sta da radim....na ivici sam...

nesvesna

Zainteresovan član
Poruka
149
moram ljudi ovo nekome da napisem...ovaj forum mi je bio uvek tu kad je najteze...sama sam bez prave osobe da joj se poverim a veceras mi se cini da cu se ubiti...Pisala sam pre izvesnog vremena o mom coveku koji ne moze da se otkaci nikako od bivse, i dobila savete da ne treba da dizem frku ako on hoce pokatkad da joj pomogne jer sa njom ima decu a eto izabrao je mene...to mogu svi da procitaju...Popustila sam i evo sta sam docekala...Iza mojih ledja "pozajmio" joj je auto da navodno preveze nesto i da mu posle vrati naravno. Nista nisam znala, poceli smo da se spremamo na put u posetu njegovima i mojima...srecna sto cemo ici i videti se sa nasima ceo dan pevusim da bi mi veceras sve preselo...Ona nece da mu vrati kljuceve jer joj navodno duguje neki novac...Kad se nisam srusila...ona jeste djubre koje mu ne da da zivi ali s druge strane izigrao je moje poverenje...Posvadjali smo se on je sad u policiji trazi da mu se kola vrate a ja placem i pitam se sta ce sve ovo biti...Eto kako se vraca dobro za dobro...Bilo mi je tesko kad joj je pomagao ne zato sto sam ljubomorna nego sam znala kako je ona losa osoba i sta je sve preziveo od nje, molila ga da je se okane i da decu vidja kako zakon nalaze ali eto meni se cini da ce sve ovo lose da zavrsi...Znam da ce mnogi reci da sam usla u nesto sto je isuvise komplikovano ali sam eto u najglupljoj mogucoj poziciji ni kriva ni duzna. Sta da radim? Vise sam nego ocajna...
 
Nema tu nekog savjeta,znas i sama.Pitanje je koliko ga volis i koliko si spremna da se jos zrtvujes za vasu ljubav.Sve komplikacije su bile ocekivane,samim tim sto si se upustila u vezu s covjekom koji ima brak iza sebe,a tu su djeca koja ce uvijek biti na prvom mjestu.On sve to sto radi,radi zbog njih.
 
moram ljudi ovo nekome da napisem...ovaj forum mi je bio uvek tu kad je najteze...sama sam bez prave osobe da joj se poverim a veceras mi se cini da cu se ubiti...

...Sta da radim? Vise sam nego ocajna...
Mnogo te je namucila ta nedefinisana situacija i to zaista iscrpljuje najvise.

Sada je ocigledno sta je odlucio.
On je izabrao nju, a ti izaberi sebe.

Kakvo samoubistvo!
Hej, probala si, dala mu sansu, podrzala ga, i sada sansu daj sebi! Grozno je, ali ce iz dana u dan biti bolje. Javi se uvek kada ti je lose, tu smo za tebe.
 
Pa, dobro, nemoj da budes ocajna. Nije trebalo da se svadjas. Dovoljno bi bilo da si mu prepustila da sam izvuce zakljucak o bivsoj. A ti bi (e, ovo je malo kalkulantski, al' nema veze, zivot je takav :) ) ostala moralno visa u njegovim ocima, i uopste, tj. objektivno, : dobra, tolerantna, puna razumevanja.
Eto vidis kako sve dodje na svoje :)
A sad o poverenju : izigrao ga jer je iza tvojih ledja pozajmio kola bivsoj zeni... Pa kad muz zna da bi se ti ljutila ... Pomislio covek - dacu, vratice i ok. Nije joj dao bubreg, i to tvoj.
Druga je stvar ako imate unapred sklopljen dogovor sta moze a sta ne da pozajmi (kao, srafciger moze, kola ne) pa onda on prekrsi dogovor...
Uglavnom, nemoj toliko da se brines, zaista su to minorne stvari. Ako ona zeli da se petlja sa policijom to je njen problem. Izvesno vreme cete biti bez kola, pa onda sa kolima... Mnogo je gore sto ce se odraziti na jadnu decu kad mama i tata ratuju :(, ali vidim da to nije ( a i ne mora da bude) dimenzija koja te zanima.
( ovo sasvim uzgred i u zagradi : molila si ga da je se okane i da vidja decu kako zakon nalaze... To su dve odvojene stvari. E, da me neko moli da ne vidjam SVOJU DECU KAD GOD MOGU u dogovoru sa bivsim/bivsom, nego "kako zakon nalaze" !? Ali, razumem da je cela situacija za tebe stalna proba tvojih osecanja, osecaja sigurnosti itd... )
Ozbiljno, sta ima da radis? Nista. Najmanje da budes ocajna. Gradi svoj zivot sa svojim covekom koji ima dvoje dece iz prethodnog braka, i voli ih te im to i pokazuje, a, takodje, izabrao je i VOLI TEBE i to je to. Uvideces, s vremenom, da sve to nije bilo vredno ocajavanja i kidanja nerava, majke mi! :)


