Gde kupiti, naci u BG-u...?

Вијачу чини ми се да сам купио у Тренду на Теразијама. Немам појма где ми је.
Не може сваки канап да се прескаче, лаган је, нећете да се бесите..
Треба да буде од гуме, дугачак како бисте сужавали и проширивали и прилагођавали брзину којом прескачете..
Само напред. Мислим да овде нема преск. конопца, ал то Роки ради као девојчице из Бронкса и има такав рад ногу

 
kupio sam patike u lacoste butiku u knezu, a dobio sam broj manje na zalost bacio sam racun i sada me interesuje da li mogu da ih vratim na poverenje ili moram da nadjem racun koji sam verovatno bacio negde??
pitam ovde jer mi se nesto ne ide sa patikama nazad u butik s velikom mogucnoscu da cu da se vratim nazad sa istim...
 
neam pojma....meni su jednom zamenili mobilni u balkanskoj
bez racuna...jer u toj radnji ni ne izdaju racun,barem meni nisu...
kao..bez racuna,bez pdv-a...taj rad..
ja dosao posle 3 dana i kazem onoj kvarcovanoj..."Shkripi maska...hocu drugi!"
a ona ga uzme...missim mobilni..i kao.."Ne shkripi"
onda ja prinesem mob uvetu..."Meni shkripi"
i ona ode iza..i donese drugi..

e...tek kad mi je donela drugi izvalio sam da je ovaj prvi bio koriscen min. mesec dana,jer mu je ona folija na displeju bila matirana,a na ovom drugom skroz providna..kao da je nema..+ nije bio brendiran...sa izmenjenim menijem i sl.

:)


p.s.
imao sam samo neki 100 x fotokopirani papir,kao garancija,bez pecata,bez icega..al' ne mogu da se setim da li sam ga nosio tada
 
Poslednja izmena:
kupio sam patike u lacoste butiku u knezu, a dobio sam broj manje na zalost bacio sam racun i sada me interesuje da li mogu da ih vratim na poverenje ili moram da nadjem racun koji sam verovatno bacio negde??
pitam ovde jer mi se nesto ne ide sa patikama nazad u butik s velikom mogucnoscu da cu da se vratim nazad sa istim...

Teza lenjost, nego bolest...:p mrdni dupe, odi do prodavnice i sredi sve u 4i oka ili vise njih...:mrgreen: namigni okicama i nema da ne moze....ko ume, sve moze...s racunom il bez...:lol: :p :p
 

Back
Top