Sta bu uradili....?

gost 110506

Primećen član
Poruka
886
Da znate da vam je ostalo mesec dva tri ili sest zivota?????

Da li bi ste se isto ponasali ili bi promenili nesto u svom zivotu...? ;)


Ja bih dosao do nekog silnog kesha, nebitno na koji nacin ;), i odveo zenu svog zivota negde... Mozda na Kubu!
Zezali bi se po ceo dan... :smile: Sexali bi se non stop! Ljubili bi se drzali za ruke setali.... :)

Vozili bi moskvich... :-)

moskvichez6.jpg


:) :)
 
de bi našo ženu svog života za tako kratko vreme? mada, ok, za 6 meseci se i nađe.
aj da ne kvarim, lepa je tema..

i ja tako često mislim šta bi.. i nikad ne smislim.. jbt, ja nemam životnu želju.. odo da se roknem =I
 
...dobro...
...a BMW...

Jbg Bengula bi pala.... Mislim prodao bih je..:( Imao sam je.... Ostvario sam sam... Sada je dalje sve lako... :) Ali ajde Moskva bi mi je zamenila... :)

Otkud ti inspiracija za ovu temu? :shock:

Bolje da ne znas... Dugo vec razmisljam sbb kbb! (Aca postar!) i onda mislim urado bih to i to,.... I zao mi je sto ljudi, pa i ja nemaju smelosto da urade nesto sto zaista zele... :(
 
Jbg Bengula bi pala.... Mislim prodao bih je..:( Imao sam je.... Ostvario sam sam... Sada je dalje sve lako... :) Ali ajde Moskva bi mi je zamenila... :)



Bolje da ne znas... Dugo vec razmisljam sbb kbb! (Aca postar!) i onda mislim urado bih to i to,.... I zao mi je sto ljudi, pa i ja nemaju smelosto da urade nesto sto zaista zele... :(

Ma daj Alex nemoj da me zezash. :)
I shta ti je to sbb kbb? :lol:
 

Back
Top