Ajte, molim vas, harmony, - "izbrao nju", sto joj je , valjda pozajmio kola!? :) Pa sad otisao u policiju da potvrdi izbor?
 
Druga je stvar ako imate unapred sklopljen dogovor sta moze a sta ne da pozajmi (kao, srafciger moze, kola ne) pa onda on prekrsi dogovor...
Uglavnom, nemoj toliko da se brines, zaista su to minorne stvari.
Bilo bi mi mnogo drago da gresim. I ja sam bila jedna od onih koji su joj govorili da nema razloga da brine jer je normalno da u njegovom zivotu postoje deca, pa na izvestan nacin i njegova bivsa zena kao njihova majka, ali meni laz nije minorna stvar. Konkretan dogadjaj sam po sebi nije nikakva katastrofa (kao sto rekoste nije joj pozajmio bubreg svoje drage), ali sama cinjenica da on sa bivsom bilo sta dogovara svojoj devojci iza ledja meni ipak ne deluje normalno. Povlacim se sa teme jer ne zelim da dolivam ulje na vatru, a jedini razlog da se oglasim ovde je pominjanje samoubistva. Ljudi to nikada ne pominju tek onako i to me je preseklo kada sam videla.
 
Bilo bi mi mnogo drago da gresim. I ja sam bila jedna od onih koji su joj govorili da nema razloga da brine jer je normalno da u njegovom zivotu postoje deca, pa na izvestan nacin i njegova bivsa zena kao njihova majka, ali meni laz nije minorna stvar.
teorijski laz nije minorna stvar, ali budimo realni a ne katastroficni... taj muz zna da ona pizdi na ex zenu i zeleo je uz minimum smora da resi sitnu prakticnu situaciju...
 
Ma jasno mi je to, ali mi je logicno da neko ko ima cistu savest ima spremnosti da uprkos tom njenom gundjanju uradi ono sto misli da treba (pozajmi auto bivsoj supruzi). Komentarisem nacelno: ili nesto ozbiljnije krije ili je covek koji nema snage da stane iza onoga sto smatra da je ispravno ma koliko se ona bunila.
 
Pa, dobro, nemoj da budes ocajna. Nije trebalo da se svadjas. Dovoljno bi bilo da si mu prepustila da sam izvuce zakljucak o bivsoj. A ti bi (e, ovo je malo kalkulantski, al' nema veze, zivot je takav :) ) ostala moralno visa u njegovim ocima, i uopste, tj. objektivno, : dobra, tolerantna, puna razumevanja.
Eto vidis kako sve dodje na svoje :)
A sad o poverenju : izigrao ga jer je iza tvojih ledja pozajmio kola bivsoj zeni... Pa kad muz zna da bi se ti ljutila ... Pomislio covek - dacu, vratice i ok. Nije joj dao bubreg, i to tvoj.
Druga je stvar ako imate unapred sklopljen dogovor sta moze a sta ne da pozajmi (kao, srafciger moze, kola ne) pa onda on prekrsi dogovor...
Uglavnom, nemoj toliko da se brines, zaista su to minorne stvari. Ako ona zeli da se petlja sa policijom to je njen problem. Izvesno vreme cete biti bez kola, pa onda sa kolima... Mnogo je gore sto ce se odraziti na jadnu decu kad mama i tata ratuju :(, ali vidim da to nije ( a i ne mora da bude) dimenzija koja te zanima.
( ovo sasvim uzgred i u zagradi : molila si ga da je se okane i da vidja decu kako zakon nalaze... To su dve odvojene stvari. E, da me neko moli da ne vidjam SVOJU DECU KAD GOD MOGU u dogovoru sa bivsim/bivsom, nego "kako zakon nalaze" !? Ali, razumem da je cela situacija za tebe stalna proba tvojih osecanja, osecaja sigurnosti itd... )
Ozbiljno, sta ima da radis? Nista. Najmanje da budes ocajna. Gradi svoj zivot sa svojim covekom koji ima dvoje dece iz prethodnog braka, i voli ih te im to i pokazuje, a, takodje, izabrao je i VOLI TEBE i to je to. Uvideces, s vremenom, da sve to nije bilo vredno ocajavanja i kidanja nerava, majke mi! :)


