Srpski politicari naucite nesto od Albanaca

Moreplovka....

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.023
VETON SUROI PODNEO OSTAVKU NA FUNKCIJU PREDSEDNIKA ORA


PRIŠTINA , 23.decembra (Tanjug) - Lider reformističke partije ORA Veton Suroi i svi članovi predsedništva te stranke kosovskih Alnanaca podneli su danas ostavke zbog slabih rezultata na parlamentarnim izborima održanim 17. novembra.

Na vanrednoj Skupštini ORE, Suroi je rekao da odgovornost za slabe rezultate partije na izborima snosi on i najuže rukovodstvo stranke.

Suroi je rekao da će partiju voditi do vanrednog kongresa koji će se najverovatnije održati krajem januara ili početkom februara sledeće godine.

ORA nije uspela da pređe cenzus i uđe u parlament, a Suroi je bio među glavnim zagovornicima izbornog praga od 5 odsto.

Mada su izbori, na kojima je pobedila Demokratska partija Kosova (DPK) Hašima Tačija, održani pre mesec i po dana, još uvek nije dogovorena koalicija za formiranje novih institucija.
 
Кад неки крупнији семенкар буде поднео оставку из моралних и етичких разлога онда ме зовите, до тад немамо шта да причамо на ту тему. СФ је прва врата лево.

a tebi ovaj izgleda sitniji semenkar, ma ne prodaje on semenke u fisecima bre.... on je sa tim tvojim premijerom i predsednikom odlucivao o daljnem statusu kosova
Na vanrednoj Skupštini ORE, Suroi je rekao da odgovornost za slabe rezultate partije na izborima snosi on i najuže rukovodstvo stranke.

ili onaj sef zatvora iz kojega pobegose oni zatvorenici, i on je podneo ostavku zbog...
ps.licno ga bas ne simpatisem,mislim na suroi-a ali....
 
ova ce tema brzo otici u.... a bas me cudi od tebe da das takav naslov, pa znas da je vecina nece ni otvoriti, da slucajno ne bi nabasala na nesto pametno koje ce morati prihvatiti a ne zele jer je od zatucanih albanaca

Ademe to sto me nazivaju siptarskoj k*rvom ,ne znaci da to jesam.

Npr.Vuk Draskovic je toliko puta krahirao ali se mesta predsednika stranke nikad nije odrekao.
 
progress.gif
 
боље би било рећи од Самураја, онако не испоштујеш нешто, фино ти дају једну лепу каму ти обавиш Хара-Кири следећи дан дођемо ти на сахрану мало плачемо, мало једемо печења, пије се ракија све по старом итд. И онда следећи дан на другу сахрану, мислим да би се популација драстично смањила
 
Ademe to sto me nazivaju siptarskoj k*rvom ,ne znaci da to jesam.

Npr.Vuk Draskovic je toliko puta krahirao ali se mesta predsednika stranke nikad nije odrekao.

nisam primetio da zasluzujes taj epitet, ali od "pravih" patrijotsko nastrojenih srba i srpkinja mozes ocekivati svasta, mada mene to ne brine, mislim da si ti mozda "najaca" zenska osoba na forumu. zao mi je nekih drugih osoba koje su ipak mnogo osetljivije na ova forumaska vredjanja, i onda planu i... popiju ban
 
Iz ovoga bi se zaista nešto moglo naučiti, sviđalo se nekom ovde ili ne. Toma je recimo istu stvar obećavao, pa ...

Надам се да ће и код нас политичари поћи тим стопама, пошто нису то пре радили.
Ево може после ових избора.
И Тадић и Јовановић и Шешељ и остали шефови странака који имају кандидате или учествују на изборима треба да поднесу оставке са места председника странке, ако изгубе.
 
Ono što treba da naučimo od Albanaca je da se više cenimo i pazimo među sobom,i branim svoje interese.

Upravo. Kada bi naucili da od svakoga uzmemo ono sto nama odgovara i da to uklopimo u osnove vaspitanja, lako bi smo stigli do ekonomskog, politickog i svakog drugog prosperiteta...homogenizacija je potrebna na skoro svim planovima, kao i zajednicka odbrana interesa.
Mozemo mi u privatnim razgovorima da se suprotstavljamo, na unutrasnje-politickom planu da se prepiremo i svadjamo ali u poziciji kada treba da se nastupi pred svetom, moramo imati jedan jasan cilj.
 
Ako niste bolji od nas u navedenom,kako ste došli do teritorija?Ko je kupovao,a ko prodavao?Ko je bežao od one ''oko za oko,zub za zub'',a ko nije?

jedini period kada smo bili slozni [a to je misljenje punu albanaca] je period "rata", tada su se albanci zaista pomagali. inace da smo toliko slozni, zar bi se jedan srpski stan prodavao po trostrukoj ceni od albanskog??? jednostavno svako pokusava kupiti srpski stan-kucu dizuci cenu, sto nije slucas kod vas, govorim za mitrovicu, tamo niko ne sme da kupi bilo sto dok ne dobije zeleno svetlo od "cuvara mosta" ili sl. patrijotskih organizacija
 
Jadni vi naivni .Od Albanaca moze svaste da se nauci na primer ,kako dilovati drogu ,paliti manastire ,proizvoditi teroriste ,ukrasti sat njuvazenijem gostu pred kamerama,ubijati mucki i kukavicki i jos mnogo toga ali demokratiju malo morgen .Pa povukli su se jer tako reko veliki bos .Vi jos uvek verujete da se oni nesto pitaju .
 

Back
Top