BOJKOT PDF POLITIKA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Moreplovka....

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.023
Pozivam sve aktivne forumase na bojkot foruma dok se ne Iron ne smeni sa moderatorskog mesta.Ovo nema smisla.Teme se zakljucavaju bez ikakvog razloga,brisu se postovi....Trenutno je ovaj podforum isti kao forum B92.Nema postova bez cenzure...
 
Pozivam sve aktivne forumase na bojkot foruma dok se ne Iron ne smeni sa moderatorskog mesta.Ovo nema smisla.Teme se zakljucavaju bez ikakvog razloga,brisu se postovi....Trenutno je ovaj podforum isti kao forum B92.Nema postova bez cenzure...



Ja mislim da je ovo malo preoštro.

Svako od nas može da kaže ono što mu ne odgovara, ali ići u totalni "štrajk" čini mi se preteranim.

S druge strane, iako nisam za zatvaranje tema, smatram da malo reda nije na odmet. Preterali smo s psovanjem, medjusobnim vredjanjem i ostalim "demokratskim načinima borbe".

Prema tome, ono što bi bilo pametno, nije bojkot, već malo samokontrole i sve će biti u redu.

Pojma nemam kako izgleda forum B92, nisam odlazila tamo, ali ako je zabranjeno psovanje i kojekakvo besmisleno vredjanje, onda ne vidim u čemu je problem.
 
Ja mislim da je ovo malo preoštro.

Svako od nas može da kaže ono što mu ne odgovara, ali ići u totalni "štrajk" čini mi se preteranim.

S druge strane, iako nisam za zatvaranje tema, smatram da malo reda nije na odmet. Preterali smo s psovanjem, medjusobnim vredjanjem i ostalim "demokratskim načinima borbe".

Prema tome, ono što bi bilo pametno, nije bojkot, već malo samokontrole i sve će biti u redu.

Pojma nemam kako izgleda forum B92, nisam odlazila tamo, ali ako je zabranjeno psovanje i kojekakvo besmisleno vredjanje, onda ne vidim u čemu je problem.

Izgleda tako da ima pet korisnika,koji se medjusobno tapsu po ramenu.Sto se tice psovanja treba imati kontrolu.Ali cenzurisati neciji tekst ili ga potpuno obrisati zato sto to nekom ne odgovara to je presedan.I nije stvar u redu na krsti vec u moderatoru.
 
Ljudi, šta se sad dešava? Čemu sve ovo?

- Zatvoreno 6 tema o Kosovu a Strela došla na ideju da budu hronološki sortirane
- Zatvorena tema o mladom Švajcarcu Lenjinovom fanu što se razočarao u stil života te zemlje
- Zatvorena tema o Irinejevom potpisu kako SPC priznaje papu kao prioritet, samo bez potpisa svetog sinoda ali to niko da napiše a oteglo se do čija baba više sveća zapalila!
- Zatvorena tema korisnika iz Hrvatske kojom je želeo da se "važniji" oglase po pitanju Muslimana u Nemačkoj sa ko zna čijom anketom, a naravno već smo imali spremne komentare o ovim i onim tamo muslimanima. I takvi da učestvuju u osetljivoj temi?
- Zatvorena tema što je na stranom jeziku
- Zatvorena tema što se nekom nije dopao članak u novinama pa došao ovde da nam kaže umesto da se obrati redakciji
- Isključena dvojica, sada trojica zbog vulgarizama i jedan zato što je mislio da prvi nije isključen pa smo to rešili maločas...

Dalje?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top