naj (ne)emotivniji znakovi

Eto vidis, sve je relativno, ja uopste ne mislim da su jarcevi hladni, vec naprotiv. Ako neko nema dobra iskustva sa njima onda jednostavno nije uspio dobro da se postavi, ne razumije ih. Jer desilo mi se da sam bas sa jednim jarcem u vezi i vrlo je emotivan. Dok je, opet, sa skorpijama drugacije. Znam to jer mi je pola familije rodjeno u tom znaku i uopste nije lako izaci na kraj s njima jer ne znaju da pokazu osjecanja. A u ostalom, kako ogroman broj ljudi koji su rodjeni u istom znaku a nikad se u zivotu nisu sreli, mogu da imaju iste osobine? To zavisi od mnogo drugih stvari.
 
Slazem se sa ludicom!
Jarcevi su vrlo emotivni, kao i rakovi (koji to tesko pokazuju) i ribe! Skorpija sam u horoskopu i samo par osoba ima tu privilegiju da oseti koliko sam emotivna, dok ostali me uvek okarakterisu kao veoma hladnu! Blizanci su najhladnije odobe koje poznajem!
 
Pa ovako, u braku sam sa jednim jarcem vec 10 godina pa onda sam valjda relevantna da govorimo tome kakvi su. Druga stvar, otac mi je u znaku jarca, sto je vec tacka broj dva koja mi daje za pravo da govorim o tom znaku kao jednom od najhladnijih. Trece, sestra od tetke mi je u vezi sa jednim jarcem vec 5 godina i ima isto misljenje kao ja. Nisam rekla da su neemotivni, jer naprotiv, jarcevi su vrlo emotivni samo sto to ne pokazuju ni za zivu glavu. Oni umeju da pruze podrsku kad god ti je potrebna i razumno objasnjenje mnogih stvari ali nemojte ocekivati od njih da kada vas jednom dobiju da budu isti kao na pocetku veze, gde jos koliko toliko pokazuju tu slabost kao sto su emocije. Ni sama nisam verovala u to, jer moj jarac je bio kako vi to sad kazete susta suprotnost pricama iz horoskopa..ali kako se samo pokaze tacno. Moja keva ima totalno isti problem kao i moja sestra. Ono sto ljude drzi pored kozoroga je sigurnost koju pruzaju, kao sto rekoh, mozes da se oslonis na njih, jako su privrzeni...ali nema tu pokazivanaj emocija kao recimo kod riba ili kod rakova. Sto se skorpija tice, ja sam u svom zivotu naletela na 4 skorpije koje su bile nevidjeno emotivne. Samo sto sa skorpijama postoja catch. Ne otvaraju se svima, posto su jako sumnjicave prirode, treba prodreti korz taj njihov stit a to se postize polako i strpljivo...a kada se konacno dodje do cilja...onda se skorpija vidi u pravom svetlu, spremna da skine i zvezde sa neba i da stosta uradi za svoju ljubav...
To su neka moja iskustva, sad naravno, nije sve ni u horoskopu, mada se ipak neke stvari ponavljaju:)
 
Ja sam blizanac i zivim sa lavom,koji je na granici podznaka skorpije i strelca. Nekad mi se cini da je najhladniji znak na svetu,nikakva osecanja ne pokazuje a opet sa druge strane radi nesto sto je sasvim suprotno toj "hladnoci".Nikad ne govori kako se oseca niti sta oseca.
Zbog svega toga , ja sam u vecnoj zabuni da odgonetnem kakav je.
 
Mozda jarci i postaju hladni posle nekog vremena, moj djecko jos uvijek nije. Sva sreca, jer bih poludila bez emocija. Inace, i ja sam jednim dijelom jarac pa sam strasno emotivna, a druga je stvar sto neki ne zasluzuju da im pokazem osjecaje. S druge strane, otac i brat su mi skorpije i iz njih cete teskom mukom iskapiti znakove njeznosti i to samo ako su raspolozeni. To niposto ne znaci da ne vole, vec samo da ne zele da to iko drugi zna. Sto se tice zena skorpija, one su sigurno drugacije, ali o njima bas i ne mogu da sudim. Blizanci su jako emotivni i jedni od rijetkih koji svoje emocije skoro prema svima pokazuju. Rakovi znaju iskreno i ludo da vole. Strelci su u ljubavi povrsni, vodolije strasno osjetljive. Toliko od mene!
 
Rodjena sam sredinom januara i sigurno je da sam prilicno subjektivna kada su u pitanju emocije jednog jarca. Ne moze niko reci da su jarcevi neemotivni. Oni svoje (cesto vrlo jake) emocije jednostavno ne pokazuju onako kako to rade drugi pa se odmah okarakterisu kao neemotivni. Mislim da to sto ne placemo i ne kukamo nije pokazatelj emotivnosti, a ako cete to gledati kao odrednicu emotivnosti onda u redu. Kada naidjem na problem (bilo svoj bilo neke meni drage osobe) trazim nacin da ga resim sto pre, a za plac i kuknjavu ima vremena uvek. Gvozdje se kuje dok je vruce. Mi nase emocije pokazujemo upravo privrzenoscu i odanoscu. Jarcevi imaju stalni problem sa tim da ih optuzuju za nepokazivanje emocija a ako se desi da ih i pokazu na neki (za druge) uobicajeni nacin, onda ih ljudi posmatraju sa cudjenjem i fenomenalnom frazom: "To od tebe nisam ocekivao/la".
Cinjenica je da su jarcevi po pitanju pokazivanja emocija totalno drugaciji od ostalih znakova ali ih zato ne treba osudjivati. Ja ako nesto ne razumem ja pitam pa to predlazem i svim ostalim znakovima kada su jarcevi u pitanju.
 
