udvaranje do smrti

MYOB

Ističe se
Poruka
2.046
nesto me podsetilo na jedan uzasni klise.
zene, sta mislite o muskarcima koji sviraju gitaru, akusticnu? da li vam je to seksi i da li ste se smuvavale sa nekim takvim?
muskarci, da li ste vi to radili zenama/

meni je to najveca ljiga na svetu, a kao za baksuz muskarci, koji me ne poznaju, misle da je meni to kul. dodje mi da umrem od bede. kada vidim gitaru kod nekoga dodje mi, kao ona macka iz crtaca Pepe L tvor da zbrisem kroz zid. Izbavite me odavdeeee!

nekima to romantcno, a meni tera suze u oci i suicidne misli u glavu, a i zelju da ubijam, takodje. hmmm

sta sve smatrate da moze uci u kos udvaranja do smrti?
 
d070.gif
 
pa nije ni mene niko muvo gitarom :lol: ali mi je super kad tip zna da svira gitaru
nije to ni romantika ni nista
vise kao karakteristika licnosti,a koju ja volim
i muskarac + gitara = idu zajedno :) :-P

meni je recimo bezveze udvaranje plisanim igrackama cvecem itd :lol: mislim neko to voli al meni je to bas hc :lol:
e da i kad neko misli da moze poklonima da te kupi...mislim neke i moze,ali meni je to fuj :)

mnogo mi je draze ono sa gitarom :)
 
jeste, u pravu si, bas su gadovi...kad bolje pomislim, secam se da sam im ponekad zavideo, ali kad sam bolje sagledao kakve su se devojke lozile na to, shvatio sam da mi to uopste ne treba, bolja je bila fora plivanj, vaterpolo, ronjenje, pa kad se leti skines na moru...
 
pa nije ni mene niko muvo gitarom :lol: ali mi je super kad tip zna da svira gitaru
nije to ni romantika ni nista
vise kao karakteristika licnosti,a koju ja volim
i muskarac + gitara = idu zajedno :) :-P

meni je recimo bezveze udvaranje plisanim igrackama cvecem itd :lol: mislim neko to voli al meni je to bas hc :lol:
e da i kad neko misli da moze poklonima da te kupi...mislim neke i moze,ali meni je to fuj :)

mnogo mi je draze ono sa gitarom :)
e bash tako sve.
ajd` cvece i nekako - dash mami, babi, strpash u vazu, uvene, bacish, ali shta, dodjavola da radim sa plishanom igrachkom....? shta? :D
 
bolje da vas moova gitarom nego pooškom...............ja nisam zloupotrebljavao gitaru za moovanje.......jeste malo kliše......više mi je bilo da ću da je smorim......žalio mi se ortak klavijatoorista........onda kad privede neku prvi poot.....one odmah sednu i drndaju mašinu...kako ovo...kako ono........zaborave što su došle...gitaru moš da sakriješ gde hoćeš.... ( ;
 
e bash tako sve.
ajd` cvece i nekako - dash mami, babi, strpash u vazu, uvene, bacish, ali shta, dodjavola da radim sa plishanom igrachkom....? shta? :D
stavis da prvih godinu dana skuplja prasinu i da ne znas kako da ih cistis.
onda bacis u podrum narednih pet godina pa kad ti se prepuni podrum bacis u djubre,altermativno operes i odneses u dom nekoj deci.
plisane igracke tako nemaju svrhu postojanja...
ne znam ja ih nikad nisam volela.
mislim ok da pipnem i posle mi vise nije zanimljivo :lol:
 
ja ne volim da tumacim znakove. volim da sam sigurna u ono sto gledam, ali je majstorstvo napraviti to da ne deluje kao sigurnost. hmm, ni meni nije najjasnije sta am napisala, ali znam sta sam mislila. :)
 

Back
Top