Zasto se desava?

missmoon

Obećava
Poruka
90
Sa deckom sam vec skoro 2 godine, i zivimo zajedno. Od pocetka veze ima mali problem - svrsava jako brzo. Na pocetku veze sam mislila da ce proci, da je to zbog straha da sve ispadne kako treba, i trudila sam se da ga ohrabrim u fazonu pa nije to nista strasno, desava se, nemoj da se bedacis itd itd. Ali i dalje traje, iako smo dosta bliski, a i nije bas ni klinac - ima skoro 30 godina (jer se ove stvari desavaju obicno mladim momcima, u pubertetu). A inace, on pre mene nije imao odnose , znam da zvuci cudno ali tako je... Inace je jako lep i zgodan, zanimljiv, pa je tesko za razumeti zasto nikad nije.. ono.. pre mene.. Nemam pojma... U zadnje vreme sam pocela da se tripujem da ima neki podsvesni problem, ali ne uspevam da dosegnem sta, a on je vrlo zatvoren sto se toga tice, i tesko da mogu sa njim o tome da razgovaram, izbegava temu i govori da je sve u redu, da je samo umoran pa zbog toga brzo svrsi. I kaze da mora da se dobro koncentrise, da ne bi svrsio odmah, a kad je umoran oslabi mu koncentracija. Ne znam kako da se ponasam u ovoj situaciji... Ne znam kakva su vasa iskustva, i da li stvarno treba da se brinem da postoji neki podsvesni problem... Napisite mi vase misljenje... kako da mu pomognem (a i sebi, da ne bi postala frustrirana zenska). Da li se i vama cesto desava?
 
Kod lekara.
To traje predugo i moze da za.**** celu inace lepu vezu.
Postoje lekovi koji taj problem uspesno resavaju.
Nema stida, nema sramote, to je problem za vas oboje i treba se ozbiljno postaviti prema njemu.
 
kako to mislis da se brines da li postoji neki problem? ne da postoji nego bode oci. mislim da to nema veze sa tobom, naravno, vec on ima neke neresene stvari sam sa sobom. ne mozes pomoci nekome ko ne zeli da mu se pomogne, a on je taj tip, rekla bih. mene bi prilicno plasio, jezivo mi je to kada neko nece da govori o problemima sa bliskim osobama. ali da ne pisem vise.
 
Sa deckom sam vec skoro 2 godine, i zivimo zajedno. Od pocetka veze ima mali problem - svrsava jako brzo. Na pocetku veze sam mislila da ce proci, da je to zbog straha da sve ispadne kako treba, i trudila sam se da ga ohrabrim u fazonu pa nije to nista strasno, desava se, nemoj da se bedacis itd itd. Ali i dalje traje, iako smo dosta bliski, a i nije bas ni klinac - ima skoro 30 godina (jer se ove stvari desavaju obicno mladim momcima, u pubertetu). A inace, on pre mene nije imao odnose , znam da zvuci cudno ali tako je... Inace je jako lep i zgodan, zanimljiv, pa je tesko za razumeti zasto nikad nije.. ono.. pre mene.. Nemam pojma... U zadnje vreme sam pocela da se tripujem da ima neki podsvesni problem, ali ne uspevam da dosegnem sta, a on je vrlo zatvoren sto se toga tice, i tesko da mogu sa njim o tome da razgovaram, izbegava temu i govori da je sve u redu, da je samo umoran pa zbog toga brzo svrsi. I kaze da mora da se dobro koncentrise, da ne bi svrsio odmah, a kad je umoran oslabi mu koncentracija. Ne znam kako da se ponasam u ovoj situaciji... Ne znam kakva su vasa iskustva, i da li stvarno treba da se brinem da postoji neki podsvesni problem... Napisite mi vase misljenje... kako da mu pomognem (a i sebi, da ne bi postala frustrirana zenska). Da li se i vama cesto desava?
Čuveni zečevi s imaginarnim dogodovštinama, na LJ&S. Tek da sam vam svijeću držao, povjerovao bih da je zbilja bilo. „Povucimo trku”. Toliko.
 
ja sam pokusala odnos sa jednim likom koji mi je svrsio preko gacica...do sexa nismo ni dosli...bilo mi cudno pa sam se zainteresovala za problem...to ti je vid impotencije i mora da se leci jer inace moze da napravi ozbiljne poremecaje kod osobe kako fizicke tako i psihicke...a i svaka ti cast sto to trpis..moj bivsi decko je imao problem sa nestalnom erekcijom i bez obzira sto sam ga volela nisam mogla da predjem preko tog problema...suvise me je frustriralo...
 
