Kupovina psa

neshamaza

Početnik
Poruka
1
Hocu da kupim psa srednje klase (rotvajler, ast ili doberman).Ima li neko neke predloge,savete,sugestije?Koliko se krece cena navedenih rasa (stenad)?Gde da kupim?Ne bih da dam neke velike pare jer ga necu voditi na izlozbe.
 
Od ovih rasa koje si naveo rota i asta mozes da kupis za relativno male pare, za dobremana ne znam bas ali mislim da njih ne mozes da nadjes ispod 200e, samo posto te neinteresuju izlozbe pazi prvenstveno na zdravlje psa. Obe rase mogu da imaju genetske bolesti tipa displazije kukova i laktova, kod rotova izvrtanje zeludca, pa srcane mane, tako da koliko god budes platio stene prvo proveri u kakvom su zdravstenom stanju njegovi roditelji i ako je moguce babe i dede.
U principu mozes da prelistas oglase a mozes i da pogledas sajtove odgajivacnica.
Ako te interesuju odrasli psi mislim da u bilo kom azilu mozes da nadjes stafa ili pita.
 
Hocu da kupim psa srednje klase (rotvajler, ast ili doberman).Ima li neko neke predloge,savete,sugestije?Koliko se krece cena navedenih rasa (stenad)?Gde da kupim?Ne bih da dam neke velike pare jer ga necu voditi na izlozbe.

to su psi koji se ne kupuju za male pare.

Velika je lutrija, a posle može mnogo da te košta veterinar.

Onda stvarno bolje uzmi štene iz azila!
 
imam ja jedno stene za tebe,nije rasna,ali je izgleda mesavina sa Malinoom....na ulici je ali je zdrava,stara 5 meseci,spava na betonu po ovom vremenu sada. Ide nova godina petarde ce je preplasiti,kod mene u kraju deca bacaju dinamitare a to puca kao bomba,ne znam sta da radim,plasim se da ne pobegne,da joj se ne desi nesto....
Mnogo je dobra i pametna. Imas njenu sliku na temi POKLONI<KUCE<MACE
 
Ako nisi kupio psa, pit bull lover je na temi o pitovima pisala o nekom mladom bulterijeru u zooloskom vrtu, mozda bi i on dosao u obzir, pogledaj detalje tamo, mislim da se njegovo stanje da srediti uz pravu negu.
 

Back
Top