Mislim da nisi u pravu.Istina, dnevni horoskop zaista cesto zna da bude cista glupost i da nema veze sa stvarnoscu ali to zavisi dosta od ljudi koji ga rade. Ipak, u horoskopu postoji nesto hteli to da priznamo ili ne. Uverena sam da su ljudi gotovo uvijek onakvi kakvim ih horoskopski znaci i opisuju.Navedite mi jednu ''ribu'' koja nije emotivna, romanticna, sanjar,...
 
Majka Hrabrost:
Rodjena sam sredinom januara i sigurno je da sam prilicno subjektivna kada su u pitanju emocije jednog jarca. Ne moze niko reci da su jarcevi neemotivni. Oni svoje (cesto vrlo jake) emocije jednostavno ne pokazuju onako kako to rade drugi pa se odmah okarakterisu kao neemotivni. Mislim da to sto ne placemo i ne kukamo nije pokazatelj emotivnosti, a ako cete to gledati kao odrednicu emotivnosti onda u redu. Kada naidjem na problem (bilo svoj bilo neke meni drage osobe) trazim nacin da ga resim sto pre, a za plac i kuknjavu ima vremena uvek. Gvozdje se kuje dok je vruce. Mi nase emocije pokazujemo upravo privrzenoscu i odanoscu. Jarcevi imaju stalni problem sa tim da ih optuzuju za nepokazivanje emocija a ako se desi da ih i pokazu na neki (za druge) uobicajeni nacin, onda ih ljudi posmatraju sa cudjenjem i fenomenalnom frazom: "To od tebe nisam ocekivao/la".
Cinjenica je da su jarcevi po pitanju pokazivanja emocija totalno drugaciji od ostalih znakova ali ih zato ne treba osudjivati. Ja ako nesto ne razumem ja pitam pa to predlazem i svim ostalim znakovima kada su jarcevi u pitanju.

Sasvim si u pravu! ja sam devica...i potpuno razumem jarceve! I mislim da su jako stalozeni i znaju na cemu su!
Kvalitetan znak svakak
 
kety:
Slazem se sa ludicom!
Jarcevi su vrlo emotivni, kao i rakovi (koji to tesko pokazuju) i ribe! Skorpija sam u horoskopu i samo par osoba ima tu privilegiju da oseti koliko sam emotivna, dok ostali me uvek okarakterisu kao veoma hladnu! Blizanci su najhladnije odobe koje poznajem!

slazem se za blizance....to su osobenjaci,zanimljivi al nestalni i hladni kao led....ufff
 
Nena:
Pa ovako, u braku sam sa jednim jarcem vec 10 godina pa onda sam valjda relevantna da govorimo tome kakvi su. Druga stvar, otac mi je u znaku jarca, sto je vec tacka broj dva koja mi daje za pravo da govorim o tom znaku kao jednom od najhladnijih. Trece, sestra od tetke mi je u vezi sa jednim jarcem vec 5 godina i ima isto misljenje kao ja. Nisam rekla da su neemotivni, jer naprotiv, jarcevi su vrlo emotivni samo sto to ne pokazuju ni za zivu glavu. Oni umeju da pruze podrsku kad god ti je potrebna i razumno objasnjenje mnogih stvari ali nemojte ocekivati od njih da kada vas jednom dobiju da budu isti kao na pocetku veze, gde jos koliko toliko pokazuju tu slabost kao sto su emocije. Ni sama nisam verovala u to, jer moj jarac je bio kako vi to sad kazete susta suprotnost pricama iz horoskopa..ali kako se samo pokaze tacno. Moja keva ima totalno isti problem kao i moja sestra. Ono sto ljude drzi pored kozoroga je sigurnost koju pruzaju, kao sto rekoh, mozes da se oslonis na njih, jako su privrzeni...ali nema tu pokazivanaj emocija kao recimo kod riba ili kod rakova.
Moj suprug je jarac i iz svog iskustva se ne slažem sa tobom. Ja sam bik i nisam imala mnogo poverenja u muskarce, mislila sam za sebe da sam previse emotivna i ranjiva, pa mi je mehanizam odbrane bila rezervisanost. Dok nisam upoznala njega i totalno promenila sliku o davanju i uzimanju u vezi.
On je možda i previše emotivan, i sada kao i na početku naše veze, da me je ponekada sramota što sam ja žensko i važim za nežniji pol. Nije nikakav papučić, niti sam ja ta koja ga je promenila, što jasno zaključujem iz njegovog odnosa sa bivšim devojkama sa kojima je i dan danas u jako dobrim odnosima. O ljubavi prema deci, prijateljima, životinjama, da i ne govorim. Znate ono, drugi misle da sam u našoj vezi ja veštica, a on je uvek omiljeni lik.
 
