INDEX TEMA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dakle dragi moji Šiiti i Suniti ( i po koje Sufije)
možemo li se prekinuti smarati oko naziva teme i dva nepostojeća* tabora? (:


*zato što je ovo internet.

Tabori postoje ovi sa Badidza su napravili takav,u kojem nemam mesta za "novajlije" vec samo za "iskusne" forumase koji su ujedino i moderatori (vecina) pa sprovode bukvalno teror nad ''novajlijama'' ali nas "glavni i duhovni vodja":lol: je kukavicki prognan na 5 dana! Sad je na nas red da nastavimo njegov posao!
 
Pa ja sam se uopšte registrovao zbog tog pdfa i do sada nisam imao problema.
Kasnije sam se uključio na Autmobilizam, tamo ima desetak stvarno extra likova, koji bleje non-stop i sa kojima stvarno nema frke. Jedan od njih je mod, ali stvarno opušten lik, stalno ćaska sa nama. Imamo i mi tamo temu "šoferska kafana - kod 16 ventila" gde raspravljamo o čemu i kako hoćemo, mnogo bolje i slobodnije nego na Badizu.
Izgleda da jedino na ovom pdfu vlada neki haos, pitam li se zašto? :think:
 
koji vam je
kakav tabor, kakve gluposti

i ja sam prilicno nova ovde, pa postujem na Badiz-ima, tamo je skoro uvek dobro zezanje (makar je bilo)
pa sta, umem da se ponekad ukljucim u diskusiju, kada ne shvatam sta se desava-ne postujem-jednostavno
i nisam od onih koji dodju na neku spam temu da bi prijavili: sta sam danas sve radila i sta ima novo kod mene...ili slicno
al aj

ne razumem zasto se i bas novajlije ne bi prikljucile(mada sumnjam da bi znale), a da se ne prikljuce u fazonu:cao, ljuuudi, sta ima
normalno da to ne ide tako:)
 
Елле је једна од новијих чланова и одлично се уклапа са старијом багром ;) Могли би новији мало да се угледате на њу. Јбт, ја кад сам дошао на форум исто нисам знао где бодем и онда миц по миц, кренуле неке приче убацио се с времена на време на Крејзи бадиз и тако упознао масу... А ви све хоћете одма и на кеца. Е па господо мало сте се зајебали! Ми смо неуништиви! Ко на нас крене из места је најебао :mrgreen:
 
Hahahahahahahahahahahahahahaha!! Normalno tolike ste ***** da odmah banujete nemate veze sa kurcem,kad vas neko zajebe odmah banana! Ja vam se nikad,ali nikad necu pridruziti!
 
Шта друго преостаје када су људи толики затуцани идиоти да им се не може лепо објаснити?
Јел ИБМ сад нпр. није заслужио бан?

Мада као да је то нешто страшно, ја сам био банован 5 пута до сад, имам прекршаја пун к.урац, то можеш и сам да видим у мом профилу...
 
Nije ako prvi trazis sranje i neko te izjebe sta sad ti hoces? Da ga banuju? Pa brate tako samo rade qurve! ovo se ne odnosi samo na tvoju i IBM-ovu svadju,a tek modovi da ne pricam (ne odnosi se na Soffy) oni su tek ***** banuju zato sto ih neko kulturno napusi ili zajebe a obrazlozenje je Svadja sa moderatorom i ali pogledaj ovo obrazlozenje ITD. Pa sta je to ITD?? Ali nema veze neka ima sluzi na cast! Svi vide da su *****!!
 
Nije ako prvi trazis sranje i neko te izjebe sta sad ti hoces? Da ga banuju? Pa brate tako samo rade qurve! ovo se ne odnosi samo na tvoju i IBM-ovu svadju,a tek modovi da ne pricam (ne odnosi se na Soffy) oni su tek ***** banuju zato sto ih neko kulturno napusi ili zajebe a obrazlozenje je Svadja sa moderatorom i ali pogledaj ovo obrazlozenje ITD. Pa sta je to ITD?? Ali nema veze neka ima sluzi na cast! Svi vide da su *****!!

Ај мало мање к.ењај а мало више не сери...
 
koji vam je
kakav tabor, kakve gluposti

i ja sam prilicno nova ovde, pa postujem na Badiz-ima, tamo je skoro uvek dobro zezanje (makar je bilo)
pa sta, umem da se ponekad ukljucim u diskusiju, kada ne shvatam sta se desava-ne postujem-jednostavno
i nisam od onih koji dodju na neku spam temu da bi prijavili: sta sam danas sve radila i sta ima novo kod mene...ili slicno
al aj

ne razumem zasto se i bas novajlije ne bi prikljucile(mada sumnjam da bi znale), a da se ne prikljuce u fazonu:cao, ljuuudi, sta ima
normalno da to ne ide tako:)

Treba to objasniti pojedinima... (:
Što bi se iko ograničavao na taj način?"Novajlije" i "starosedeoci foruma"...Glupo do bola...Do sad se nisam kačio ni sa kim(osim za neku sitnicu sa Nixom o muslimanima),a pogotovo ne zagledam brojeve komentara ili datume registrovanja...

Sa vama sam tek par dana,ali ja ću malo da oladim od foruma,jer imam puno posla.
Pozdrav svima. :heart:
 
ja sam probala par puta da se prikljucim tamo na badiz,ali je bilo kao da pokusavam da se posle loopa oslonim na levu nogu. jednostavno mi je glupo da postujem tamo kad se svi vec znaju i pricaju o nekim meni nepoznatim stvarima. zato mislim da bi trebalo da postoji jos jedna tema za chat,ali me ocigledno niko ne ferma ni 2%
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top