Nervira me!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

PetrolBoy

Poznat
Poruka
7.650
Djevojka me toliko nervira da je to nevjerovatno, sta god uradila, rekla ili ne uradila, meni to smeta, znam da je volim ali nekako je...u.***** postalo...ne znam sta da radim...ne zeellim da je ostavim...mislim trudi se sve to lijepo...ali ima one neke stvari ono nesto kad mi kaze pa sta cuu..sta sam mogla...to bi je lijepo uhvatio za vratic i zadavio....ccc...tako!:twisted:
 
Ma kazem ja njoj to sve...ali opet nekako ide sve to i dalje.... Mislim ono iskrenost,povjerenje, postoje uvijek znam svaki njen korak gdje god mrdne javi se...takva nam je veza(duga), ima mnogo nekih vrijednosti koje ne vrijedi izgubiti...ali ne znam zasto ja tako nesto osjecam tu ljutnju mrznju a ujedno je toliko volim...
 
Mah...znam vec je pocelo to tako..al nesto te strah uhvati kako ce kasnije da postane dosadno...baooo...a sta ako se podje sve to zloupotrebljavat....kao sto se zna..ne znam sta bi rekao na to...al et i ja malo vise filozofiram ccc...:D
 
Djevojka me toliko nervira da je to nevjerovatno, sta god uradila, rekla ili ne uradila, meni to smeta, znam da je volim ali nekako je...u.***** postalo...ne znam sta da radim...ne zeellim da je ostavim...mislim trudi se sve to lijepo...ali ima one neke stvari ono nesto kad mi kaze pa sta cuu..sta sam mogla...to bi je lijepo uhvatio za vratic i zadavio....ccc...tako!:twisted:

Izvini...ali ovo što si napisao zvuči malo bzvz..
Kako možeš voleti nekog ko te nervira??:shock:
Mislim.. "šta god uradila ili ne uradila meni to smeta"..."uhvatio za vratić i zadavio"....:shock:
Meni ovo ne zvuči kao ljubav...bar ne sa tvoje strane..
 
Izvini...ali ovo što si napisao zvuči malo bzvz..
Kako možeš voleti nekog ko te nervira??:shock:
Mislim.. "šta god uradila ili ne uradila meni to smeta"..."uhvatio za vratić i zadavio"....:shock:
Meni ovo ne zvuči kao ljubav...bar ne sa tvoje strane..

Shvatam ja tebe...i meni licno zvuci bezveze...nekako kao da se gubim...ali postoje oni ispadi...a najvise me nervira kada podje pricat kako si imao mnogo cura samo ti je ONO bilo vazno i tako mnoge stvari a ja pizdim i onda lijepo nasstavi i kad nesto kaze ja imam osjecaj da mi nesto nabija na nos kaze da nije tako ali eto de sad shvati kako misli...ne shvatam sebe!
 
Shvatam ja tebe...i meni licno zvuci bezveze...nekako kao da se gubim...ali postoje oni ispadi...a najvise me nervira kada podje pricat kako si imao mnogo cura samo ti je ONO bilo vazno i tako mnoge stvari a ja pizdim i onda lijepo nasstavi i kad nesto kaze ja imam osjecaj da mi nesto nabija na nos kaze da nije tako ali eto de sad shvati kako misli...ne shvatam sebe!

Drago mi je da bar ti mene shvataš...
...pošto ja tebe uopšte ne razumem...:oops:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Djevojka me toliko nervira da je to nevjerovatno, sta god uradila, rekla ili ne uradila, meni to smeta, znam da je volim ali nekako je...u.***** postalo...ne znam sta da radim...ne zeellim da je ostavim...mislim trudi se sve to lijepo...ali ima one neke stvari ono nesto kad mi kaze pa sta cuu..sta sam mogla...to bi je lijepo uhvatio za vratic i zadavio....ccc...tako!:twisted:
pretpostavljam da cete da prekinete uskoro :)
ili cete se razvlaciti dok jedno od vas dvoje ne nadje nekog boljeg ako ste taj tip osoba
i tako..
 
Djevojka me toliko nervira da je to nevjerovatno, sta god uradila, rekla ili ne uradila, meni to smeta, znam da je volim ali nekako je...u.***** postalo...ne znam sta da radim...ne zeellim da je ostavim...mislim trudi se sve to lijepo...ali ima one neke stvari ono nesto kad mi kaze pa sta cuu..sta sam mogla...to bi je lijepo uhvatio za vratic i zadavio....ccc...tako!:twisted:
Zadavi je, zadavi jeeeeeeeee!!!

I onda kad u novinama izađe reportaža ja ih lepo raširim i kažem društvu: Viddte vi ovoga, e, ja ga znam sa Krste!
 
Djevojka me toliko nervira da je to nevjerovatno, sta god uradila, rekla ili ne uradila, meni to smeta, znam da je volim ali nekako je...u.***** postalo...ne znam sta da radim...ne zeellim da je ostavim...mislim trudi se sve to lijepo...ali ima one neke stvari ono nesto kad mi kaze pa sta cuu..sta sam mogla...to bi je lijepo uhvatio za vratic i zadavio....ccc...tako!:twisted:

Jel to 87` godiste malo neurozno...:-?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top