ZA trudnice!

OljaNS74

Početnik
Poruka
12
Cao, ja sam u osmoj nedelji trudnoci i puno toga me interesuje.
Ipak, zanima me da li je treci mesec i osmi najbitniji i najopasniji? Cega sve to treba posebno tad da se pazim sem gripa, boginja, infekcija, i sl...
Kazu da se krecem sto vise, a da li pri tom kretanju stvarno ne smem da hodam brze od "setnje"? Uz stepenice polako? Je li?

Hvala unapred svima strucnima i nestrucnima,
ali ovo je jednimo mesto gde verujem. Ko zna zasto..

Cao..
 
Period do treceg meseca je najbitniji za bebu jer se tada formiraju organi pa se moras paziti raznih infekcija i izbegavati koriscenje lekova.Kasnije treba da se ponasas normalno,znaci neces sad da ides da se penjes na Mont Everest ali zato lagana setnja je sasvim odgovarajuca,drugo ti nisi bolesna nego si trudna,pazis se povreda,padova,izbegavas neke skupove gde mozes pokupiti neki infekciju...A sto se tice osmog meseca pa opet treba paziti da ne izprovociras prevremen porodjaj...samo se ponasaj prirodno,vec ces vremenom shvatiti sta mozes a sta ne.
 
Nadam se da se moderatori ovog foruma ,nece naci uvredjeni ,ako budem napisala o kom se sajtu radi ,jer stvarno nemam nameru da promovisem sajt ,samo ga preporucujem kao sto sam i ja ovaj dobila preporucen .To ti je www.serbiancafe.com i ides na diskusije ,pa na diskusije zdravlje jedna pod diskusija na zdravlju je trudnoca i sterilitet.Jedna od prijatnih diskusija gde mozes dosta da naucis cujes ,i procitas .Sve najbolje
 
ehehehhe nazalost izgleda i nemoze da se upise bilo kakav stranica ,ali probacemo ovako. serbiancafe .Jos jednom se izvinjavam moderatorima ,ali imam samo nameru da lepu diskusiju preporucim dalje ,jer ono sto je dobro i lepo moze svima da koristi .
 
Ja se izvinjavam ,ako sam nesto lose napravila ,kao sto rekoh nisam imala nameru da promovisem ovaj sajt ,iako sam za ovaj forum cula na tom sajtu ,i od tada redovno i rado vas posecujem savakodnevno ,vise citam nego sto pisem ;)Puno vas pozdravljam
 
Ma ne, Andjela, nisi ti nista lose uradila, nego je podeseno tako da, kad napises ime tog sajta, umjesto njega, automatski u postu izlazi zvjezdica, sto se upravo i tebi desilo...
Pozzz
 
OljaNS74:
Cao, ja sam u osmoj nedelji trudnoci i puno toga me interesuje.
Ipak, zanima me da li je treci mesec i osmi najbitniji i najopasniji? Cega sve to treba posebno tad da se pazim sem gripa, boginja, infekcija, i sl...
Kazu da se krecem sto vise, a da li pri tom kretanju stvarno ne smem da hodam brze od "setnje"? Uz stepenice polako? Je li?

Hvala unapred svima strucnima i nestrucnima,
ali ovo je jednimo mesto gde verujem. Ko zna zasto..

Cao..
kupi knjigu "SHta da ochekujete dok chekate bebu" grupe autora izdatu od kreativnog centra!
poz
 

Back
Top