Ajte, molim vas, harmony, - "izbrao nju", sto joj je , valjda pozajmio kola!? :) Pa sad otisao u policiju da potvrdi izbor?
potpisujem!!!!
(iako verujem da nije lako, možeš da se nerviraš, ali nema mesta očaju)
 
draga nesvesna
drugarica zorab se potrudila i napisala uglavnom sve umesto mene te joj se ovim putem zahvaljujem
opusti se i uživaj ljubomora, zavist i mržnja nikoga nisu usrećili
pa se nekako mislim da i ti nećeš biti biti izuzetak
ako ti se ne svidja dragi nadji drugog, planeta je velika i prenaseljena
a u međuvremenu misli malko i na sebe. skokni na klizanje, sankanje, grudvanje, pročitaj neku dobru knjigu, popij kafu sa drugaricama, poseti pozorište, prošetaj i udahni punim plućima
i ako posle svega i dalje budeš u bedaku ne znam šta da ti kažem....
svrati na temu o svekrvama pa da vidiš šta su jadi
 
moram ljudi ovo nekome da napisem...ovaj forum mi je bio uvek tu kad je najteze...sama sam bez prave osobe da joj se poverim a veceras mi se cini da cu se ubiti...Pisala sam pre izvesnog vremena o mom coveku koji ne moze da se otkaci nikako od bivse, i dobila savete da ne treba da dizem frku ako on hoce pokatkad da joj pomogne jer sa njom ima decu a eto izabrao je mene...to mogu svi da procitaju...Popustila sam i evo sta sam docekala...Iza mojih ledja "pozajmio" joj je auto da navodno preveze nesto i da mu posle vrati naravno. Nista nisam znala, poceli smo da se spremamo na put u posetu njegovima i mojima...srecna sto cemo ici i videti se sa nasima ceo dan pevusim da bi mi veceras sve preselo...Ona nece da mu vrati kljuceve jer joj navodno duguje neki novac...Kad se nisam srusila...ona jeste djubre koje mu ne da da zivi ali s druge strane izigrao je moje poverenje...Posvadjali smo se on je sad u policiji trazi da mu se kola vrate a ja placem i pitam se sta ce sve ovo biti...Eto kako se vraca dobro za dobro...Bilo mi je tesko kad joj je pomagao ne zato sto sam ljubomorna nego sam znala kako je ona losa osoba i sta je sve preziveo od nje, molila ga da je se okane i da decu vidja kako zakon nalaze ali eto meni se cini da ce sve ovo lose da zavrsi...Znam da ce mnogi reci da sam usla u nesto sto je isuvise komplikovano ali sam eto u najglupljoj mogucoj poziciji ni kriva ni duzna. Sta da radim? Vise sam nego ocajna...
Kad situacija izmakne kontroli....
Tesko veoma tesko..
 
...Znam da ce mnogi reci da sam usla u nesto sto je isuvise komplikovano ali sam eto u najglupljoj mogucoj poziciji ni kriva ni duzna. Sta da radim? Vise sam nego ocajna...

ma ajde molim vas kakvo ocajavanje, budite superiorni, dajte coveku podrsku i pustite malo nju da bude u centru paznje... ovo je tek pocetak, posle dolazi lecenje frustracija preko dece, iracionalne zabrane, razna uslovljavanja... i onda ce jednog dana naci nekog novog da mu grebe po mozgu... i sve ce proci... uostalom znate kako to ide ;-)
 
iz iskustva nekih mojih prijateljica i drugarica koje su prosle i gore od tebe,mogu da ti kazem jedino-ostavi ga- ima jos normalnih muskaraca u ovom gradu.....nije on jedini......
kakvo ocajanje,pomisao na samoubistvo.....pa nisi valjda kukavica......
cim je on tebi,draga moja, to uradio iza ledja od te price nema nista.......spakuj ti njemu lepo stvari i neka on ide preko vrata.....zasto bi ti kidala svoje zivce....
udahni duboko i kreni u nov zivot .......
da sam na tvom mestu ja bih to uradila,znam da je tesko,ali koj' ce mi andrak problemi sa bivsom zenom...........
 
