Ceca i Marija Serifovic podrzavaju SRS

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovaj masni menadžer ima veću sisu od nje :lol:

marijanh7.png
 
Nemojte sad da drobite po njoj, ipak je ona Srbiju lepo predstavila i uspela da dovede sledeće godine pesmu evrovizije u Bg.
To što je ona lezbejka nije valjda razlog da je neko stigmatizuje, to što ona podržava kandidata za predsednika kome najveći broj birača misli da je homoseksualizam bolest koja se prenosi udisanjem istog vazduha u nekoj mesnoj zajednici, je potpuno druga stvar.
Ali možda nešto lepo uradi p tom pitanju
A Ceca, "srpska majka" pa ona nije ni za Ibarsku, a ne za privlačnje birača
g030.gif
 
Nemojte sad da drobite po njoj, ipak je ona Srbiju lepo predstavila i uspela da dovede sledeće godine pesmu evrovizije u Bg.
To što je ona lezbejka nije valjda razlog da je neko stigmatizuje, to što ona podržava kandidata za predsednika kome najveći broj birača misli da je homoseksualizam bolest koja se prenosi udisanjem istog vazduha u nekoj mesnoj zajednici, je potpuno druga stvar.
Ali možda nešto lepo uradi p tom pitanju
A Ceca, "srpska majka" pa ona nije ni za Ibarsku, a ne za privlačnje birača
g030.gif
:shock: Istina ziva ,jedna zena u publici overila dok je Toma pricao ,sva sreca pa je zivnula kasnije ,mozda je Marijin homoseksualizam zarazio :-?
 
И Јелена Докић је својевремено подржала СРС. Ко би рекао да је побегла за Хрвата...

Jedan moj prijatelj je, svojevremeno, zvao telefonom centralnu otadžbinsku upravu i, šatro zabrinut, raspitivao se šta će da učine povodom tog hrvata:lol:
Neka ludaja mu objašnjavala 10 minuta da to nije provereno:lol:
 
Potpuno je legitimno da neko podržava svog favorita u kampanji
Niko mi nije ni veći ni manji glumac, sportista, estradni radnik, ako podržava nekoga...o Ceci mislim sve najgore još od "Cvetka zanovetka" i da podrži BT debelo bi se zamislio gde je on stigao, ali o Mariji mislim sve pozitivno, kao što svaki "pravi" Srbin 04.02. bez obzira ko pobedio treba da navija za Čavića, Šapića, da sluša "Devojku iz grada" i "Vasu Ladačkog"
 
Nemojte sad da drobite po njoj, ipak je ona Srbiju lepo predstavila i uspela da dovede sledeće godine pesmu evrovizije u Bg.
To što je ona lezbejka nije valjda razlog da je neko stigmatizuje, to što ona podržava kandidata za predsednika kome najveći broj birača misli da je homoseksualizam bolest koja se prenosi udisanjem istog vazduha u nekoj mesnoj zajednici, je potpuno druga stvar.
Ali možda nešto lepo uradi p tom pitanju
A Ceca, "srpska majka" pa ona nije ni za Ibarsku, a ne za privlačnje birača
g030.gif

Ја мислим да је пушење болес... па не убијам пушаче.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top