Republika Srpska za Tadica!

svetolik trpkovic

Poznat
Banovan
Poruka
9.215
Premijer Republike Srpske Milorad Dodik poručio je da saradnja Republike Srpske i Srbije nikad nije bila bolja nego za vreme mandata Borisa Tadića i da sadašnji predsednik Srbije jedini može pozitivno da utiče na tok pregovora o Kosovu.

Dodik je rekao i da su radikali u Republici Srpskoj u manjini.

"Zato sam ja ovde večeras da kažem svim svojim zemljacima koji dolaze iz Kraijne i RS da im kažem. Kod nas su radikali prošlost. Oni su marginalna politička grupa. Mi smo dekontaminirali naš politički prostor od radikala", kazao je Milorad Dodik.

Sinoc u Novom Sadu oplete Dodik radikale i rece da nema saradnje Srbije i RS ukoliko bi oni bili na vlasti ,cak je spominjao i neku dekontaminaciju radikala .Rece tako Mile da je Boris Tadic jedini izbor za Srbiju i da ga braca sa druge strane Drine na celu sa njim podrzavaju svim srcem... pa sad nesto mi nije jasno ovde se medju "patriotski" opredeljenim diskutantima (cobani&budale) stalno provlaci rasna teorija kako su Srbi u RS i BiH bolji ,veci i hrabriji Srbi od nas nesrecnih Srba iz matice i kako bi se valjalo jakako na njih ugledati.Posto znamo koliku podrsku Mile Dodik i SNSD imaju u RS ,tako reci apsolutnu ,pravo je cudo da se Srbi iz RS (tj. veliki Srbi) nisu opredelili da podrze jedine prave postene patriote iz SRSa ,branioce svega srpskoga ,ili makar da su se opredelili za drzavotvorni Mitar Miric blok i klozet-mafiju ,nego oni ni manje ni vise nego se okrenuse izdajniku ,zutom lopovu ,ustasi ,placeniku ... Tadicu .:confused:
 
DS je na ovom predizbornom mitingu doveo Balasevica,misleci da ce skupiti poene.Tako je mislio i Ciric ex gradonacelnik Nisa kad je doveo Zdravka Colica za srpsku Novu godinu.Onda ga je Smiljko Kostic pobedio....

Na nasoj politickoj sceni su svi toliko iskomprovitovani da ne vidim da ce izborima za predsednika nesto da se promeni.Ako moram da se odlucim ipak bi moj izbor bio Tadic...Ne dao nam Bog da imamo radikalskog predsednika:(..
 
Dodik podrzava Tadica... istovremeno Dodik predlaze nekakvu "podelu" Kosova... i to kakvu da nama ostane samo severni deo!!! Ostali deo Kosova treba da proglasi nezavisnost, po Dodikovim recima... i to je FER RESENJE po Dodiku!!!

 
Tako je u pravu je Dodik sto se tice Kosova i podele svaka mu cast ,al jopet mi nije jasno kako da covek koga podrzavaju svi Srbi iz BiH ,podrzava bas Tadica ,a ne Nikolica ,Palmu ,onog ludog Cara Lazu,Sinisu Vucinica ili Kostunicu na primer.Da li to znaci da prekodrinska braca i nisu ustvari oni super turbo Srbi kako ih ovde predstavljaju ili je Mile u pravi stvarno treba dekontaminirati radikalsku posast kwao sto su to uradila braca iz RS ?
 
Dodik deluje kao sirovina ali se zasada pokazo pametnijim od svih nashih politichara zajedno.Prza Muslimane u zdrav mozak i zna na koji nachin treba da se postavi da bi srpski narod opstao u Bosni.
Тако отприлике каже и моја родбина из Српске. Људи ваљда знају, живе тамо.
Уосталом, и мени тако некако изгледа.
 
Premijer Republike Srpske Milorad Dodik poručio je da saradnja Republike Srpske i Srbije nikad nije bila bolja nego za vreme mandata Borisa Tadića i da sadašnji predsednik Srbije jedini može pozitivno da utiče na tok pregovora o Kosovu.

Dodik je rekao i da su radikali u Republici Srpskoj u manjini.

"Zato sam ja ovde večeras da kažem svim svojim zemljacima koji dolaze iz Kraijne i RS da im kažem. Kod nas su radikali prošlost. Oni su marginalna politička grupa. Mi smo dekontaminirali naš politički prostor od radikala", kazao je Milorad Dodik.