Znam da ce mnogi reci da sam usla u nesto sto je isuvise komplikovano ali sam eto u najglupljoj mogucoj poziciji ni kriva ni duzna. Sta da radim? Vise sam nego ocajna...

Ма јел ти ово озбиљно?

Ја не разумех да ли ти је жалије аута или себе... или породице тог човека...
Ти си очајна?!
 
Bilo bi mi mnogo drago da gresim. I ja sam bila jedna od onih koji su joj govorili da nema razloga da brine jer je normalno da u njegovom zivotu postoje deca, pa na izvestan nacin i njegova bivsa zena kao njihova majka, ali meni laz nije minorna stvar. Konkretan dogadjaj sam po sebi nije nikakva katastrofa (kao sto rekoste nije joj pozajmio bubreg svoje drage), ali sama cinjenica da on sa bivsom bilo sta dogovara svojoj devojci iza ledja meni ipak ne deluje normalno. Povlacim se sa teme jer ne zelim da dolivam ulje na vatru, a jedini razlog da se oglasim ovde je pominjanje samoubistva. Ljudi to nikada ne pominju tek onako i to me je preseklo kada sam videla.
Možda ona nama ne dočarava na pravi način koliko ljubomoriše, pa čovek laže da bi izbegao svadje?:roll:
 
moram ljudi ovo nekome da napisem...ovaj forum mi je bio uvek tu kad je najteze...sama sam bez prave osobe da joj se poverim a veceras mi se cini da cu se ubiti...Pisala sam pre izvesnog vremena o mom coveku koji ne moze da se otkaci nikako od bivse, i dobila savete da ne treba da dizem frku ako on hoce pokatkad da joj pomogne jer sa njom ima decu a eto izabrao je mene...to mogu svi da procitaju...Popustila sam i evo sta sam docekala...Iza mojih ledja "pozajmio" joj je auto da navodno preveze nesto i da mu posle vrati naravno. Nista nisam znala, poceli smo da se spremamo na put u posetu njegovima i mojima...srecna sto cemo ici i videti se sa nasima ceo dan pevusim da bi mi veceras sve preselo...Ona nece da mu vrati kljuceve jer joj navodno duguje neki novac...Kad se nisam srusila...ona jeste djubre koje mu ne da da zivi ali s druge strane izigrao je moje poverenje...Posvadjali smo se on je sad u policiji trazi da mu se kola vrate a ja placem i pitam se sta ce sve ovo biti...Eto kako se vraca dobro za dobro...Bilo mi je tesko kad joj je pomagao ne zato sto sam ljubomorna nego sam znala kako je ona losa osoba i sta je sve preziveo od nje, molila ga da je se okane i da decu vidja kako zakon nalaze ali eto meni se cini da ce sve ovo lose da zavrsi...Znam da ce mnogi reci da sam usla u nesto sto je isuvise komplikovano ali sam eto u najglupljoj mogucoj poziciji ni kriva ni duzna. Sta da radim? Vise sam nego ocajna...

Kao što napisah Harmony, koliko ti , ALI ISKRENO, njemu prebacuješ to vidjanje sa bivšom?
Da te možda nije slagao da bi izbegao svadju s tobom?
Dao joj auto- pa šta?
Ženo, dotična mu ga nije vratila da bi podmirila, šatro, neki dug, a on je sad u policiji?
Shvataš li ti da ti, u stavri, nemaš problem?
 
Kao što napisah Harmony, koliko ti , ALI ISKRENO, njemu prebacuješ to vidjanje sa bivšom?
Da te možda nije slagao da bi izbegao svadju s tobom?
Dao joj auto- pa šta?
Ženo, dotična mu ga nije vratila da bi podmirila, šatro, neki dug, a on je sad u policiji?
Shvataš li ti da ti, u stavri, nemaš problem?
 

Back
Top