Gde kupiti, naci u BG-u...?

BG5

Veoma poznat
Poruka
11.580
U bloku 67 na Novom Beogradu.ukupno 80.000 m2
DeltaCentar67-1.jpg


Kod Autokomande daleko veci od Merkatora 200.000 m2.Cuveni lanac odece "ZARA" je vec otkupio 1500m2 prostora

mallOfserbia2-1.jpg

mallOfserbia1-1.jpg
 
Ph0r3w3r0:
dok se ne pojavi Goody's i KFC, ... nema rabote...
a zamisli tek stabucks caffee da "dodje"... pa da sam im ja jedina mushterija isplatilo im bi se... eh to bi bio zivot...
a od ostalih pomenutih ja bih volela H&M i Goody's, a za ostalo me manje vishe boli uvo...
i da! ne verujem da tje ti 'mailovi' ikada biti izgradjeni kod nas, ali starbucks bi stvarno mogao negde da se otvori...
 
Delta je kupila bivsi trzni centar i robnu kucu Bazar u suvom centru Novog Sada, ogroman prostor, jedno 4-5 spratova i jos 1-2 ispod zemlje...Vidim da su poceli da sredjuju, preradjuju i dogradjuju a otvaranje bi trebalo da bude na prolece...Po planu, trebalo bi da tu bude premijera mnogih "brand store" prodavnica i lux radnji....dok se ne otvori ne znam vise....
 
Izgradnja Delta City 67 počinje u martu


Kompanija Delta holding svoj prvi tržni centar počeće da gradi u martu,u novobeogradskom bloku 67. Plan na kome će do septembra 2007. godine nići moderna tržnica od 80.000 kvadrata, što je gotovo dvostruko veća zgrada od "Mercatora", nalazi se u blizini OTC "Novi Beograd", tačnije na uglu ulica Dr Agostina Neta i Jurija Gagarina.

Reč je verovatno o najperspektivnijoj lokaciji s obzirom da će u neposrednoj blizini biti podignuto sportsko naselje za Univerzijadu koja se 2009. održava u Beogradu. Kako kaže Deajan Racić, direktor "Delta investa" , posao iznajmljivanja poslovnog prostora u tržnom centru "Delta city 67 " poveren je američkoj agenciji "Colliers".

Oko 6.000 kvadrata predviđeno je za zabavne sadržaje - biće oko 8 bioskopskih sala, igraonice, kuglana, oko desetak restorana, nekoliko kafića. Uz veliku špansku prodavnicu garderobe "Zara", koja bi prvu robnu kuću trebalo da otvori početkom februara u Knez Mihajlovoj, svoj dolazak na tržište planiraju i drugi poznati svetski trgovci - Daglas, Esprit. Za H&M još je rano da isutupi na naše tržišta pa će najverovatnije svoju radnju otvoriti u sledećem tržnom centru Delta na Autokomandi.

Prema očekivanjima kroz ovaj centar će nedeljno prolaziti oko 100.000 ljudi, a verovatno i oko 150.000 u prvoj godini rada.

Uz međunarodne kompanije u Delta City-iju biće prostora i za domaće firme - oko 70 lokala površine 250 kvadrata namenjeno je za otvaranje butika, kozmetike, prodavnice sportske opreme, kompjutera...

Za parkiranje automobila potrošača biće obezbeđeno oko 1.700 parking mesta,a u Delti kažu da će ih izgradnja centra koštati oko 65.000.000 evra.

improve_f2.jpg


cachment_f2.gif


zgrada.jpg


Zvanicni sajt ovde http://www.deltacity.co.yu/srp/indexsr.html
 
HEMI 426:
Delta je kupila bivsi trzni centar i robnu kucu Bazar u suvom centru Novog Sada, ogroman prostor, jedno 4-5 spratova i jos 1-2 ispod zemlje...Vidim da su poceli da sredjuju, preradjuju i dogradjuju a otvaranje bi trebalo da bude na prolece...Po planu, trebalo bi da tu bude premijera mnogih "brand store" prodavnica i lux radnji....dok se ne otvori ne znam vise....

pa kad ne pitas nas "upućene" :)
naime, pola prizemlja i pola sprata će biti ZARA, biće MAXI diskont u prizemlju (verovatno hiljaditi u nizu), prebaciće NIKE, MEXX i WOMEN*SECRET (nemam pojma da li će ovi brendovi ostati i na sadašnjim lokacijama u gradu), a na poslednjem spratu će biti wellness centar...
da, radovi ubrzano teku, otvaranje na proleće...
 
Eto, ja sam rešila malo da se bavim sportom pa bih da kupim bicikl za rekreativnu vožnju. Ne bih baš puno para da dam, jer nisam sigurna koliko će me ova rešenost držati. Gde u Beogradu mogu da se kupe bicikli i šta mi savetujete da uzmem?
 
Što meni je ponika baš slatka, imala sam je kad sam bila mala i super je što ne moraš da kriviš kičmu, nego možeš da sediš uspravno. A snimila sam da komšije u ulazu čuvaju svoje bajseve. možda mogu od njih da "pozajmim", nije ti loša ideja.
 

Back
Top