Ja smatram da svaki znak moze da bude emotivan,a isto tako i potpuno bezosecajan(naravno ne u isto vreme),smatram da to zavisi i od same osobe,gena,vaspitanja...Blah,blah,blah.Ja sam vodolija i znam da sam previse emotivna,sto verovatno mnogi to za vodolije ne bi rekli.Procitah nekoliko puta ovde da su blizanci neemotivni,bogami ja sam se uverila u potpuno suprotno,itekako poznajem blazance emotivce!!
Sto se tice jarceva,uopste ne bih rekla da su bezosecajni-mama mi je jarac,ona je fenomenalna osoba,koja je veoma osecajna,mozda ljudi misle tako o njima,sto uspevaju dorbo da sakrivaju emocije,da se kontrolisu.
Pozdrav svima!! :)
 
Natasha:
najosetljiviji su definitivno RAKOVI a i ribe
a najneostetljiviji jarcevi i ovnovi!!!
Natasha,pogresila si.Spolja izgleda da su vatreni znaci(bikovi,ovnovi,jarcevi i lavovi) neemotivni.Zapravo svi varijaju od osobe do osobe.Ja sam Ovan u horoskopu i mogu sa sigurnoscu da ti kazem da sam veoma osecajna,emotivna i romanticna.Isto tako znam i jarceve,tj, imam decka koji je Jarac u horoskopu i veruj mi,veoma je emotivan.Spoljasnji izgled ne kazuje sve o toj osobi, cesto je to samo maska da se prikriju svoje slabosti.A kao komentar na ovu temu dajem odgovor da obicno ne zavisi toliko od znaka da li smo emotivni ili ne,vec ti znaci mogu da kazu samo nekoliko osobina,ali ne i sve.Ljudi su emotivni samo kad ste im bliski.Sto se tice Raka, jeste on emotivan,mada ni on to uvek ne ispoljava.
Zakljucak:kada vam bilo ko otvori srce,videcete kakav je.Ko je rekao da Arnold Svarceneger nema osecanja?samo zato sto je krupan i izgleda hladno,ne znaci da se iza toga ne krije srce puno ljubavi...
 
Natasha:
najosetljiviji su definitivno RAKOVI a i ribe
a najneostetljiviji jarcevi i ovnovi!!!
Natasha,pogresila si.Spolja izgleda da su vatreni znaci(bikovi,ovnovi,jarcevi i lavovi) neemotivni.Zapravo svi varijaju od osobe do osobe.Ja sam Ovan u horoskopu i mogu sa sigurnoscu da ti kazem da sam veoma osecajna,emotivna i romanticna.Isto tako znam i jarceve,tj, imam decka koji je Jarac u horoskopu i veruj mi,veoma je emotivan.Spoljasnji izgled ne kazuje sve o toj osobi, cesto je to samo maska da se prikriju svoje slabosti.A kao komentar na ovu temu dajem odgovor da obicno ne zavisi toliko od znaka da li smo emotivni ili ne,vec ti znaci mogu da kazu samo nekoliko osobina,ali ne i sve.Ljudi su emotivni samo kad ste im bliski.Sto se tice Raka, jeste on emotivan,mada ni on to uvek ne ispoljava.
Zakljucak:kada vam bilo ko otvori srce,videcete kakav je.Ko je rekao da Arnold Svarceneger nema osecanja?samo zato sto je krupan i izgleda hladno,ne znaci da se iza toga ne krije srce puno ljubavi...
 
Natasha:
najosetljiviji su definitivno RAKOVI a i ribe
a najneostetljiviji jarcevi i ovnovi!!!
Natasha,pogresila si.Spolja izgleda da su vatreni znaci(bikovi,ovnovi,jarcevi i lavovi) neemotivni.Zapravo svi varijaju od osobe do osobe.Ja sam Ovan u horoskopu i mogu sa sigurnoscu da ti kazem da sam veoma osecajna,emotivna i romanticna.Isto tako znam i jarceve,tj, imam decka koji je Jarac u horoskopu i veruj mi,veoma je emotivan.Spoljasnji izgled ne kazuje sve o toj osobi, cesto je to samo maska da se prikriju svoje slabosti.A kao komentar na ovu temu dajem odgovor da obicno ne zavisi toliko od znaka da li smo emotivni ili ne,vec ti znaci mogu da kazu samo nekoliko osobina,ali ne i sve.Ljudi su emotivni samo kad ste im bliski.Sto se tice Raka, jeste on emotivan,mada ni on to uvek ne ispoljava.
Zakljucak:kada vam bilo ko otvori srce,videcete kakav je.Ko je rekao da Arnold Svarceneger nema osecanja?samo zato sto je krupan i izgleda hladno,ne znaci da se iza toga ne krije srce puno ljubavi...
 

Back
Top