INDEX TEMA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
19.925
Idemo dalje... Posto ovde ima... jako mnogo strana tema, nikom zivom ne pada na pamet da proverava sta vec postoji, ne pretrazuje i ne podize stare teme. Razumem, ni ja ne bih da se ne lazemo. Tako sam resio da uvedemo ovo kvazi resenje problema, koje ce odlicno posluziti dok se broj tema na podforumu ne svede na razumnu meru, sto ce s obzirom na obimnost posla biti boktepitakad. S toga, ova tema ce, nadam se, biti jedna od kljucnih novina koja ce srediti forum.

Ideja je sledeca. Da se izdvoje linkovi ka popularnim, kvalitetnim, interesantnim, cesto postavljanim temama. Uz link bi ishao i kratak opis teme, tako da svaki novajlija odma u startu ima na raspolaganju one teme na koje su stariji clanovi vec izodgovarali. Ovo ce sigurno uciniti i prvu stranu dinamicnijom.

I nemojte sad da se zaletite i da predlozite celu prvu stranu... Ovde najvise ocekujem pomoc straih clanova koji se secaju raznoraznih dobrih tema, koje ce zivnuti sa svakim novim clanom.
U sledecem postu ce da ide lista tema, ja cu je popuniti sa jednim ociglednim primerom, cisto da vidite foruma, a vi predlazite dalje.
 
Razonoda===============================================================================================

~Za Nas - (Krejzi Badiz) by bleach
- Tema za raznoraznu neobaveznu komunikaciju na podforumu. Nemojte je shvatati kao chat server, za to postoji cela pricaonica na Krstarici.

Provale iz osnovne..., i srednje..., ma provale iz zivota... by Alexandra9
- Sta reci sto naslov vec ne govori. Svi vole da prepricavaju gafove, odvale, ispale, situacije i sl.


Za staviti prs' na celo=======================================================================================

Love and only Love - we will do by Keeper
- Prica o ljubavi obicno udavi... al' kako su tinejdzeri i ljubav neraskidiv pojam, evo ozbiljne mislilacke teme o doticnom.

.Idoli/uzori. by Keeper
- Imate li idole, ili uzore? Shta mislite, postoji li razlika izmedju idola i uzora i koja je?...


Nesto massno==========================================================================================

Autostoperski vodic kroz sex by Zeffira
- Svi ste jednom hteli nesto da pitate...

Prvi sex?! by I love Amy Lee
- Uvek popularno


Sitnice koje zivot znace====================================================================================

Dredovi by Pajper
- Mrsim ti rujne kose... Tema pocela glupim pitanjem (citiram autorku), kako se prakticno izvodi taj zahvat, a pretvorila se u Dredlocks Fan Club.

Najranija secanja by Clyde_the_Glide
- Those were the days... remembering the days... Sta pamtite od najmanjih nogu? Price iz detinjstva.


Leksikon==============================================================================================

ABC of life by drunk_punk_girl
- Vasha "licna karta" kroz ABCD-u.

Koje godisnje doba najvise volite? by perlita

Zivotni moto by JaH_G|rl
 
Uhh meni padaju na pamet onaj Keeperov Dnevnik od pre sto godina i Alexandrina tema Najtezhe je naslov smisliti ili tako nekako... To ti je... hmmm...2003. ili 2004, izvinjavam se ali zaista nemam vremena da trazhim, a i shvatila sam da je to vash posao :mrgreen:
Seticju se... tad sam najradije dolazila ovamo after all :)
 
Slike u profilu, bar zasad, jok. Tu temu je problem kontrolisati i cistiti. Ali imacu je tu negde u vidu za ubuduce.

Izazovi... tja, ta tema isto nema veze sa Tinejdzerima, to je jos jedna igrica. Jes da je delovala dobro, ali se slabo primila. Necu je dirati zasad nista.
 
Uvazeni predlozi za Keeperove teme, tnx Lucky ;)

Titule i sl. teme igracko/zabavno/nabrajackog karaktera ovde necu da budzim... bar zasad, dok se ne popuni prvo jednim solidnim brojem ozbiljnih tema. Tako da preskacite te predloge zasad. Plus je vecina tih tema upropasceno nekotrolisanim pisanjem.
 
Uvazeni predlozi za Keeperove teme, tnx Lucky ;)

Titule i sl. teme igracko/zabavno/nabrajackog karaktera ovde necu da budzim... bar zasad, dok se ne popuni prvo jednim solidnim brojem ozbiljnih tema. Tako da preskacite te predloge zasad. Plus je vecina tih tema upropasceno nekotrolisanim pisanjem.

;)
e pa to,zato je i glupa ta tema jer se samo nabraja...kao sto je i tema izazovi upropascena jer je na 40 strana bilo otprilike 5 izazova
 
Da kultna, ali svejedno necu je jos staviti na listu, jer je u formi zaebancije i chata. Al' vraticemo nju, samo da se iskorene prvo gluposti s prve strane.

@Diff
Nenene... sinko, nisi me shvatio :D
Prvo, jel vidis da budzim linkove u drugi post? Znaci neces traziti ovde po temi, nego ce sve biti u jednom postu.
Druga stvar, kad zavrsimo neku osnovnu listu, kroz neko vreme, temu cu da zakljucam i da ostavim samo pocetni post sa listom.
Dalje, novi predlozi ce ici ili preko Za Nas ili meni na PP ili ono sto sam procenim da treba da ide u listu.

@Lucky
Moze. Dobro ti ide ovo :)
 
i mislis ako neki novajlija dodje ili staznam da ce on citati prvu stranu??ili ce(za mesec dva)kad ova tema bude imala 20 stranica da trazi ko je sta postavio?:???:
bice lakse otvoriti tamu nego traziti...ne:???:

pa nema ovde toliko dobrih tema da ce biti ovo ispisano na 20 strana...bice mozda na dve maximum tri....i samim tim je olaksano sto se pored svake teme pise o cemu se radi,da ne moraju da prelistavaju sve,.....
 
Tja, malo je minorna u odnosu na one koje se prvo traze, ali nema veze... imam ideju kako da je zbudzim :)

Nego, nek se neko seti ko je originalni autor teme "Price iz skolske". Mada cu da razmislim, jer je dosta diskutabilno dal ona ima svrhu pored Alexandrine9 "Provale iz..."
U sustini su iste, samo je ova Alexina sveobuhvatnija.
 
Tja, malo je minorna u odnosu na one koje se prvo traze, ali nema veze... imam ideju kako da je zbudzim :)

Nego, nek se neko seti ko je originalni autor teme "Price iz skolske". Mada cu da razmislim, jer je dosta diskutabilno dal ona ima svrhu pored Alexandrine9 "Provale iz..."
U sustini su iste, samo je ova Alexina sveobuhvatnija.

pa onda ih spoji u jednu ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top