kako sam hteo da mu.....

yugo 45

Ističe se
Poruka
2.735
E sad sam hteo da jednom liku sa bmw kockicom da slomim kicmu
elem zivim u b 70a
i ko za qurac izgradise delta city i ono sto ne moze da se parkira kod njih dolazi kod nas u blok
t raskrsnica malo ispred vidim da se isparkirava odem u rikverc na raskrsnicu i aj da ga sacekam da izadje i stade ispred mene oce da prodje (dajca bi tamo proterao bez po muke)
pa pokazuje da se pomerim a ima mestapa nasta svadja ugasih auto i da vidim sta ce budala da uradi i dalje ima mesta

poceo o nekom pravu ,na qurac mu nabijem svu zensku celjad, pukne mi film izadjem napolje uzmem iz gepeka cokulu i htedoh da mu lomim kicmu pa auto pa i nevine komsije da su se umesale
on se povuce i mileci prodje pored mene pola metra do mene i do sledece prepreke

aj sad recite dal da im busim gume sa tantu nozem il da im skacem po kicmi
 
Haha,meni su cigani sa nekom razdrkanom ladom izleteli i kako je padala kisa,klizav put ja krenuo da kocim al sipak.Tu nema kontrole nad vozilom.U zadnjem momentu sam pustio kocnicu smotao pun desni i nekako izbegao da se zakucam u njega.On otvorio prozor i poceo nesto da mi sere.Ja onako pobesneo,zgrabim bejzbol palicu i izletim napolje.Kad je video da trcim prema njemu on onako iskolacio oci nabio gas i tutanj.Ja ga gadjao sa palicom al dzaba,vec je furnuo.

A tu kod delta sitija,prvi put smo isli i da ne bi lutali mi pitamo coveka bas u 70a,uzak put i sad otvorimo mi prozore da nam covek objasni a iza nas stao neki mentol i legao na sirenu.Ja nista,kuliram pa ne gori kuca da mu se toliko zuri.I ovaj svira svira,ovaj lik sto mi je objasnjavao kuda treba da idemo izadje iz auta i krene prema njemu da se raspravlja.Ja reko hvala snaci cu se i tutanj.Ne znam sta je dalje bilo...
 
Haha,meni su cigani sa nekom razdrkanom ladom izleteli i kako je padala kisa,klizav put ja krenuo da kocim al sipak.Tu nema kontrole nad vozilom.U zadnjem momentu sam pustio kocnicu smotao pun desni i nekako izbegao da se zakucam u njega.On otvorio prozor i poceo nesto da mi sere.Ja onako pobesneo,zgrabim bejzbol palicu i izletim napolje.Kad je video da trcim prema njemu on onako iskolacio oci nabio gas i tutanj.Ja ga gadjao sa palicom al dzaba,vec je furnuo.

A tu kod delta sitija,prvi put smo isli i da ne bi lutali mi pitamo coveka bas u 70a,uzak put i sad otvorimo mi prozore da nam covek objasni a iza nas stao neki mentol i legao na sirenu.Ja nista,kuliram pa ne gori kuca da mu se toliko zuri.I ovaj svira svira,ovaj lik sto mi je objasnjavao kuda treba da idemo izadje iz auta i krene prema njemu da se raspravlja.Ja reko hvala snaci cu se i tutanj.Ne znam sta je dalje bilo...

pa po 20 minuta trazim parking u rodjenom bloku ej 20 minuta se vrtim u krug ko mentol covece pocec da pada busenje guma i to 2 gume da mu vise ne pada napamet da parkira tamo gde ne treba pa jos kad razglasi
 
To se meni desava ponekad,komsija neki seljak kupio plac pa zida kucu.I stalno mu dolaze gosti.Ispred negove kuce nije utabana zemlja jer su tu ziveli baba i deda koji nisu imali auto.I sad ko god mu dodje parkira se meni na kapiju.Jednom sam zunuo kamencinu u zadnja vrata
 
ako si...
mom drugu kredom chicha napisao na volvu s80, kao jebena chasha je auto, kredom poo haubi NE PARKIRAJ OVDE.

miran decko pricao sa njim samo...ja? zakacio bih njegovu kucu za volvo i odvukao je negde:D

na ovoj mashini..

znaci bolesno ga chuva...pranje redovno, ne siluje ga dok se ne zagreje,bolesno ocuvan auto ljudi...


inace je na prodaju: 2001godiste. okok 109 000 presao. Na 100 000kilometara radjen veliki servis i kostao je 193 000dinara... nista nije u kvaru bilo, nego to je trosak jbg. Motor je audijev D5 pet cilindara sa 240 konja i kubikaza je 2500ccm sa automatskim menjacem sa 4 brzina... 15 000eura
od opreme: nema kozu,navigacija,sanzer 6 diskova - fabricki -, parktronic - nije fabricki - , telefon - slusalica+zvucnik u naslonu za glavu i mogucnost kucanja sms+inbox ima za sms, dupla klima, grejaci sedista i naslona, automatik, grejaci zadnje i prednje soferke, tempomat, MF volan - komande za radio kasetofon + cd player + sanzer. elekricni podizaci napred i pozadi, sistem protiv proklizavanja, fabricke felne od 15"... mozda sam nesto zaboravio,ali od opreme nema kozu i nema xenon farove,ostalo sve ima...
 
