za muskarce a i zene

Z

zbunjena

Gost
smuvala sam se sa deckom pre nekih 2 nedelje. sve je to lepo...on je ok za sada, stariji je od mene nekih 6 godina, i to mi ne smeta. ali ono sto mi smeta je to sto se jos nismo "normalno" poljubicli, a kad to kazem mislim na francuski/seksi/sladji poljubac.....nego sve nekako filmski. onda sam cula i neke po meni cudne price da ima muskaraca koji ne vole da se ljube na taj nacin. jel to istina ili se iza toga nesto krije?
Muskarci,a i zene...... P O M O C!!!!!????
 
Ne znam u cemu je problem. Devojke se prvo zale kako odmah "krljamo jezikom", a sad vidim da se neko zali jer ljubi romanticno kao holivudski glumac... :P :P
Mozda ne voli francuski poljubac, a mozda jednostavno ne zna da ljubi tako. Sve to mozes da mu kazes u malu dozu sale i humora, tj. da te poljubi kao Francuz, a ako kaze da ne zna, pokazi mu kako to ide...preko sale sve moze da se resi, ali ako mu ozbiljno i potresno das do znanja da ne zna da ljubi kako treba, mozes ga povrediti... :!:
 
zildjian:
Ne znam u cemu je problem. Devojke se prvo zale kako odmah "krljamo jezikom", a sad vidim da se neko zali jer ljubi romanticno kao holivudski glumac... :P :P
Mozda ne voli francuski poljubac, a mozda jednostavno ne zna da ljubi tako. Sve to mozes da mu kazes u malu dozu sale i humora, tj. da te poljubi kao Francuz, a ako kaze da ne zna, pokazi mu kako to ide...preko sale sve moze da se resi, ali ako mu ozbiljno i potresno das do znanja da ne zna da ljubi kako treba, mozes ga povrediti... :!:

Pre 2 nedelje ste se smuvali?
Da ti dam svoj primer: moj prvi decko i ja smo se “smuvali” (poljubili) posle 19 dana od pocetka izlazenja.
Na pocetku su to bili kratki, blic-poljupci.
A onda je meni sinulo da hocu francuski. I rekla sam mu to “Duso, nasih 6 poljubaca je do sada trajalo 3 sekunde. Zahtevam duzi poljubac!” (i to samo 6, jer smo se cmoknuli samo jednom na svakom sastanku). Rekao je da ranije to nije pokusavao, jer zna da mi “tesko padaju i ovi obicni, i ne zna kako bih reagovala”
E, onda je sledeceg puta on meni “krnuo” jezik u usta, na sta sam ja bila zgrozena. I rekla – vrlo pristojno – na sav glas – “fuj!”. (i poljubac je trajao mozda 2 sekunde) A uopste nije bilo grozno! Ali sam bila vrlo iznenadjena kako je to imati tudj jezik u ustima. Sad obozavam taj osecaj.
PRAVI poljubac je kod nas dosao tek posle nekih mesec dana. Sto ce reci – posle 2 meseca zabavljanja.

Dakle, poenta ove price je – ne vidim zasto je problem 2 nedelje. Iz ove perspektive mi deluje sasvim normalno (sto ce verovatno reci da sam ja luda, ali nema veze)
Mozda je on jedan od ljudi kojima treba malo vremena za to. (a moja drugarica se sa prvim deckom ljubila tako odmah prvog dana). Ne znam, francuski poljubac, po mom misljenju, zahteva mnogo vise osecanja, ili se sve svodi na mehaniku. Neki ga po intenzitetu i intimnosti izjednacavaju sa sexualnim cinom.
Cula sam da 40%devojaka ne voli francuski, a muskarci – svi vole. Do sad nisam cula ni za jedan slucaj koji bi govorio suprotno.
Savet – ako jos neko vreme ne bude bilo nicega, onda ti lepo uzmi stvar u svoje ruke, pa ti prva pocni.
 
Apsolutno netacno.
U mom slucaju vrlo traumaticno iskustvo vezano za francuski poljubac.
Do samog takvog poljubca trebalo mi je citavih dvaipo meseca da dodje sa prvom devojkom.Zasto razlog neznam.
Smatrao sam da je posledica neiskustva.
Kanije u drugoj vezi problem istog tipa.Poljubac je dosao nakon mesec dana.Da razjasnim poljubac postoji od prvog dana ali ne i jezik po usnoj duplji.Takodje i kasnije isti problem se javlja.Nikada neku nepoznatu devojku nisam mogao poljubiti u nekom zaru odmah.Zanimljivo nisam gadljiv.Oralni sex me privlaci i upraznjavao sam ga sa devojkama prvo ili drugo vece.Ipak poljubac je nesto sveto i lepo i za njega barem kod mene treba vremena.Inace jednom kada se barijera predja kasnije vise nemam granica u stanju sam se ljubiti satima amo ako ona to zeli.
 
