Najbolji ulet za upoznati nepoznatu ženu / muškarca (za forumašice)

kyo.

Elita
Poruka
22.685
Najbolji ulet za upoznati nepoznatu ženu / muškarca (za forumašice)

0554007.17.jpg


Kaže se da lepa riječ otvara sva vrata, a isto vrijedi i za dobar ulet. Verojatno imaš neku svoju shemu, no dobro je s vremena na vrijeme osvježiti osvajačku priču...
 
Najbolji, najgluplji, najoriginalniji ili najsmešniji uleti ili pak odhebi – što se sme što se nesme. Srećom na jednom sajtu skupilo dosta dobrih frajera i frajerica, pa se iz bogate ponude dosta toga može odabrati i definitivno donijeti koji koristan zaključak.

"E, oprosti, je l' znaš možda koliko je sati?"
"Pola 9"
"Krajnje vreme da se upoznamo, ja sam...", pali (ponekad).

Ona za šankom pijucka piće. On dođe s krpom u kojoj je zamotana hrpa leda... raspali krpom po šanku i kaže: ''Sad kad smo razbili led... jesi za cugu?'', vrijedi pokušati.

Ima toga još....

Imate i vi kakav dobar ulet koji uvek pali... Pohvalite se! Podelite ga s drugima! Ne budite sebični!8-)

:arrow:najbolje stavljam u prvi post...to jest brišem ove postojeće...naravno ako vaši budu bolji:D
 
Najbolji ulet za upoznati nepoznatu ženu / muškarca (za forumašice)

0554007.17.jpg


Kaže se da lepa riječ otvara sva vrata, a isto vrijedi i za dobar ulet. Verojatno imaš neku svoju shemu, no dobro je s vremena na vrijeme osvježiti osvajačku priču...


Najbolji ulet je ulet sa sto manje price a sto vise kesha. To je kad uletavas zenama. A za muske, obuci tange i nista vise.
 
"E, oprosti, je l' znaš možda koliko je sati?"
"Pola 9"
"Krajnje vreme da se upoznamo, ja sam...", pali (ponekad).

Ona za šankom pijucka piće. On dođe s krpom u kojoj je zamotana hrpa leda... raspali krpom po šanku i kaže: ''Sad kad smo razbili led... jesi za cugu?'', vrijedi pokušati

WTF:shock:

Kada si ti muvao ribe '92 ....???
 
Ona za šankom pijucka piće. On dođe s krpom u kojoj je zamotana hrpa leda... raspali krpom po šanku i kaže: ''Sad kad smo razbili led... jesi za cugu?'', vrijedi pokušati.

Kaže se "probili" a ne "razbili" led, kao prvo.
Kao drugo - izbaciće te gazda kafića.
Treće - isprepadana devojka će te oterati u ****.

lepo priđeš k'o čovek i kažeš - curo, imam strašno debeo qurac, oćeš da popijemo piće zajedno?
I gotova stvar.
 
...јежим се кад видим да типови још увек мувају рибе са одређеним форама...па зар није лепше да сваки пут то будепосебно на неки начин...оригинално...спонтано?

...ма убедиш је да не зна шта жели...и само је покупиш за ручицу да јој објасниш пар ствари...:wink:
 

Back
Top