Gde kupiti, naci u BG-u...?

ja imam cilindar (kao onaj iz kog se izvlace zeke u madjionicarskim trikovima)...upakovan u originalnu kutiju (kutija ima crvenu postavu)..iz Nemacke je.
e sad,ne znam sta ce mi,a ne mogu da ga poklonim niti iznajmim...a nemam predstavu kolika bi mu bila cena pa da ga prodam....
a vec ce ti se javiti neko sa info za prodavnicu maski...znam da ima negde u bg:roll:
 
:-D
ne bas za KST,ali mozda i on dodje u obzir...
ne znam,nemam jos uvek neku ideju..
treba da vodim jednu novogodisnju priredbu,pa mi je receno da sama osmislim kako cu izgledati,da bude lepo i zanimljivo,ne previse detinjasto,ali ni previse ozbiljno,ali da bude svecano i sa merom(?!)samo sto mi nije jasno kako zamisljaju da odrzavam paznju publici skoro 2 i po sata...imam vesticiji sesir kod kuce,ali mi je ta varijanta malo glupava,kao i dedamrazica,vila ili nesto slicno...
mislila sam da nabacim neki frak sa cilindrom...ili samo gornji deo fraka u kombinaciji sa crnim elegantnim sorcem i naravno,cilindar(nasla sam ga u jednoj second-hand prodavnici)...ili da izgledam kao amerikanke '20 i '30 godina 20.veka(slicno onim cicama iz Flamingosa),posto ce glavni u publici biti ''potencijalni'' donatori iz Amerike...
a za KST ne znam sta bih da radim...ipak je tematski maskenbal,a meni ni jedna originalna maska ne pada na pamet...indijanka,ciganka,trbusna plesacica,havajka,indijka,gejsa...sve mi je to nekako bez veze...posto sam cula da moze da u obzir dolaze i '70 '80 i '90,mislila sam da nadjem neku alternativu medju kevinim krpicama ili da se abodem u taj second-hand shop u kojem stvarno imaju sve i svasta...
 
eh,da,pogledala sam (doduse na brzinu) oko Knez Mihajlove i nisam videla ni jednu prodavnicu sa maskama sem jedne antikvarnice u cijem izlogu je stajal venecijanska maska...mozes li mi,molim te,dati neki precizniji orjentir,ili barem naziv prodavnice?
 
Ma ima neka radnja u Knezu,puna je drangulija i nekih maski,mada mislim da je skupa.Nalazi se sa leve strane kad ides od Kalemegdana,mislim da je u blizini i neki restoran ne znam kako se zove.A to sa cilindrom i frakom je OK,jos namestis onaj friz,lokne one i super,i nemoj zaboraviti onaj stap sto koriste u kabareu.A za KST,mislim da niko nepostuje temu,mada mi je generalno najjeftinije da se obucem kod kineza!!!
 
Ne postoji vishe ta radnja,na kraju Kneza gde su se prodavale maske.
Zavisi kakve zelish.One paperijaste sa machkastim ochima za lice imash da kupish,verovala ili ne u erotic shopovima,kao i druge razno razne....
Pa ako zelish da kupish neku pravac prvi sexu shop!
 
zezaš..?
e alal ti vera..

baš si tzar!
preved.gif
 
pa,hvala na savetima!
ne,nisam mislila na one maske sa perjem(one se lako mogu napraviti i kod kuce,a ima ih kod Kineza i u onim radnjicama u stilu Sve za 95...)
mislila sam na maske tipa vesticijih sesira,raznih rogova,usiju,repova i sl...Mada,iznenadila sam se,bas sam pre neki dan pazarila vesticiji sesir u nekoj kineskoj radnji(jeste proziran,i jeste da sam vidjala i lepse,ali...)i videla sam djavolje rogove sa trozupcem,carobne stapice,krila,krunice,roze zecje usi(sve je krajnje kicasto) u prodavnicama sa bizuterijom,ali su cene otkidajuce za tako grozne stvari(900-1200din.)...zadovoljila sam se sesirom...a u KST verovatno necu ici...pa,mozda sledece godine...
 
Bila sam u delta city i odusevljena sam! Napokon radnje sa kvalitetnijom robom, cene nisu katastrofa! Osecala sam se ko da sam u Americi. :-P

Dragi je kupio jaknu (marks & spencer- yuuupi, napokon!!!), rolku (esprit) i duks (adidas) sve za nekih 200e. Ja neke gluposti, napokon brusevi u svim velicinama :lol:, jeee jeee jeee!
Bas sam happy i jeli smo giros i tako...:lol:
 

Back
Top