Bustura:
Ipak poljubac je nesto sveto i lepo i za njega barem kod mene treba vremena.Inace jednom kada se barijera predja kasnije vise nemam granica u stanju sam se ljubiti satima amo ako ona to zeli.
Naravno! Drago mi je sto ima ljudi koji razmisljaju tako... Kao sto rekoh, za to je potrebno mnogo vise, jer je taj poljubac intimniji od sexa.
 
Snezna_kraljica:
zildjian:
Ne znam u cemu je problem. Devojke se prvo zale kako odmah "krljamo jezikom", a sad vidim da se neko zali jer ljubi romanticno kao holivudski glumac... :P :P
Mozda ne voli francuski poljubac, a mozda jednostavno ne zna da ljubi tako. Sve to mozes da mu kazes u malu dozu sale i humora, tj. da te poljubi kao Francuz, a ako kaze da ne zna, pokazi mu kako to ide...preko sale sve moze da se resi, ali ako mu ozbiljno i potresno das do znanja da ne zna da ljubi kako treba, mozes ga povrediti... :!:

Pre 2 nedelje ste se smuvali?
Da ti dam svoj primer: moj prvi decko i ja smo se “smuvali” (poljubili) posle 19 dana od pocetka izlazenja.
Na pocetku su to bili kratki, blic-poljupci.
A onda je meni sinulo da hocu francuski. I rekla sam mu to “Duso, nasih 6 poljubaca je do sada trajalo 3 sekunde. Zahtevam duzi poljubac!” (i to samo 6, jer smo se cmoknuli samo jednom na svakom sastanku). Rekao je da ranije to nije pokusavao, jer zna da mi “tesko padaju i ovi obicni, i ne zna kako bih reagovala”
E, onda je sledeceg puta on meni “krnuo” jezik u usta, na sta sam ja bila zgrozena. I rekla – vrlo pristojno – na sav glas – “fuj!”. (i poljubac je trajao mozda 2 sekunde) A uopste nije bilo grozno! Ali sam bila vrlo iznenadjena kako je to imati tudj jezik u ustima. Sad obozavam taj osecaj.
PRAVI poljubac je kod nas dosao tek posle nekih mesec dana. Sto ce reci – posle 2 meseca zabavljanja.

Dakle, poenta ove price je – ne vidim zasto je problem 2 nedelje. Iz ove perspektive mi deluje sasvim normalno (sto ce verovatno reci da sam ja luda, ali nema veze)
Mozda je on jedan od ljudi kojima treba malo vremena za to. (a moja drugarica se sa prvim deckom ljubila tako odmah prvog dana). Ne znam, francuski poljubac, po mom misljenju, zahteva mnogo vise osecanja, ili se sve svodi na mehaniku. Neki ga po intenzitetu i intimnosti izjednacavaju sa sexualnim cinom.
Cula sam da 40%devojaka ne voli francuski, a muskarci – svi vole. Do sad nisam cula ni za jedan slucaj koji bi govorio suprotno.
Savet – ako jos neko vreme ne bude bilo nicega, onda ti lepo uzmi stvar u svoje ruke, pa ti prva pocni.

Sestro, ti napravi traumu od ovoga...
Brrrr, nedaj mi Boze da usnim...
 
Francuski poljubac zahteva vise osecana (kao sto je rekla kraljica),vise bliskosti.Rekla si da se zabavljate dve nedelje,jel tako? Mozda decko nije spreman. Kada se moje drustvo okupi dok kafenisem sa drugaricama cesto odvalim uvo i slusam muski deo ekipe (svacega se naslusam).Oni takvom nacinu ljubljenja uglavnom pridaju veliku vaznost,cesto mnogo vecu nego sexu.
 
Snezna_kraljica:
forestgump2004:
Sestro, ti napravi traumu od ovoga...
Brrrr, nedaj mi Boze da usnim...
a sta mislis kako je meni bilo?
ja sam to PROZIVELA, a ne sanjala... :lol:
ma, slatke su mi to uspomene... mada, ni moj decko ne voli da se priseca toga... stvarno ne znam zasto :twisted:

ne znam, ja nikad nisam dramio oko toga i uvijek se mnogo toga desavalo i prve veceri...
za mene sasvim normalno 8)
 
Snezna_kraljica:
forestgump2004:
Sestro, ti napravi traumu od ovoga...
Brrrr, nedaj mi Boze da usnim...
a sta mislis kako je meni bilo?
ja sam to PROZIVELA, a ne sanjala... :lol:
ma, slatke su mi to uspomene... mada, ni moj decko ne voli da se priseca toga... stvarno ne znam zasto :twisted:

ne znam, ja nikad nisam dramio oko toga i uvijek se mnogo toga desavalo i prve veceri...
za mene sasvim normalno 8)
 
ja sam se bila smuvala s momkom i tek smo se prvi put onako pravo poljubili posle sest meseci...i onda sam stegla stomak jer sam mislila da cu povratiti... posle tog sam mu rekla...sad si to uradio i nikad vise...


bio mi je to prvi momak i imala sam tada 13 godina...

sad uopste nemam takvih prblema..sad bi problem bio kad bi se sad ponasao tako kao taj tvoj...mada, ko bi ga znao , ko kojim redom ide :wink:
 

Back
Top