Najbolji forumaš u 2007 godini na forumu "Politika" krstarice bio je?!

Najbolji forumaš u 2007 godini na forumu "Politika" krstarice bio je?!


  • Ukupno glasova
    44
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
zaista ne razumem zasto samo "novi" clanovi postavljaju ovakve ankete. i obicno imaju dva-tri posta, i nakon kraceg vremena nestanu, kao i njihove teme. zasto se odredjeni [stari] forumas stidi da postavi istu temu, jel u pitanju njegov "renome" ili....

Zato sto na primer je to jedna ista osoba koja stalno menja nickove?!:shock:
 
Zato sto na primer je to jedna ista osoba koja stalno menja nickove?!:shock:

ja ne vidim razloga za tako nesto. evo meni bi bas ovo bila lepa tema, da je postavi laci, nesha, kyo, ja, eremita....bilo ko od nasih starih znalaca, i onda se opusteno zezamo, "glasamo" i sl. znaci ne vidim razlog da neko svoj deseti ili dvadeseti nick koristi za ovako nesto.
ps. ja svoj glas dao "suprotnoj" strani,
 
Nema mene...ali ne zameram...evo tu je dada za njega sam glasao...manje vise on pise sve sto i ja samo naizmenicno samnom da postignemo da odgovorimo na sva pitanja rusofila... odakle nam dzipovi, sta konzumiramo... itd...

........konzumiramo samo travu, od kada je se u srbiji peva na svadbama :" celo selo smrce belo......".......:D:D:D
 
stavicu u anketu 10 kandidata

1. eremita

2. svetolik trpkovic

3. *BILJA*

4. Alekasandar3

5. Lacibg

6. Strela

7. jomini

8. Iron Lord

9 IDI_DADA_AMIN

10 Samanta_

ako nekog nisam ubacio ne mozete svi da stanete ;-) bio bi red da izaberemo nekog do 01 januara 2008 :D

Не разумем шта ће уопште оваква тема на политици када је забрањено постављати теме о другим учесницима по Правилнику. Такође не разумем
шта ће мој ник на том списку када ја на овако нешто нисам пристао а постављач
теме ме о томе није ни питао.
Верујем да је постављач теме имао жељу да форум направи веселијим пред божићне и новогодишње празнике, али ипак........8-)
 
sumnjam da iko od ponudjenih zheli mir u svetu, tako da ne mozhe niko da prodje na ovom izboru za mis :P
iron lord, zbog humora, toliko retkim u ovoj shaci jada i bede. ali humor koji ne lichi na onaj penzionerski, trafikantski, kakav je uglavnom zastupljen ovde.
po kriterijumu kvaliteta postova, misice i misovi su ovde, po meni - norma kampl, filatelista i nesha taksista.

ovo ostalo uglavnom samo trabunja ko blesavo.
 
Nemam ja vremena da bacam postove i svadjam se komentarisem! ja sam se registrovao da bih gledao vase postove kao sto to mnogo rade! malo sam pregledao-pročačkao teme iz cele 2007 godine i najzanimljivije korisnike sam stavio na anketu naravno sad je svima cudno vidi ovaj ima 2,3 posta otvara teme kao da je tu 100 godina...izvinite ako vam smetam!

:D:D:D:D

E, Aco, Aco...;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top