Хвала Богу још нигде нисам имао проблема са паркингом. заправо јесам у јбном Игалу где су дебили на три велика солитера направили јбних 20 паркинг места и довели паука да чисти све около :roll:

Иначе, када се изнервирам више уопште не галамим. Сасвим мирно и тихим гласом објасним и убедим супротну страну да није у праву. Када нормално говорим онда правилније размишљам и спремнији сам на одговоре на разна питања, а супротна страна када види да нема с ким да се свађа одмах де повлачи.

Што се тиче Делта ситија имаш три опције:

1. Стрпи се пар месеци... пропашће то брзо... док се народ засити ;)
2. Почни да пријављујеш пауку неправилно паркирање и паркирање на зеленој површини (сигурно их има), али у том случају ти мораш бити чист :)
3. Буди довољно безобразан па обележи једни паркинг место подигни металне шипке са катанцем и паркирај ;)
 
E, treba da vidite kako je ovde gde ja zivim. 5 gusto zbijenih zgrada, 3 kafica jedan do drugog i jedna kafana i samo 2 parkinga omanja. Sad dozivljavam tretmane od ovih kafedzija, voleli bi da imaju svoj parking totalno, smeta im moj auto. Otima svaki dan XY pitja tako parkiran. Kada odem - jako je tesko da se vratim. Poceli ljudi jedan drugom na glavu da se penju. Ebem ti, doneo bih zakon da svaki lokal mora imati svoj parking kao i svaka zgrada. Najgore sto su poceli da se svi nesto pribijaju na 2 - 3 cm od branika, nesto se zbijaju, svi se nesto guremaju, svi hoce na pice kolima...
 
Хвала Богу још нигде нисам имао проблема са паркингом. заправо јесам у јбном Игалу где су дебили на три велика солитера направили јбних 20 паркинг места и довели паука да чисти све около :roll:

Иначе, када се изнервирам више уопште не галамим. Сасвим мирно и тихим гласом објасним и убедим супротну страну да није у праву. Када нормално говорим онда правилније размишљам и спремнији сам на одговоре на разна питања, а супротна страна када види да нема с ким да се свађа одмах де повлачи.

Што се тиче Делта ситија имаш три опције:

1. Стрпи се пар месеци... пропашће то брзо... док се народ засити ;)
2. Почни да пријављујеш пауку неправилно паркирање и паркирање на зеленој површини (сигурно их има), али у том случају ти мораш бити чист :)
3. Буди довољно безобразан па обележи једни паркинг место подигни металне шипке са катанцем и паркирај ;)

nece propasti poceli su dsa dolaze autobusima iz unutrasnjosti i da se slikaju ispred delata city-ja

parking nam je pravi , a tamogde igraju matorci balote nema parkiranja

parking cu da probam dsa obelezim samo da nadjem pravi celik(mislim debeo i masivan)
 
Sad živim u dijelu grada gdje zaista ima pismen parking, ulica je slijepa i čitavom dužinom ima parking sa obe strane. Radi se o nekih 7-8 osmospratnica. Ima sigurno mjesta za preko dvjesta auta + ima garaža na sprat (mada su klinci uklizali rampu, pa nemože da se izađe :) ) elem sve nešto kontam da tu i kupim stan
 
da imam onakav Volvo i da mi neko išara kredom po haubi, čekao bi ga svako veče sa bejzbol palicom. Ne bi po glavi, ni po leđima - samo po rukama - podlakticama. Inače, nisam ni malo opasan momak... Imao sam Kadeta GSi, kojeg sam čuvao otprilike kao što je opisan vlasnik Volvoa. (ima neko od ovdašnjih forumaša slike tog Kadeta). Jes da sam pacifista, ali bolje da mene udari nego da mi po autu pipa.
Čak i da nađeš parking mesto i da se propisno parkiraš, može da prođe neki deda sa cegerom i očepi retrovizor. Imao sam prilike da gledam iz kola kako strada jedan auto na takav način. Starac se okrenuo da vidi šta je bilo, pa kad je video da je očepio retrovizor, reagovao je ko da je to nešto najnormalnije da se izlomi deo na skupocenom vozilu.
Welcome to Serbia
 
Издркавају кола из чисте зависти, мом другу комшија (неки неожењени баксуз од 70 и кусур година) просуо по хауби црну фарбу јер му паркира на ''његово парГинГ мјесто'', а увек бар 50 места около стоји празно. Мени су загребали сувозачева врата на Ксари кључем, један ми је ударио Шкоду на паркингу у возачева врата(намерно) и побегао, али се зајебао што сам му запамтио таблице (ја седео на задњем седишту, а стакла се замаглила па ме није видео и мислио да нема никог), само што се није шлогирао када смо му ћале и ја дошли на врата и љубазно му рекли да нам је случајно докачио ауто... Онда је био фини, извинуо се и платио штету...
 
hhahaha e ljudi ima gi raznih stvarno...

moj komsija se posvadjao sa jednim likom i taj je uvece ficu neku doterao, zaleteo se koliko je mogao i udario ga fitjom u njegov auto... odvezao se polako fitjom,a ja sam pretjutao ko ga udario,a video sam, jer je komsija smrad :D
 
ma lako je za volanom i iz auta qrciti se,ako osh da budes kauboj spremi se i da dobijes,psovanje ne pomaze ako ti izleti neki rmpalija ili dileja sa pajserom...
meni neka mecka C preprecila put ka garazi a to se desava cesto da parkiraju na put,bila je noc ja dovatim pola cigle i uvis ka mecki,razbijem mu vozacko staklo i jos je negde lupila,sledece jutro nema cigle odneo je lik u muriju,mislio da ce sa cigle da skine otiske,pajser
 

Back
Top