sound forge ako zna neko upustvo na srpskom

sa tim radim bar 10. godina ako znas sta hoces da uradis sa tim softverom snaci ces se i na engleskom, a ako mislis da ces sa prevodom na srpski nesto vise da shvatis ! neces!
termini najcesce korisceni u svakoj verziji su opste pihvaceni u svetu ljudi koji se bave tim poslom tako nda bi ti prevod na srpski bio krajne besmislen i nebi nista shvato. ako ne razumes na engleskom neces ni na srpskom, slozene operacije sa tim softverom nisu za ljude koji te stvari hoce da rade iz ciste razonode!
 
vec dugo se bavim muzikom.imam dosta ideja koje bih zeleo da materijalizujem.
kupio sam nedavno kompjuter,imam karticu creative sb 5.1.
zelim da prikljucim gitaru i klavijature na kompjuter
zanima koji je dobar program kojim bih mogao maksimalno da iskoristim mogucnosti komponovanja.
zelim ono sto npr.odsviram na gitari obradim i doradim na kompjuteru.instalirao sam cubase vst 32,trazim prevod na srpski,mada znam prilicno engleski ali mi je isuvise zamorno da to prevodim.
da li je taj cubase dobar ili ne?
ako neko ima iskustva u ovome neka napise nesto.
hvala unapred!
 
Dakle, :shock: postoji dobar priručnik za Sound Forge. Autor je Dragan Igić. Naslov je "Sound Forge 5 Referentni priručnik". Izdavač:Sinkopa Beograd.Čini mi se - informacije su na sinkopa@verat.net. Knjiga nije skupa, stručna i sažeta je. Iako je Sound Forge zašao u verziju 7 važi i te kako i za nju. Pozdravite izdavača il' autora od mene (iako me ne poznaju). Ako napravite posao ... ko plaća pivo?
 

Back
Top