SUJEVERJE !!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dilema :)

Početnik
Poruka
14
Ljudi, zelim decku da kupim sat za NOVU GODINU :D...I naravno kome god kazem pocinje prica tipa: A ne, ne, to nemoj nikako,posvadjacete se..ili neka ti onda on da koji dinar u metalu itd. Naravno za masu stvari sam cula tako. Ajde sada ko zna sta treba da se radi neka pise :):)...
: Hvala;)
 
hehe... sujeverje je chudo...yb-m li ga... na mene takve priche ne utichu... bivshem muzu sam recimo chesto kupovala cipele iako me jedna od drugarica odgovarala da to chinim... mislim da su to gluposti...
 
Ljudi, zelim decku da kupim sat za NOVU GODINU :D...I naravno kome god kazem pocinje prica tipa: A ne, ne, to nemoj nikako,posvadjacete se..ili neka ti onda on da koji dinar u metalu itd. Naravno za masu stvari sam cula tako. Ajde sada ko zna sta treba da se radi neka pise :):)...
: Hvala;)


Да ли је могуће да постоје људи који су млади, мање или више образовани, али у сваком случају људи који су интелигентни, ....:shock: и да верују у те и такве будалаштине. Какво црно сујеверје, то су глупости најобичније. Ако је сат оно што желиш да му купиш, онда то и купуј!
 
znash shta je najbolje @dilema... kazi mu ovako... ja htela da ti kupim chuku ali kazu maler a poshto to silno zelim a ne smem daj mi lovu da ti je kupim... i svi zadovooljni...:D
 
Ja cu mu kupiti sat,ali me zivo interesovalo sta ljudi imaju da kazu na ovu temu...Znam dosta ljudi koji veruju u to..npr.kupila sam dobroj prijateljici bros i ona vadi 50 dinara. Kao igla znaci svadja :)...Mislim da je onda najbolje poklanjati samom sebi :):):)...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top