AMD Barton XP 2800+

Da ali P4 2.8Ghz je clock frekvenc na 2800mhz, dok kod ovog Bartona 2800+ je nekih 2100mhz vidis razliku, mada jeste Barton jeftinij nekih 60eura.. A i jbg imam saamo 220eura na raspolaganju za maticnu i processor, tako da ce izgleda na kraju biti Intel Celeron 2,5Ghz boxed, za 80eura :D
 
SisaDaPimp:
Da ali P4 2.8Ghz je clock frekvenc na 2800mhz, dok kod ovog Bartona 2800+ je nekih 2100mhz vidis razliku, mada jeste Barton jeftinij nekih 60eura.. A i jbg imam saamo 220eura na raspolaganju za maticnu i processor, tako da ce izgleda na kraju biti Intel Celeron 2,5Ghz boxed, za 80eura :D
Coleron!!! Nikako! Najvise ti se isplati da kupis AMD 2500+ (barton) plocu EPoX 8RDA3+ procesor mozes da poteras i na 2.2 giga sto ti je AMD 3200+... a uz sve ce ti jos i ostati kusur.
 
PIV 2.6c (ako nemas overklokerskih pretenzija), a narocito PIV 2.8c... Trenutno najisplativiji procesori... Dobijes Intela jakog k'o zmaja, za neznatno vecu sumu od konkurenata iz AMD-a ;)

... e sad, ploca... bez dobre ploce, nema dobrog sistema... Mozes uzeti i najjaci procesor, ako ti je ploca njesra, radice ocajno...

Zato, vise paznje pokloni izboru maticne ploce...
 
SisaDaPimp:
Inco, aj ti kao lik koji se vise razume u ovo, sta mislis o Intel Celeron-u??

Ne valja ti to nista,kod celerona ne mozes nista izmjenit(video kartu,zvycnu kartu i itd)jer se to kod njega sve na jednoj ploci nalazi,tako kada bi promjenio video kartu moro bi mjenat citav sistem!!!!!!! :wink: :roll: :twisted: :D :shock: :) :(
 
AMD64 3200+ HT:
SisaDaPimp:
Inco, aj ti kao lik koji se vise razume u ovo, sta mislis o Intel Celeron-u??

Ne valja ti to nista,kod celerona ne mozes nista izmjenit(video kartu,zvycnu kartu i itd)jer se to kod njega sve na jednoj ploci nalazi,tako kada bi promjenio video kartu moro bi mjenat citav sistem!!!!!!! :wink: :roll: :twisted: :D :shock: :) :(
Ili nisam dobro vidio ili je ovo najveća glupost koju sam u poslednje vrijeme čuo. " Kod celerona ništa ne možeš izmjeniti" ? :?:
 
AMD64 3200+ HT:
SisaDaPimp:
Inco, aj ti kao lik koji se vise razume u ovo, sta mislis o Intel Celeron-u??

Ne valja ti to nista,kod celerona ne mozes nista izmjenit(video kartu,zvycnu kartu i itd)jer se to kod njega sve na jednoj ploci nalazi,tako kada bi promjenio video kartu moro bi mjenat citav sistem!!!!!!! :wink: :roll: :twisted: :D :shock: :) :(

ti ga bas lupis i to zescee, ovo moja keva da je cula koja nema pojma o kompjuterima rekla bi ti da lupas.
 
AMD64 3200+ HT:
SisaDaPimp:
Inco, aj ti kao lik koji se vise razume u ovo, sta mislis o Intel Celeron-u??

Ne valja ti to nista,kod celerona ne mozes nista izmjenit(video kartu,zvycnu kartu i itd)jer se to kod njega sve na jednoj ploci nalazi,tako kada bi promjenio video kartu moro bi mjenat citav sistem!!!!!!! :wink: :roll: :twisted: :D :shock: :) :(

...A ovo je definitivno najgluplji odgovor koji sam chuo u zivotu...Nije ni chudo shto se autor nije potpisao....Verovatno je svestan svojih "kvaliteta"...
 
rastamann:
AMD64 3200+ HT:
SisaDaPimp:
Inco, aj ti kao lik koji se vise razume u ovo, sta mislis o Intel Celeron-u??

Ne valja ti to nista,kod celerona ne mozes nista izmjenit(video kartu,zvycnu kartu i itd)jer se to kod njega sve na jednoj ploci nalazi,tako kada bi promjenio video kartu moro bi mjenat citav sistem!!!!!!! :wink: :roll: :twisted: :D :shock: :) :(

...A ovo je definitivno najgluplji odgovor koji sam chuo u zivotu...Nije ni chudo shto se autor nije potpisao....Verovatno je svestan svojih "kvaliteta"...

ne seri,bolje znam od tebe,jer radim u servisu za AMD i Pentium i znam koje najcesce donose kompjutere na servis,to su:
1.celeron
2.Pentium 4( ima gresku kada se overckokuje FSB,puca,i ventilator pregori,i onda sve to dodje do procesora).
AMD niko ne donosi na servis,jer su kvalitetni,tako da se pusite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ako mi ne vjerujete ,radim u stutgartu u Heinz servisu za kompjutere,popravljam ih!! 8) :lol: :o
 
E aj vec kad sam ovde da ne otvaram temu, a vidim da ovi sto znaju nesto su procesljali temu pa da pitam..

svhost.exe meni podize processor na 70% usage, i onda jos 30% prebaci na system, i podigne na 100% usage, ok ugaism ja svhost pa kad iskoci rpc shit ono 60sec odem na start-->run-->shutdown -a nije problem.. ali pitanje je da li ovo znaci da mi neko brlja po sistemu ili sta?
 
