Sve o Dreamboxu

jedno pitanje ja sam iz makedonije moze nekoj mi pomoci za drembox dm500 stavio sam neki gemini sad mi dava samo crnu sliku nema ni menija nista molim vas ako zna neko da mi odgovori fala vam puno.

pozdrav prijatelju
koji gemini si stavio napisi oznaku
mozda je pogresan tj da nije za 500s ako mislis na taj model resivera
jel mozes da ubaci opet novi softver??
pozz
 
pozdrav.pocetnik sam u ovome.imam dreambox 800hd pvr clon,instaliran ccam 2.1.3 par dana. sve radilo normalno.pri sredjivanju liste kanala brisuci neke duple kanale risiver je odjednom blokirao.morao sam ga iskljucit iz struje,ulljucio ga ali sad rade samo slobodni kanali.probao restartovat opet,ruter takodje medjutim sve isto.sto moze bit problem?
 
pozdrav.pocetnik sam u ovome.imam dreambox 800hd pvr clon,instaliran ccam 2.1.3 par dana. sve radilo normalno.pri sredjivanju liste kanala brisuci neke duple kanale risiver je odjednom blokirao.morao sam ga iskljucit iz struje,ulljucio ga ali sad rade samo slobodni kanali.probao restartovat opet,ruter takodje medjutim sve isto.sto moze bit problem?

ukljuci cccam opet tj pokreni ga
 
instalirao dreamboxedit.nisam ovo do sad radio,koji forumi su najbolji za skidanje lista i ako moze u kratkim crtama kako to preko dreamboxedita ubacit u dreambox.unaprijed zahvaljujem
Kada startuješ Dreambox edit, ideš pod "options" i tu podesiš IP adresu dreamboxa i upišeš "user" i "pass", kada si to odradio onda ideš na opciju "Open" i tu izabereš lokaciju u kojoj si sačuvao listu kanala raspakovanu, 2X klikneš na listu, sačekaš da se ista učita, i zatim ideš na opciju FTP i tu na "Send files to Dreambox", sačekaš da lista ubaci i zatim "Reload settings to Dreambox" i to je kraj, nova lista je ubačena! :)
 
CS nema nikakve veze sa Mgcamd - najnoviji Mgcamd je 1.38 i u kombinaciji sa Softcam ključevima otvara Bulsat ( odnosno onaj deo paketa koji i većina drugih risivera sa Emu otvara ).

prijatelju ako vec nisi bas upucen u rad mgcam i bulsata nemoj da pise ovakve stvari da bi gledao bulsat preko cs moras to da uradis preko mgcam
sto se tice liste svako ima mogucnost da bira ima sad dosta njih koji sredjuju i to bas sredjuju liste i mnogo nas im je zahvalno na tome
 
"Prijatelju" - Bulsat gledam sa Mgcamd 1.38 i Softcam ključevima i to da si ti meni živ i zdrav.Naravno,ne ceo paket nego ono što može sa Emu.Što se CCcam-a tiče ja ga ne koristim uopšte niti je instaliran na mom Dreamboxu.
To što se ljudi navlače na "ono" i iznajmljuju C linije sa neproverenih i sumnjivih servera pa posle lupaju glavu je njihov problem.
A što se listi i favorita tiče - svako ima svoje radovanje.Sasvim je sigurno da se moja favorit lista bitno razlikuje od tvoje,naprimer...Jer,meni titlovi nisu potrebni.
 
"Prijatelju" - Bulsat gledam sa Mgcamd 1.38 i Softcam ključevima i to da si ti meni živ i zdrav.Naravno,ne ceo paket nego ono što može sa Emu.Što se CCcam-a tiče ja ga ne koristim uopšte niti je instaliran na mom Dreamboxu.
To što se ljudi navlače na "ono" i iznajmljuju C linije sa neproverenih i sumnjivih servera pa posle lupaju glavu je njihov problem.
A što se listi i favorita tiče - svako ima svoje radovanje.Sasvim je sigurno da se moja favorit lista bitno razlikuje od tvoje,naprimer...Jer,meni titlovi nisu potrebni.
Blago meni izgleda da nisi baš temu čitao sa pažnjom, pitanje je bilo za Polaris, ne za Bulsat. A to da li se neko navlači na "ono", mislim da to nije tvoj problem, svako ima pravo da proba i da vidi sviđa li mu se ili ne a zatim da se odluči da li će "ono" koristiti.
 
OK,OK....svako radi ono što misli da treba.Nema razloga za polemiku.A kada smo već kod Polarisa,bez obzira na cenu koja je nešto povoljnija u odnosu na Total TV treba im još vremena da bi bili prava ponuda.
 
drugar jedina pomoc je Jtag to mora neko da ti odradi po svemu sudeci

covek je izgleda updateovao kineza sa geminijevog servera ybt..... kad bi samo znali koliko ima laznih no bomb verzija geminija po netu... jedino maxvarova je sigurna. moja topla preporuka je open pli.... barem znas sta stavljas i izvorno sam konfigurises.
 
interesuje me ima li ko problema u zadnje vrijeme sa paketom tv cabo na hispasat 30w i sa ruskim paketom xtra tv na amosu 4w.oba paketa mi sad ne rade,do skoro radilo.na hispi mi sad samo radi meo paket ali u njemu ne rade kanali sport 1,2,3,4.da nije siri problem ili je u pitanju kartica.takodje mi i ruska platforma hd na 9e sporo otvara,prije je to mnogo bolje radilo
 

Back
Top