XBOX 360 - GDE SE MOZE NACI U SRBIJI?

E momci Xbox se tesko moze naci u Srbiji..video sam komentar od jednog clana da se konzola prodaje u Game-s shopu..ja sam konzolu kupio u Svajcarskoj platio sam je oko 120 franaka to vam je oko 100e. Polovan..ali sada trazim da ga flashujem .. jel zna neko koliko otprilike kosta flashovanje?

Pozz..:)
 
E momci Xbox se tesko moze naci u Srbiji..video sam komentar od jednog clana da se konzola prodaje u Game-s shopu..ja sam konzolu kupio u Svajcarskoj platio sam je oko 120 franaka to vam je oko 100e. Polovan..ali sada trazim da ga flashujem .. jel zna neko koliko otprilike kosta flashovanje?

Pozz..:)

imas u Srbiji za 280 eura nov flesovan, sa garancijom...prosetaj malo po prodavnicama u Srbiji pa ces videti sta sve ima da se kupi.


:dash::dash::dash:
 
Imas brate u NS Games shopu u novom sadu. Nalazi se na Tribini stadioona Vojvodine. mada ti je moja preporuka da odes na sajt xbox republika ( kucaj samo to na googleu ). Tamo mozes uzeti Jasper slim sa 250 GB hardom za 250 evra. Ne mogu da se setim da li je flashovan ili ne, ali flashovanje mozes naci na internetu, rade u Beogradu, cena flashovanja je oko 2500 dinara... ;)
 

Back
Top