CANON PIXMA 1800 zbogom HP 5150 placen pre 3 god 6700din u Uzicu

ivan88se

Obećava
Banovan
Poruka
82
CANON PIXMA 1800 zbogom HP 5150 placen pre 4 god 6700din u Uzicu



E narode ima li ko stampac CANON PIXMA 1800 .Ja sam moj HP unistio nacisto.Kupujem sad do petka CANON PIXMA 1800 pa me zanima vase misljenje.

Samo vas molim konkretno mi napisite kakav je u radu (da nebih morao da odvojim celo popodne da procitam sta ste napisali ) ,prvenstveno me zanimaju margine,brzina a i kvalitet-dal je neko imao problema sa njim i kakvih.Meni je bivsi HP5150 mogao da stampa A4 bez margina to jest 210x297 a ne kao neki koji imaju marginie po 5mm.
 
1) Jel neko ima ideju gde se i koji foto-papir za dotični štampač može nabaviti. Koja je najpovoljnija cena i da li se isplati imati tako nešto u svakodnevnoj upotrebi?

2) Koliko otprilike traju kertridži PG-37 i CL-38, s obzirom da su mi se inicijalni PG-40 i CL-41 istrošili, a nisu me nešto oduševili zapreminom. Čuo sam da ovi drugi traju nešto duže...
 
Ne bih ti savetovao da kupujes nove jer je to bacanje para,kupi boju za dopunu i sam puni.

// Jedan savet-bez obzira na kupljenu kolicinu boje dodaj za 1/3 vode u tu boju // ( ovo ti kazem zato sto sam ja od raznih ljudi kupovao boje-dok sam koristio HP i uvek sam imao posle 2 punjenja problema sa stampom.Kada sam zadnji put kupio nove ketridze za HP i istroso ih,posto sam ih ja dopunio sa bojom koju sam razblazio sa vodom nisam imao problema sa ketridzima.

Ja sam ovu temu postavio zato sto me je zanimalo tudje misljenje u vezi ovog modela stampaca ( Canon 1800 ).Kupio sam ga i ja sam zadovoljan sa odnosom cena,kvalitet,brzina ...


Jedina mana je mozda sto se malo brze trose ketridzi koji dolaze uz njega ali kod svih stampaca fabricki ketridzi se ne pune skroz ( samo oko 30 do 50 % ) . pozzz :)

nadam se da sam nesto pomogao.
 

Back
Top