Sve o Dreamboxu

Pozdrav svima!
Novi sam sa DM 500s i imam problem pa ako neko zna odgovor bio bih zahvalan. Naime dream nakon što se pokrene (ccam 2.1.1; evolution 2.5) i nakon par šaltanja kanala jednostavno zakoči i ponovno starta ccam. Onda ga moram restartat i tako svakih par šaltanja i opet zakoči. Uglavnom koči kako na cs tako i kad je konekcija izgašena i prate se samo free kanali. Unaprijed zahvaljujem!
 
Ja bih probao sa reinstaliranjem. Jedno je sigurno, taj ccam ti je star, skini najnoviji. Naravno, nemoj da zaboravis da zapamtis (zapises) podatke servera preko kog gledas, ako imas cs.
 
Pozdrav svima

Posle prelistavanja ovog foruma imam jos nekoliko pitanja u vezi DB. Ja trenutno koristim Strong resiver za gledanje digiTV ali hteo bi da predjem na DB. Epa ovako.....

Sta mi sve treba od opreme??? Pored DB500 npr, jel antena mora da bude motorizovana ili moze fixsirana?Jel tanjir treba da bude veci? Ja sad koristim od 60cm precnik

Ono sto mi je isto mnogo bitno jeste ta konekcija sa netom, imam adsl od 4mb..Koliko je potrebno za nesmetano funkcionnisanje DB??? Dali moram da budem non-stop konektovan??? Jer ne bi zeleo da mi DB pravi bilo kakvih problema sa internetom....

Sad u vezi tih kanal i to...vidim da je zabranjeno nesto o tome da se prica tako da slobodno mi odgovorite i na pm.....Ono sto me najvise interesuje jesu kanali sa digiTV, da li mogu njih da pratim ili se za to dodatno placa??? Jel ima jos domacih kanala npr Arena 1,2,3.., Pink, Fox??? Da li su strani kanali titlovani???...Bilo bi lepo kad bi mi neko poslao ko je to kanale mogu da pratim free a za koje se placa, i kako funkcionise to placanje uopste???

Nov sam u svemu ovome, molim za pomoc. HVALA
 
pozdrav svima .Imam jedno pitanje.Dosada sam koristio internet preko kablovske i naravno i koristio i za dreabox.Posto sam se preselio imam mogucnost samo da kupim internet bezicni sa nekih 10 do 20 GB:pITANJE JE DA LI JE TODOVOLJNO ZA DREAMBOX ? Mislim koliko je otprilike potrebno GB za normalno gledanje preko Dreamboxa ili koliko on u stvari stvarno trosi GB
 
pozdrav svima, od pre par dana sma poceo da se zanimam za CS, imam dreambox 500 i jedan server, ali mi total tv slabije radi, tj secka i koci. a pocetnik sma u ovome........ima li neko total tv da menja ali da m ida na prvoj distanci ili kako se vec to zove da probam da li ce tada da secka?

i pitanje za kokija84, mozes li da mi poslajes svoj mail, ili msn il itelefon bilo kakav kontakt da te pitam u vezi CS
pozdrav
 

Back
Top