AMD 64 + HT:
rastamann:
AMD64 3200+ HT:
SisaDaPimp:
Inco, aj ti kao lik koji se vise razume u ovo, sta mislis o Intel Celeron-u??

Ne valja ti to nista,kod celerona ne mozes nista izmjenit(video kartu,zvycnu kartu i itd)jer se to kod njega sve na jednoj ploci nalazi,tako kada bi promjenio video kartu moro bi mjenat citav sistem!!!!!!! :wink: :roll: :twisted: :D :shock: :) :(

...A ovo je definitivno najgluplji odgovor koji sam chuo u zivotu...Nije ni chudo shto se autor nije potpisao....Verovatno je svestan svojih "kvaliteta"...

ne seri,bolje znam od tebe,jer radim u servisu za AMD i Pentium i znam koje najcesce donose kompjutere na servis,to su:
1.celeron
2.Pentium 4( ima gresku kada se overckokuje FSB,puca,i ventilator pregori,i onda sve to dodje do procesora).
AMD niko ne donosi na servis,jer su kvalitetni,tako da se pusite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ako mi ne vjerujete ,radim u stutgartu u Heinz servisu za kompjutere,popravljam ih!! 8) :lol: :o
Žalim sve one koji su svoj komp donjeli kod tebe... Inco je vjerovatno u pravu. Možda radiš kao portir na ulazu pa su ti neki ljudi donjeli greškom svoj kompjuter da im opraviš misleći da si majstor... :lol:
 
SisaDaPimp:
A ljudi sto mi isqliraste pitanje na vrhu strane #2 :))
Znam za jedan virus koji podiže iskorištenost procesora na 100% i to baš preko svchost.exe
Čini mi se da sam to prije pola godine pročitao negdje na sjtu svog provajdera( vjerujete li da u CG ima samo JEDAN provajder) da neki virus, ili crv to umije da uradi. Bila je i zakrpa da se skine... Ne znam gdje to možeš naći sada
 
milospv:
AMD64 3200+ HT:
SisaDaPimp:
Inco, aj ti kao lik koji se vise razume u ovo, sta mislis o Intel Celeron-u??

Ne valja ti to nista,kod celerona ne mozes nista izmjenit(video kartu,zvycnu kartu i itd)jer se to kod njega sve na jednoj ploci nalazi,tako kada bi promjenio video kartu moro bi mjenat citav sistem!!!!!!! :wink: :roll: :twisted: :D :shock: :) :(
Ili nisam dobro vidio ili je ovo najveća glupost koju sam u poslednje vrijeme čuo. " Kod celerona ništa ne možeš izmjeniti" ? :?:

Ako su u Shtutgartu svi serviseri kao ti, mislim da su korisnici u prilichno nezavidnoj poziciji, mislim,...celeron i sve u paketu zajedno,...ono u pravu si, celeron jeste shit, ali ipak ne toliki, npr. ja ga trenutno imam na mashini i sve mi radi pod konac.
Buy the way, AMD je ipak isplativiji, bar trenutno.
 
RingeRaja:
milospv:
AMD64 3200+ HT:
SisaDaPimp:
Inco, aj ti kao lik koji se vise razume u ovo, sta mislis o Intel Celeron-u??

Ne valja ti to nista,kod celerona ne mozes nista izmjenit(video kartu,zvycnu kartu i itd)jer se to kod njega sve na jednoj ploci nalazi,tako kada bi promjenio video kartu moro bi mjenat citav sistem!!!!!!! :wink: :roll: :twisted: :D :shock: :) :(
Ili nisam dobro vidio ili je ovo najveća glupost koju sam u poslednje vrijeme čuo. " Kod celerona ništa ne možeš izmjeniti" ? :?:

Ako su u Shtutgartu svi serviseri kao ti, mislim da su korisnici u prilichno nezavidnoj poziciji, mislim,...celeron i sve u paketu zajedno,...ono u pravu si, celeron jeste *, ali ipak ne toliki, npr. ja ga trenutno imam na mashini i sve mi radi pod konac.
Buy the way, AMD je ipak isplativiji, bar trenutno.

ne radim kao cistac ili portir,nego sam sef galvnog odjeljena za servisiranje kompjutera,tako da svi kompjuteri dolaze meni u ruke!!!!!!!!
 
Anonymous:
RingeRaja:
milospv:
AMD64 3200+ HT:
SisaDaPimp:
Inco, aj ti kao lik koji se vise razume u ovo, sta mislis o Intel Celeron-u??

Ne valja ti to nista,kod celerona ne mozes nista izmjenit(video kartu,zvycnu kartu i itd)jer se to kod njega sve na jednoj ploci nalazi,tako kada bi promjenio video kartu moro bi mjenat citav sistem!!!!!!! :wink: :roll: :twisted: :D :shock: :) :(
Ili nisam dobro vidio ili je ovo najveća glupost koju sam u poslednje vrijeme čuo. " Kod celerona ništa ne možeš izmjeniti" ? :?:

Ako su u Shtutgartu svi serviseri kao ti, mislim da su korisnici u prilichno nezavidnoj poziciji, mislim,...celeron i sve u paketu zajedno,...ono u pravu si, celeron jeste *, ali ipak ne toliki, npr. ja ga trenutno imam na mashini i sve mi radi pod konac.
Buy the way, AMD je ipak isplativiji, bar trenutno.

ne radim kao cistac ili portir,nego sam sef galvnog odjeljena za servisiranje kompjutera,tako da svi kompjuteri dolaze meni u ruke!!!!!!!!
JOŠ ŠEF!!!Pa dobro. Možda da mi ćale ima firmu, vjerovatno bih i ja bio neznam ti kakav šef u njoj
 

Back
Top