu.
Added: Organize List Page: On services popup menu option 'Export as Text' added, export services as they appear in list, hide or rearrange list columns to customize export.
Added: Search Page: Spacebar switch the selected service on box.
Added: Search Page: Pencil button, finds selected item on "Edit Page".

Download:zpozdrav:
 
Pozdrav svima
imam problem sa Dreambox 500s.Danas je potpuno zablokirao nereagira ni na daljinski ni na iskljčivanje iz struje znači sve je blokiran.Sutra bi ga trebao nositi nekome da ga pogleda ali me interesuje šta bi moglo biti da mi nebi pričao priče.Unaprijed vam hvala
 
h.jpg

o.jpg
 
Ja istotako imam problem sa dreambox-om blokiran je ne reagira na nista , nepokrece se ni sa dreamup-om ni sa nul modem kablom jednostavno samo svetli zelena sijalica , ne reagira ni daljinski molim pomoc . Dali se on moze nekako resetovati
 
Ja istotako imam problem sa dreambox-om blokiran je ne reagira na nista , nepokrece se ni sa dreamup-om ni sa nul modem kablom jednostavno samo svetli zelena sijalica , ne reagira ni daljinski molim pomoc . Dali se on moze nekako resetovati
kako mislis ne pokrece se
da bi aktivirao dreamup moras prvo da iskljucis resiver iz struje i da konektujes sa resiverom dreamup
tek tad ce ti se pojaviti mogucnost da ubacujes novi softver
probaj pa javi
pozzz
 
kako mislis ne pokrece se
da bi aktivirao dreamup moras prvo da iskljucis resiver iz struje i da konektujes sa resiverom dreamup
tek tad ce ti se pojaviti mogucnost da ubacujes novi softver
probaj pa javi
pozzz

Probaosam sa enforcerom tada se aktivira dugme Flash na Dream Up i dreugo nista , ako se proba da se ubaci novi imig ispisuje se file to big! i dalje nista
 
Vece...jos jedna clan sa problemom :) Naime, kupio sam drimbox 500HD imao lika koji je hteo da mi to srewdi medjutim nestao je bez traga...nemogu nista sam uradidti...ako neko ima neku varijantu molim vas javite se ...Hvala unapred
 

Back
Top