Nešto novo...

artisti

Zainteresovan član
Poruka
140
Nove stvari, nova mesta, nešto novo u seksu što ste probali ili biste baš probali...
Ali da je u pitanju str8 1 na 1 varijanta...8)


ps. da li je i vama čudno da je na forumu ljubav i seks zabranjeno koristiti reč
J E B A N J E? To mi je mnogo lepša reč od većine onih koje pročitam u novinama i
vidim na tv-u... Baš je prava..........
 
Jao kako lepa tema...nesto novo?..... ja bih probala da se tovarim u ljubicu, ali moj dragi smatra da nije prirodno da stavlja svog kobasa tamo gde ja bacam blato.....
 
Jao kako lepa tema...nesto novo?..... ja bih probala da se tovarim u ljubicu, ali moj dragi smatra da nije prirodno da stavlja svog kobasa tamo gde ja bacam blato.....
e to bi stvarno bilo novo na forumu... ona da hoce, a on da nece. :D

@dzordz
chaj od maslachka je poput chaja od maka. potreban je zzilav zzeludac ako se planira uzimanje, a posebno u vecim kolichinama...
ipak, za razliku od chaja od maka, maslachkovog chaja je za pun uzzitak dovoljno i vrlo malo.
 
Jednom, onomad, pao je seks u avionu. Nas dvoje se umuvamo nekako u wc (jbg, jedino mesto gde moz da budemo sami), krene strasno ljubljenje, bez mnogo pokreta i sa akrobatskim zahvatima, uspemo nekako da se 'prikljucimo' i krene lagano i dugo... to vodjenje... i traje... i traje... vodimo skoro 1 cas... 1cas i 15 minuta... 1½ casova... i... priblizimo se vrhuncu... i... potapsa me neko po ramenu!
Stjuardesa me probudi da servira dorucak. Brkata grkinja.
Sve jedno, isto kao da je bilo kao sto sam sanjao.
 
Jednom, onomad, pao je seks u avionu. Nas dvoje se umuvamo nekako u wc (jbg, jedino mesto gde moz da budemo sami), krene strasno ljubljenje, bez mnogo pokreta i sa akrobatskim zahvatima, uspemo nekako da se 'prikljucimo' i krene lagano i dugo... to vodjenje... i traje... i traje... vodimo skoro 1 cas... 1cas i 15 minuta... 1½ casova... i... priblizimo se vrhuncu... i... potapsa me neko po ramenu!
Stjuardesa me probudi da servira dorucak. Brkata grkinja.
Sve jedno, isto kao da je bilo kao sto sam sanjao.

:lol::lol::lol::lol: jako lepo sroceno :D
 
Sve sam to već ove pisala na različitim temama...
Nova mesta: krov neke zgrade, stepenište neke zgrade, paluba neke zgr... ovaj jahte... :)... voz (spavaća kola, reče li neko za to?)...
Još novog... da mi budu vezane oči, eto to su moje skromne želje... :)
 

Back
Top