usluge

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kombajn.petrovic

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.985
e evo ako nekom neshto treba i koa zatrazi i to mu ev. neko uradi. mozhete da se uzdrzite od mozhda nekih tzv prljavih kao popu.. mi ili ...treba mi kilo heroina.. en znam

e da li neko oce da mi skine odredjenu listu pesmama znaci to je nekih 6-7 pesama... dovoljno je mp3.. ili koliko bi to izashlo... moze pare bolje pare nego da moramo da se druzimo

ja bi mu poslala listu na mail sta ocu... onda bismo morali nekako da izvrsimo transakciju

hm... mozd aipak sama..

ili kako to najlakse da uradim a da ne moram da palim one neke cuda-programe oni torenti sta je to majku mu ja sam iz proslog veka.. ili oni neki drugaciji.. mene muka uvati... ne mozes mp3 tek tako da nadjesh... eto ja
sam ovu potrebu
zlobno prosirila
na ostale
 
hm... mozd aipak sama..

ili kako to najlakse da uradim a da ne moram da palim one neke cuda-programe oni torenti sta je to majku mu ja sam iz proslog veka.. ili oni neki drugaciji.. mene muka uvati...

Najbolje sama,da naucis za ubuduce,posalji listu na PP a ja cu ti poslati linkove i objasnjenje kako da skidas i nece biti problema osim ako si na dial-up vezi.
 
Pre pola sata ispod mog prozora, neko se potrudio da nadje decju trubicu i da mi zasvira tu tu rutu ispod prozora. To je u vezi sa mojim postom o mojoj mami i o mojoj familiji u kome sam napisla tu tu rutu. Ocekujem vas novi potez koji ce jos vise da mi razbije dosadu i da me usreci. Pozdravlja vas vasa kraljica. To se nije desilo jutros pa ne moze da ide u temu "Jutros moja kraljice. :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top