On verovatno nece sebi da prizna da ima neki problem. A i ja se plasim da na tome insistiram, jer mislim da cu samo gore napraviti. Jednom sam probala na nacnem temu, kao u fazonu da li ovo mozda ima neke veze sa stvarima koje su se desavale pre mene, pa ovo pa ono, pa se samo jos gore istripovao u fazonu: pa nije valjda toliko alarmantno, pa izgubi sigurnost u sebe, pa onda svaki put kad se to desi se izbedaci, pa onda ja moram da mu govorim da je sve sve u redu, da mi ne smeta, pa kao desava se svima i tako... ne znam sta da radim. ako mu kazem idi kod psihologa tu ce tek da izbije neki kurslus u njegovoj glavi. Nemam pojma. da li ima mozda neke veze cinjenica da pre mene nije imao odnose? Mada posle 2 godine bi trebalo da se navikao i oslobodio.
 
Da se uozbiljimo.;).takodje se to desava i zenama..doduse moze biti neprimetno..naci partnera,sa kojim bi doslo do istovremenog 'vatrometa' ,je blizu savrsenstva..retkost i prava sreca..Postoji tema zdravlje..
 
Da se uozbiljimo.;).takodje se to desava i zenama..doduse moze biti neprimetno..naci partnera,sa kojim bi doslo do istovremenog 'vatrometa' ,je blizu savrsenstva..retkost i prava sreca..Postoji tema zdravlje..

Naravno da se desava i zenama i da svrse brzo i da ne svrse uopste, ali to ne utice na nasu psihu kao sto na vasu utice ponasanje vaseg drugara Malise pa se bedacite ako nesto ne stima pa onda svaki put imate frku da li ce biti dobro ili ne, da li ce sad da izdrzi ili ne, i onda naravno od nervoze on odbije saradnju. A zena ako svrsi omah muskarac moze dalje da nastavi, a on kad svrsi, sta mi da radimo? Cekas pola sata da Malisa odluci da li ce da se budi ili ne... I kako da teras vec umornog muskarca da te "dokrajci" na neki drugi nacin??
 
(nije zezanje)A za redom 2-3 puta..koliko se produzava i dali?
Ranije je funkcionisalo tako, produzavalo se i po 3 puta ali sada vise ne. Valjda zato sto je umoran, pa kad se jednom desi, to je to... Obicno zaspe posle toga, jer je umoran - a inace se bavi sportom i u dobroj je kondiciji - a i traje toliko kratko da se ni pregojeni nilski konj ne bi umorio -, tako da ja taj umor tumacim samo kao psihicki umor.
 
Nije umor ali psihicki jeste. A i fizioloski problem.
Moras da ga malo sokiras.
Previse si puna razumevanja i po meni licno, predugo si puna razumevanja.
On ima problem...a time i ti.
Ima lekova za to, ali mora kod lekara
A ti za to vreme, kod mene :)
 
Iz licnog iskustva,ako se promeni poza ili proba nesto novo,sasvim je druga prica..Treba se malo igrati i experimentisati..Ako ne idemo toliko u nazad,(tema za lekare)traume iz detinjstva i sl.razlozi mogu biti,nezadovoljstvo celokupnim okruzenjem i nacinom zivota..
 
Sa deckom sam vec skoro 2 godine, i zivimo zajedno. Od pocetka veze ima mali problem - svrsava jako brzo. Na pocetku veze sam mislila da ce proci, da je to zbog straha da sve ispadne kako treba, i trudila sam se da ga ohrabrim u fazonu pa nije to nista strasno, desava se, nemoj da se bedacis itd itd. Ali i dalje traje, iako smo dosta bliski, a i nije bas ni klinac - ima skoro 30 godina (jer se ove stvari desavaju obicno mladim momcima, u pubertetu). A inace, on pre mene nije imao odnose , znam da zvuci cudno ali tako je... Inace je jako lep i zgodan, zanimljiv, pa je tesko za razumeti zasto nikad nije.. ono.. pre mene.. Nemam pojma... U zadnje vreme sam pocela da se tripujem da ima neki podsvesni problem, ali ne uspevam da dosegnem sta, a on je vrlo zatvoren sto se toga tice, i tesko da mogu sa njim o tome da razgovaram, izbegava temu i govori da je sve u redu, da je samo umoran pa zbog toga brzo svrsi. I kaze da mora da se dobro koncentrise, da ne bi svrsio odmah, a kad je umoran oslabi mu koncentracija. Ne znam kako da se ponasam u ovoj situaciji... Ne znam kakva su vasa iskustva, i da li stvarno treba da se brinem da postoji neki podsvesni problem... Napisite mi vase misljenje... kako da mu pomognem (a i sebi, da ne bi postala frustrirana zenska). Da li se i vama cesto desava?


Decko ti je sasvim normalan i pametan.
Ustvari pametniji od ostalih muskaraca koji muce svoja jaja nesvrsavajuci dugo da bi vi bile zadovoljne.
 

Back
Top