A BIKOVI??????

Poruka
16.125
Pa dobro lenji moji Bikovi,...nase teme nigde nema???

Mi se zalazemo i postujemo na svim ostalim temama a o nama ni jedna tema,..koliko ja vidim :) :) :)

Cujem da nas lepa godina ceka u 2008. nadam se da ce svima biti tako....
 
sta to - muske nas? :D


:lol::lol::lol::lol::lol: divna si...:smile::smile::smile:

Ma tamo je godisnji horoskop za Bikove, samo je tamo neka tema o nasem znaku...mada, mozda sam htela podsvesno da kazem da se moja mama samo obradovala da je dobila devojcicu..domacicu....podsetila si me na licnu salu, nikad nisam bila tipican Bik....jos zenski Bik
 
je well, od onih susreta na temi sa natalnim kartama, pocela sam da se pitam koliko imaju veze sa nama ti horoskopi zasnovani na jednom znaku
a opet, ovaj ima poklapanja, bar sto se posla tice, prilicno
 
Da, nego znam zašto to govorim - ti kojima je i to "dovoljno", posle umeju da pričaju kako je "ta astrologija bez veze i ništa nije tačno". :wink: Pa je zato uvek bitno naglasiti da se ne mešaju babe i žabe.
 
ma samo opusteno, kad tad
hippy.gif
vazno da je imamo
 
Poooz za vas bikove od jarca :)
uh koliko vas volim toliko nekada znate da me iznervirate :)))
ali ipak vas volem
evo samo ove godine sam upoznala pa jedno 7 8 bikova sto muskih sto zenskih a sto duplih :))))
 
Hahhahahhaha tipicno za bikove,..lenji smo do zla boga,...hahhahahaha
Meni se cak ni ne radi danas jer sam vec u praznicnom raspolozenju.

Aaaaa...:idea: Znaci odatle potice moja tromost i povremena lenjost- od Bika!! Ja bik u podznaku. I za to sto bih non-stop jela pretpostavljam da je kriv bik... Al' da mi nije njega (jer sam riba) skroz bih propala, pojeli bi me za dorucak!.. :-D Pozdrav za sve divne bikove!!
 
Ima nas i vrednih....samo treba da se malo "poguramo" , klasika, tako je kod svih, dok ne krenu je muka, i muka, kad krenu...nema kraja..samo treba da im dogori do papaka pa nema sile da ih zaustave...

I hvala na pozdravima, znali se ili se ne znali..
 

Back
Top