Sinoc u Novom Sadu oplete Dodik radikale i rece da nema saradnje Srbije i RS ukoliko bi oni bili na vlasti ,cak je spominjao i neku dekontaminaciju radikala .Rece tako Mile da je Boris Tadic jedini izbor za Srbiju i da ga braca sa druge strane Drine na celu sa njim podrzavaju svim srcem... pa sad nesto mi nije jasno ovde se medju "patriotski" opredeljenim diskutantima (cobani&budale) stalno provlaci rasna teorija kako su Srbi u RS i BiH bolji ,veci i hrabriji Srbi od nas nesrecnih Srba iz matice i kako bi se valjalo jakako na njih ugledati.Posto znamo koliku podrsku Mile Dodik i SNSD imaju u RS ,tako reci apsolutnu ,pravo je cudo da se Srbi iz RS (tj. veliki Srbi) nisu opredelili da podrze jedine prave postene patriote iz SRSa ,branioce svega srpskoga ,ili makar da su se opredelili za drzavotvorni Mitar Miric blok i klozet-mafiju ,nego oni ni manje ni vise nego se okrenuse izdajniku ,zutom lopovu ,ustasi ,placeniku ... Tadicu .:confused:

Додик је у принципу рекао да је он за независност Косова. Чим је рекао да се Косово подели. Од комуњаре и мафијаша се друго није ни очекивало. Две одличне комбинације за дсовца. А ти си на теми како су комунисти упропастили Београд, сав бесан рекао да ми Срби (а ја ни нисам одатле) треба да будемо захвални вама комунистима. Вук (комуниста) длаку мења али ћуд никада.
 
DS je na ovom predizbornom mitingu doveo Balasevica,misleci da ce skupiti poene.Tako je mislio i Ciric ex gradonacelnik Nisa kad je doveo Zdravka Colica za srpsku Novu godinu.Onda ga je Smiljko Kostic pobedio....

Na nasoj politickoj sceni su svi toliko iskomprovitovani da ne vidim da ce izborima za predsednika nesto da se promeni.Ako moram da se odlucim ipak bi moj izbor bio Tadic...Ne dao nam Bog da imamo radikalskog predsednika:(..

Тадић је добар за себе и корумпиране у Србији.
 
Ja bi isto glasao za Tadica iz vise razloga.

Predsednik ne treba da pokazuje sve svoje "karte" pre vremena, pa tako i po pitanju KiM najlakse je zaratiti, ali treba pokazati svetu da smo mi ti koji se zalazemo za dogovore u beskraj ako treba i da nismo za rat ni po koju cenu i pustiti siptare da budu agresori i zapocnu nasilje, a onda srbe kao zrtve niko nece napadati i okrivljivati sto se brane i sto ce moci da ih sve proteraju u Albaniju.

Nikolicu svaka cast, ali on je covek koji kaze ono sto misli, sto je u politici ne samo pogresno, vec moze da bude i pogubno, kako za njega tako i za celu naciju koju predstavlja. Mi smo suvise mali da bi mogli biti bez dlake na jeziku i takve izjave mogu skupo da nas kostaju.


p.s. nadam se da cemo podeliti KiM (bio bi zadovoljan sa 30% ili vise), proterati ostatak siptara iz Srbije, podici zid izmedju nas i njih i ustavom im zabraniti preletanje preko Srbije a kamoli nesto drugo.
 
Nisam ocekivao da lokalni forumaski ultra patrijotski nasadjeni gradjani ocenjuju republiku srpsku i njenog premijera jedinicama, te dadoh 5*:-D
Ispada da MI, ipak, vise volimo RS:-D
E kad se setim kako su nekad radkali imai poslanike i birace u "svim srpskom zemljama " po Hrvatskoj ,Bosni ,Crnoj Gori ca su i u Makednoniji nesto pokusavali ,kad ono trt ,sad pucaju na 2%,postose izgleda svi zapadni Srbi sorosevci ,izdajnici i zuti lopovi ,cak ih ni Seseljev briljantan nastup u Hagu ih nije prizvao pameti.
 
E kad se setim kako su nekad radkali imai poslanike i birace u "svim srpskom zemljama " po Hrvatskoj ,Bosni ,Crnoj Gori ca su i u Makednoniji nesto pokusavali ,kad ono trt ,sad pucaju na 2%,postose izgleda svi zapadni Srbi sorosevci ,izdajnici i zuti lopovi ,cak ih ni Seseljev briljantan nastup u Hagu ih nije prizvao pameti.

Eeeee to su bila vremena:lol:
Ne znam da li oni imaju prilike da prate briljantni nastup, valjda bi ih to prosvetilo i vratilo na pravi put:-D
 
DS je na ovom predizbornom mitingu doveo Balasevica,misleci da ce skupiti poene.Tako je mislio i Ciric ex gradonacelnik Nisa kad je doveo Zdravka Colica za srpsku Novu godinu.Onda ga je Smiljko Kostic pobedio....

Na nasoj politickoj sceni su svi toliko iskomprovitovani da ne vidim da ce izborima za predsednika nesto da se promeni.Ako moram da se odlucim ipak bi moj izbor bio Tadic...Ne dao nam Bog da imamo radikalskog predsednika:(..

Upravo tako. Pametno, kao i obično.:wink:
 

Back
Top